Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de ianuarie - februarie (29)


Recommended Posts

Continuarea de [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51773"]aici[/url] Oana si Seb [copil] (10.01.2005) "Dragostea adevarata este o limba pe care surzii o pot auzi si orbii o pot vedea." http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/oana_george14/my_photos http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/georges142004/my_photos http://community.webshots.com/user/sebastieng10 [url="http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/sebastiengrigore/my_photos"]poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 147
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna fetelor,

Sunt la o prietena si hop pe DC...

Nu pot sta prea mult,am intrat doar pt a nu-i ramane datoare Crinutei cu raspunsul.

So,

Crinutaid="red">, Tomasa ti-a raspuns la obiect -[flo] pt ajutor. Ce daca ai fost pomenita? Te-a deranjat asta? Am facut-o aici pe forum si nu pe PM si nu cred ca te-am jignit cu ceva. Pur si simplu m-am gandit odata ca tu trebuie sa fii Leu si m-am bucurat (cu voce tare) cand mi-ai confirmat banuiala. N-am nimic personal cu persoanele din `Leu`, am pretentia ca pot discuta civilizat cu persoane din orice zodie.

 

 

Dana, Eric (27.01.2002) si Ruxi (10.01.2005)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ericaid="red">, da, am inteles acum. E ok.

 

Shoboid="red">, si eu sunt pentru imbracat cat mai sumar. De ex, eu il tin pe Rayan de vreo 2 luni in tricou si pantaloni scurti( exceptie facand zilele mai friguroase, care nu au fost putine pentru aceasta parte a anului), iar acum il tin doar cu body sau maiou si atat.

Noaptea totusi ii pun un pantalon scurt, mai ales ca el se dezveleste.

Pe masura ce se va incalzi si mai mult vremea, il voi tine probabil doar in pampers.

 

Referitor la curatat, eu nu vad chestia aia alba de care am tot citit. Eu cand trag de piele vad doar rosu inchis. Sa il dau cu Rivanol ceva?

 

Crinuta si [copil] Rayan

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor!Ma chinui de 3 zile sa recuperez ce ati scris in ultimele 2 saptamani.

Oana pls vreau si eu userul si parola sa pot sa pun pictures cu bebelusha mea.Am vazut ca a intrat la bbdeian-feb2005_2...

Tomasa am facut prajitura cu gem de caise si am halit mai mult de jumatate de tava singura...eram fericita ca slabisem un kg...acum trebuie sa trag tare sa ard gemul!

Saptamanile astea am fost la plaja,am poze cu fata in costum de baie.

La plaja am avut tot felul de aventuri,apropos de oameni ciudati care pupa copiii.Intr-una din zile vine o tanti la mine si ma intreaba in araba daca poate sa pupe fata...i-am explicat de vreo 3 ori in engleza ca e prea mica sa o pupe,ca poate lua microbi etc.Nu stiu ce a inteles dar bine ca a plecat.In alta zi un baiat(!!!!)de cate ori treceam cu fata pe langa el o lua de manuta...a trebuit sa ma uit urat la el si apoi sa-i zic sa-si ia labele si de carut...ca incepuse sa se joace cu carutul.Ieri am fost in vizita la niste rude si mi-am facut o mie de draci,nu ma mai prind aia prea curand pe la ei.Au 3 copii care de cate ori ne vedem se tot joaca cu jucariile ei.Nu m-ar deranja in mod normal,caci de sunt si ei tot copii dar au mainile mereu murdare si lipicioase,iar Natalia baga toate jucariile in gura...Ce sa mai zic de mama copiilor care de cate ori o vede pe Natalia ii baga degetul in gura sa vada daca i-au iesit dintii.Ahhh ma apuca iar dracii cand imi amintes.M-am tot gandit cum sa-i zic sa nu-si mai bage degetele in gura fetei,dar intr-un mod cat mai placut sa nu se supere.Nu vreau sa racesc relatia pentru ca isi baga mainile in gura fetei,sau sa se supere..dar chiar ma deranjeaza faza asta.Aveti ceva sugestii,pls??

Crinuta pupicuti lui Rayan.Sper sa nu o muste pe Natalia cand o sa ne vedem cu dintzometrii care trebuie sa-i apara [:D]

Va pupacesc pe toate!

 

 

Lavinia si Natalia(17.01.05)

http://community.webshots.com/user/lavinia171

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, multumim pentru felicitarile pentru primul dintisor. Sunt mandra, am baiat mare acum.[:D]

 

Tomasa, vorba vine ca proiectam bebe 2, nici nu as face prostia asta acum, cand ne este desul de greu doar cu Seb. Aseara a fost seara frumoasa si noaptea de pomina cu Seb apoi. Offf, mititelul! In schimb, sunt de aceeasi parere cu tine, ca daca vine, nu am nimic impotriva, dar cum ne-am protejat atatia ani, asa o sa facem si de acum incolo, bebe o sa vina cand o sa fim mai bine. Seb a fost prima mea sarcina, si nu am de gand sa fac intreruperi de sarcina, sunt total impotriva acestui lucru, dar sa nu intelegeti greist, nu sunt impotriva celor care fac. Legat de roseata de la pliuri si Seb mai are, este de la transpiratie, se freaca si pampersul ala... Unde au pliuri asa o sa aiba de la caldura. Eu il dau mereu cu pudra de talc.

 

Gabiu, si la Seb a durat mul pana a iesit, cu manute in gura incontinuu, balute, dar de miercuri si joi seara a fost durere mare pt el, nu reusea sa adoarma, desi era mort de oboseala. Ca si azi noapte. Deci daca incepe asa rau, eu cred ca ii pocneste gingiuta. El nu a plans mult, dar era foarte agitat si urla mai mult.

 

Megg, eu zic ca seamana cu amandoi ingerasa, si da, este frumusica foc. Ca si mami, de altfel. Si Seb se agita asa, si ii bate inimioara si gafaie de parca a facut maraton.[:D]

 

Anda, s-ar putea sa fie ce ti-a zis Megg sau dintisorii. Nici eu nu am vazut liniute pe gingii, am vazut direct dintisorul peste noapte.[:D] Dar m-am prapadit de ras cu ce i-ai zis sotului ieri la nervi. Esti mortala rau, pe bune!

 

Liviana, bine ai revenit printre noi, ma bucur ca ati petrecut o vacanta asa de frumoasa, in aer liber. Cred ca i-a facut foarte bine lui Matei.

 

Elena, merci, si la mai multi, dar cand ma gandesc cat il doare parca as vrea sa nu ii mai iasa. Doamne fereste, ce imi debiteaza mintea! [alcool] Dar mi-e mila rau de el. Ma bucur ca a dormit Alexandra toata noaptea, poate se obisnuieste si ea pe burta, ca vad ca e pozitia preferata a bebeilor, in care dorm mult.

 

BDana, multumesc. Imi pare rau ca te-ai simtit asa rau duminica. S-ar putea sa fie o gastro, dupa simptomele care le-ai descris. E normal sa se trezeasca noaptea avand in vedere ca se culca devreme.

 

Adita, chiar nu stiu ce sa iti raspund, si mie mi-e frica de acest moment. Ai incercat sa-i pui supite in biebron? Cand am incercat sa-i dau si eu nu a mers cu lingurita, dar cu biberonul da.

 

Shobo, ma bucur ca e totul in regula cu putzica. De-abia astept sa merg joi la dr sa ma invete si pe mine, daca este de acord. Mi-ai adus aminte de George cand i-a schimbat prima oara pampersul de kaka, nu eram acasa, si cand m-am intors, si l-am schimbat avea urme pe spate de kaka, el nu s-a uitat pana sus. Dar acum se descurca excelent. Are experienta.[:D] E normal sa se scoale de sete, Shobo, le este si lor cald si se deshidrateaza. Si noi ne mai sculam sa bem , ca suntem mari...

Eu il culc pe Seb in body, dar inchid geamul, ca trec motociclete cu vitez prin fata geamului, si se trezeste.[bang] O sa incerc in pampers diseara si iti zic.

 

Kita, bine ai revenit. Ma bucur ca ati petrecut asa o vacanta frumoasa, de-abia astept sa pot veni si eu in tara, ca e primul loc unde vreau sa merg ( a doua oara), la manastirile din Moldova. Scumpul de el, m-a impresionat tare ce ai povestit, ca a ramas vrajit de acea icoana in lumina lumanarii. Nu degeaba sûn eu ca beblusii sunt niste ingerasi. Cu albumul, faza e ca la sfarsitul listutei de bebei, sunt trei albume unde gasesti albumele fiecarui beblus in parte, me-am facut eu, ti-am pus si tie cateva poze. Am pus toate pozele, la toti, care mi-au placut cel mai mult, am ales greu, pentru ca mie imi plac toate, dar a trebuit sa iau decizii.[:D] A mai ales si Seb cu mine. Eu, fresh nu prea mai sunt de cateva zile, dar incerc sa va raspund.[:)]

 

Gabry, aici dr dau vitamine, si acum mi-au dat vitamina D. Ce hoatza e si scumpa ta, acum incep sa devina hoti, sa ii luam in brate...incep sa isi dea seama. Da, i-a iesit primul dintisor.

 

Dana, asa, sa te mai duci pe la prietene, sa ne ti la curent despre voi.[:)] I-am spus mamei de lapte, tata e la Constanta, vine diseara, poate trece maine si il ia si de la tine si de la Gabi, ca trebuie sa i-l dea lui Freia sa mi-l aduca.

 

Pupici la toti!

 

Oana si Seb [copil]

(10.01.2005)

 

"Dragostea adevarata este o limba pe care surzii o pot auzi si orbii o pot vedea."

 

http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/oana_george14/my_photos

http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/georges142004/my_photos

http://community.webshots.com/user/sebastieng10

poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Crinuta, eu il imbrac in body noaptea, fara paturica.

 

Lavinia, iti trimit parola pe PM. Chiar ca numai patzanii cu lumea ai avut si tu. Chestia cu degetul e chiar exagerata.

 

Oana si Seb [copil]

(10.01.2005)

 

"Dragostea adevarata este o limba pe care surzii o pot auzi si orbii o pot vedea."

 

http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/oana_george14/my_photos

http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/georges142004/my_photos

http://community.webshots.com/user/sebastieng10

poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ALEXANDRU id="blue">[baietel] (Bellamia)-23 nov- (n.2,100kg/44cm,S.A.8) -6,700kg/60cm

VICTOR STEFANid="blue"> [baietel](ana maria)-15 dec - (n.1,840kg/44cm,S.A.9,Dr.Anca Moia, Giulesti) -6,400kg/64cm poze

BIANCA MARIAid="red"> [fetita] (ingerasu)-21dec-(n.2,900kg/49cm,Dr. Ion Ionut/Giulesti)

RAYAN id="blue">[baietel](Crinuta)-22dec- (n.3,100kg/49cm,S.A.10,cezariana,Dr.Nayel/C.F.R.2) -8,500kg/72cm

DRAGOS MIHAIid="blue"> [baietel](Lali)-27 dec- (n.3,200kg/49 cm,S.A.10,Dr.Anca Alexandru/Municipal) -7,000kg/64cm

SERGIU DENISid="blue"> [baietel](Coraly)-3 ian- (n.3,600kg/56cm,Dr.Todea,Stanca/Cluj)-6,300 kg, 67 cm

SEBASTIAN id="blue">[baietel](Adana)-3 ian- (n.cezariana,3,240kg,46cm,S.A10/Suedia) -5,715kg/58,cm poze

MARA THEODORAid="red"> [fetita](Megg)-3 ian- (n.3,200kg/50cm,Dr.Ina Moldovan/Municipal)6,300 kg

IULIA MARIAid="red"> [fetita](Shinutza)-3 ian- (n.3,400kg/53cm,S.A.8) 5.650/62 cm

ALEXANDRA-BEATRICEid="red"> [fetita](Ilucae) -3 ian- 7,900kg/67cm

IOANA ELEONORAid="red"> [fetita](simonadinca)-5 ian-

NECTARIE IOANid="blue"> [baietel](Adita)-5 ian- (n.4.300kg/52 cm,Dr.Hadi/Cantacuzino) -9kg/68cm la 5 luni poze

IOANA CLARAid="red"> [fetita](Alina Gabriela)-6 ian- (n.3,400kg/51cm,Dr.Mihalache/C.F.R.2)

RARES DANIELid="blue"> [baietel](o prietena)-6 ian- (Dr. Gilorteanu,Caritas)

STEFANid="blue"> [baietel](aurelursu)–6 ian- (n.3,450kg/52cm,S.A.9,Dr.Cristina Vasiliu/Municipal) -5,600kg/52cm

LUCIA MIHAELA IOANA id="red">[fetita](alina13)-6 ian- (n.4,000kg/51cm,Dr.Ion Ionut/Giulesti)

ANDREEA OANAid="red"> [fetita](Leta)-7 ian- (n.3,200kg/49cm,S.A.9,Dr.Dan Tutunaru/Elias) -8.900 Kg/65 cm poze

OANAid="red">[fetita] (dorac)-7 ian- (n.3400kg/52cm)

ANDREI STEFAN id="blue">[baietel](amary19)–8ian- (n.3,580kg/52cm,Dr.Ion Ionut,Giulesti) -3,850kg, 52cm,

TUDOR id="blue">[baietel](tomasa)–9 ian- (n.3,200kg/52cm,Dr.Radoi Cristian/Municipal) -6,200kg/68cm poze

SEBASTIEN STEFANid="blue"> [baietel](oanacretu)–10ian- (n.3,460kg/51cm,S.A.10/Franta) -7,090kg/64cm poze1 poze2 poze3 poze4 poze5 poze6 poze7

MARIA THEODORAid="red"> [fetita](cocolino)–10ian- (n.2,850kg/50cm,Dr.Ion Ionut/Giulesti)

RUXANDRA MARIAid="red"> [fetita](V.Erica)-10ian -(n.3.300/48,S.A.9,dr.Tutunaru/Elias) -6,000kg/58cm

IOANA MARIAid="red"> [fetita](Anuc)-10ian- (n.2,650kg/49cm/Municipal)

COSMIN DAVIDid="blue"> [baietel](mia_tincu)–11ian- (n.2,650) -6,000kg/61cm

YAELYid="red"> [fetita](eliy)-12ian- 7,300kg/63cm/Israel

MIHAI id="blue">[baietel](amo2004)–13ian- (n.4,000/55cm,S.A.10) -8,460kg/65,5cm(4,5 luni) poze

MIHAI CRISTIANid="blue"> [baietel](BDana)-13ian- (n.3,300/51cm) -8,500Kg/67cm poze

VIKTOR id="blue">[baietel](Monique)-17ian- (n.3,800kg/59cm)

NATALIAid="red"> [fetita](Lavinia345)-17ian- (n.3,280kg/52cm,CFR2,Bucuresti) - 7,300kg/62cm

SIMONA ANDREEAid="red"> [fetita](andrutza)–17ian- (n.3,900kg/52cm,S.A.9,Dr.Dan Tutunaru/Elias) poze

MANDY STEPHANIEid="red"> [fetita](Alina Maria)–17ian- (n.3,300kg,Olanda) -5,310/57cm poze

AMANDA MARIAid="red"> [fetita](Cory35)-17ian- (n.4,435kg/57cm)la 4luni 6,980kg/67cm

IRINA IOANA id="red">[fetita](Witchie)–18ian- (n.3,600kg/54cm,S.A.9) poze

MARC ANDREI id="blue">[baietel](Mara2004)-21ian-

ROBERT BENJAMIN id="blue">[baietel](Galaxy)-22ian- (n.3,500/51cm,S.A.10,Austria) -8,500kg/66cm

STEFANid="blue"> [baietel](ja)-24ian-

MIHAIid="blue"> [baietel](la reveuse)-24ian-(n.3kg/50cm,Polizu,Dr.Lemnete,S.A.9)

ALBERT ADRIANid="blue"> [baietel](Rachel Owen)-27ian- (n.3,150kg/51cm,S.A.9,Dr.Dumitrescu/Municipal)

BIANCA MARIAid="red"> [fetita](Kris)-27ian- (n.3,850kg/53cm, S.A.10,Dr.Militaru/Filantropia)(Dodos)- (n.3.400kg/53cm)

ALEXANDRA MARIAid="red"> [fetita](Ubi)-31ian- (n.3,500kg/57cm,Dr.Badiu) -6,500kg/64cm poze

IOANA ALEXANDRAid="red"> [fetita](corneliaa)-1feb- (n.4,000kg/52cm,S.A.10,Dr.Nicolae Cernea/Craiova) -7,000kg/63cm) poze1 poze2

LARISA STEFANIAid="red"> [fetita](lilly)-3feb-

ANA MARIAid="red"> [fetita](NataliaS)-4feb- (n.4,200kg/60cm,Dr.Doru Diculescu/Stanca/Cluj)

ANDREI RAZVANid="blue"> [baietel](tigabita)-4feb- (n.3,500/50cm,S.A.9,Dr.Dan Tutunaru/Elias) -4,750kg/56cm

IUSTIN GABRIELid="blue"> [baietel](gabi.i)-4 feb- (n.3.600kg/54cm,S.A.9) -4 apr(6,100kg/61cm) -14 mai(7,100kg/64cm) -4iunie(7,800/66cm) poze

RAZVANid="blue"> [baietel](cici_2004)-4feb- (n.4,100kg/54cm,S.A.10)

GABRIELid="blue"> [baietel](Catiflo)-4feb- (n.3.200kg/47,5cm) 4luni: 6,6700kg/63.5cm

REBECCA ANDREEAid="red"> [fetita](Patricia Ardeleanu)-5feb- (n.3,300kg,Dr.Hamid/Medicover/Filantropia) -6kg/63cm poze

ANA MARIA CLARAid="red"> [fetita](claudia_maria)-5feb-

ALEXANDRAid="red"> [fetita](jone)-6feb- (n.4,750kg/54cm,S.A.9,Constanta) -6,700kg/60cm

IRINAid="red"> [fetita](Gargaritza)-6feb-(n.3,200kg/49cm)

Elena Stefaniaid="red"> [fetita](gabry)-7feb-

DAVID RAN id="blue">[baietel](Sara18)-8feb- (n.3,665kg/53cm,S.A.10,Israel) -9kg/68cm poze

BENJAMIN id="blue">[baietel](Benphina)-8feb- (2,380kg/48cm,Danemarca) - 5,300kg/58cm

TUDOR CONSTANTINid="blue"> [baietel](Bestutza)-9feb- (n.3,100kg/50cm,S.A.10,Dr.Dan Tutunaru/Elias) -6,700kg/63cm

ANDREI id="blue">[baietel](Kita)-10feb- (n.3,250kg/48cm,S.A.10,Dr.Badiu,Municipal) poze

NICODIM id="blue">[baietel](Bagoiu)-11feb- (n.3,500kg,Municipal)

STEFANAid="red"> [fetita](alipiticot)-11feb- (n.2,480kg/47cm,S.A.9,Dr.Mihalceanu/Cuza Voda/Iasi) -6,000kg poze

SARAHid="red"> [fetita](RamonaS)-15feb- (n.3,200kg/52cm,S.A.10) - 7,100kg/67cm poze

CODRINid="blue"> [baietel](lorellay)-15feb- (Dr.Ebanca/Craiova)

CRISTINA MIHAELAid="red"> [fetita](ixxi)-18feb- (n.3,550,52cm,Dr.Ludmila Calaras/Titan) -4,900kg,62cm poze

RADU ANDREI ALEXANDRU id="blue">[baietel](Amaya)-18feb- (n.3,800kg, 52cm, Dr Hamid) 8,100kg, 66cm

MIRUNA ALEXANDRA FRANCESCA DARIA CATHARINAid="red"> [fetita](Ancade)-18feb- (n.4,550kg/53cm)

RARES BOGDANid="blue"> [baietel](alibeta)-19feb- (n.4,100kg/57cm)

MATEI id="blue">[baietel](lbelciug)-21feb- (n.4,050kg/52cm)

SEBASTIANid="blue"> [baietel](Clara03)-20feb- (n.3,150kg/50cm) -6,300kg/63cm

CODRIN STEFANid="blue"> [baietel](Shobo)-21feb- (n.3,350/51cm,S.A.10,Dr.Dan Tutunaru/Elias) -7,700kg/68cm poze

HANA id="red">[fetita](Magga)-22 feb- (n.3,890 kg/54 cm) -6,500kg/66cm

DARA id="red">[fetita](Iana)-23feb- (n.3,700kg,S.A.9)

AILISH THEODORAid="red"> [fetita](saphir)-27feb- 4,850kg, Israel poze

CLARA SOPHIEid="red"> [fetita](Viktoria)-7 mart- (n.4,300kg/52cm) - 4,670kg/56cm

 

36 [fetita] si 36 [baietel]

 

Fetele de la care asteptam vesti:

 

Mihacele - DPN 04.01.05 RARES - Dr. Badea Iulian, Municipal

Norah - DPN 07.01.05

Carmene - DPN 22.01.05 ANA

Rs 143 - DPN 30.01.05

Candy - ERIC

Vanto(tonela) - DPN 05.02.05 ROXANA THEODORA/TUDOR CRISTIAN, Dr.Visan Costel, Caritas

Laura Olariu - DPN 19.02.05 CARINA, Dr.Muresan, Ginec.Cluj

Elenutza

Rodicag

Littlemcg

Anadana

 

 

LISTA CU CUVINTELELE COPIILOR:

 

NG(de fapt AR aud eu), ME-ME, GHE-GHE,goaaghighi, MAMAid="red">, TATAid="blue">- Sebastien Stefan (oana cretu)

leee-leee, igiiii, GA-GA, NG, GHE-GHE, GHIII, HAI-HAI, ME-ME;ABBUBU, HAAAAAAAU; LAI-LAI -MAMA-AIA Rayan (Crinuta)

NG - Ioana Eleonora (simonadinca)

NG, Aiii Iulia Maria (shinutza)

"Agaga" si "Maa-mee", "Gooo" - Andreea Oana (Leta)

NG, GU, GI, AI, AU, AGI, AGU, BU- Alex(bellamia)

Ng, Ai, Gu, Gi, Au, aga, agi, ng

ai,ge-uuu,tu-tu - Sebastian(adana)

goooo, aiii, leeeee,auuu,meme, mam, MAMAid="red">- Ioana Alexandra (corneliaa)

Ng ,Ae ,Ai-Iustin Gabriel (Gabi.i)

mmm-ma,ai-aa Mandy Stephanie ( Alina Maria )

NG, Achii, Arrchii, Acua, Agua, Aaarrrrr - Codrin Stefan (Shobo)

Ng, aaaaaaaaiii, Mamuu(Cory35)

 

 

Ce mananca ingerasii:

 

Victor Stefanid="blue">(Ana Maria)- alaptat exclusiv

Codrin Stefanid="blue">( Shobo)- alaptat exclusiv

Rayanid="blue">(Crinuta)- Humana 2,piure de fructe cu biscuiti, supa de legume cu carnita de pui, cereale

Andreea Oanaid="red">(Leta)- Bebelac, suc de mar+ morcov, supa de legume cu carnita de vitel

Ioana Eleonoraid="red">(Simonadinca)- Humana 2

Iulia Mariaid="red">(Shinutza)- Nan, mar+ biscuite, supa de legume, cereale

Sebastienid="blue">(Oana)- Bebelac

Ioana Alexandraid="red">(Cornelia)- Nan, suc de mar+morcov+portocala, supa de legume, piure de mar copt si de pere

Mandyid="red">(Alina Maria)- Nutrilon

RebeccaAndreeaid="red">(Patricia)- Bebelac, suc de mere

Radu Andrei Alexandruid="blue">(Amaya)- Bebelac, suc de piersici, morcovi si suc de fructe rosii

Irinaid="red">(Witchie)- Milumil 2, suc de portocale

Andreiid="blue">(Kita)- alaptat exclusiv

Robert Benjaminid="blue">(Galaxy)-alaptat exclusiv

Mihai Cristianid="blue">(BDana)- alaptat, suc de mar+ morcov

Alexandruid="blue">(Bellamia)- Nan, morcov fiert si pasat + carnita, banane, galbenus de ou, branza calcica

Alexandra Mariaid="red"> (Ubi)- alaptat exclusiv

Stefana id="red">(Alipiticot)-alaptat exclusiv

Mara Theodoraid="red">(Megg)- Milumil 2, suc de mar+ morcov, supa de legume, cereale

Benjaminid="blue"> (Benphina)- lapte praf

Iustin Gabrielid="blue">(gabi.i)- alaptat exclusiv

Nectarie Ioanid="blue"> (adita)- alaptat, suc de morcov, mar sau portocala

Sebastianid="blue">(Adana)-lapte Baby Semper Plus,piure de morcov si cereale

Sebastianid="blue"> (Clara)-alaptat, suc de morcov, piure de mere

Gabe id="blue">(Catiflo)-alaptat partial + formula S26

Mihaiid="blue"> (amo2004)-alaptat exclusiv

Tudorid="blue"> (tomasa)-alaptat exclusiv

Amandaid="red">(cory35) formula,cereale, mere+morcov,pireu de morcovi, cartof dulce, dovleac

Simonaid="red">(Andrutza)-Bebelac, cereale, morcov+portocala

 

http://community.webshots.com/user/bbdeianfeb2005

http://community.webshots.com/user/bbdeianfeb2005_2

http://community.webshots.com/user/bbdeianfeb2005_3

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...