Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de iulie-august 2004 (78)


polux

Recommended Posts

zau Oliv ...eu sunt nebuna dupa jucarii ..azi m-am dus si i-am luat si io nsite zdranganele ...

Andreea , te-a ajuns si pe tine oboseala ...las ca trece ea si perioada asta !

 

si io am copil cuminte ..si ii multumesc lui Dumnezeu !!!

da sa nu zic mai multe ca sunt patita ...e un copil normal [:D]

 

Camelia , bine ai venit !!poze , poze !!!

pupici

 

Simona si bb Luca

http://photos.yahoo.com/ionel_dinu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Olivia , asta vroiam sa te intreb si eu ..dar nu am indraznit ..chiar m-am contrazis cu o prietena ..eu am zis ca acolo sunt mai ieftine ca aici ..

in Ro , ce sa-ti zic ..daca vrei sa -i iei de firma Chicco , tommy , Fisher Price , ..platesti bani grei ...dar eu am un magazin aici in cartier care aduce "facaturi"cum le spun eu ..sunt chinezesti , thailandeze si facute dupa jucariile de firma ..nu asa frumos finisate dar mesajul e acelasi ..de la caz la caz ...poti alege ceva frumos si ieftin ...

 

 

Simona si bb Luca

http://photos.yahoo.com/ionel_dinu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa stii ca desi sint numai de firme cunoscute ..pe jucariile mele scrie in proportie de 100%...made in China....deci faptul ca scrie pe el alta tara nu inseamna ca-s facatur...Aici 80-85 % din tot ce exista pe lume...you name it!...sint facute in China...si alte tari...

Nu situ ce inseamna putin sau mult....depinde pentru fiecare..in medie ...o jucarie este cam in jur de 30$ astea..mai ca lumea..

Am vazut si eu stirea...dar pe voi nu va afecteaza....din pacate ma gindesc ca se pun tiganii pe treaba...pentru 3 milioane...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce frumoase personaje....si ce frumoase peisaje...sportivi nu gluma...Misto ..chestia aia de carat cupilu'

De la 1 ianuarie 2006 se introduce (dar nu-i inca sigur) o noua lege...perimesti 3 milioane de lei/luna pt cresterea copilului (in loc de 7,8 mil cit este acum), pt 2 ani...dar se dau acesti bani tuturor femeilor (nu numai la cele care fac dovada unui job)...

Ce face Philip?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kim, ma mir si io de jucariile voastre, in mod sigur iti poti deschide un magazin, vei avea vinzare...nu te mai intreb de tatal tau, tocmai ce-am citit, ma bucur ca este mai bine, ii doresc sanatate multa.

Roxana, invidia-i maxima[:D], da` n-am inteles, Patrik merge?? Eniuei[;)], distractie maxima si asteptam pozele!!

Mutzura, imi pare rau, priveste spre partea buna, ca ati scapat de-o belea. Pupici si sanatate sa scapati repede de bubite!

Simona, macar ajungi usor la ele? mneam, mneam, ca-mi lasa gura apa[pofta]

Despre confuzia dintre baietei si fetite, am patit-o si noi, faza-i ca atunci cind ai baiat si ti se spuneca e fata, iti creste inima, mama, mama da` cind e invers, ca noi am trait si reciproca, iti pica cam de-a curmezisu`...

Liliana, bafta multa.

 

 

Carmen[8**]id="red">,Ilinca[bibe]id="purple">&Ionut[bonjovi]id="green">

tzucurei de iunie la serbare

 

Toti pentru unul!...Iata-ma-s !id="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...