Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de iulie-august 2004 (78)


polux

Recommended Posts

ce sa faca...a plans vreo 10 minute...acum a adormit

olivia, asa a fost si la tine? adica s-a rezolvat initial si apoi l-a apucat iar? sau sa inteleg ca la pupi inca nu se rezolvase.

multumim de complimente

si voi sunteti niste frumosi, iar tu tare slabuta.

eu nu mai apuc sa zic nik de poze ca-s tare suparata cu puiul meu

acum ti-am luat locul, olivia

da' ne revenim noi

da-mi Doamne putere

 

philip[pk]&andreea[usa]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns

pt ca la mine e deja 29 iunie,

La multi ani pt bebeii care implinesc lunile: Matei Alexandru, Patrickid="blue"> si pt o mamica scumpa, Lia (Dorsilia) ce implineste X ani+12 luni. Sanatate si multa fericire tuturor! O zi de neuitat va dorim!

 

_______________

O zi plina de bucurii, Eli & [copil]Stefid="Book Antiqua">

Nasterea broscuteiid="Courier New">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreea in timpul zilei Luca doarme la ora 10 afara...iar dupaamiaza ...la el in patut..se joaca si adoarme ..dar doar de vreo 3 zile asta...La noi peste noapte s-a rezolvat cel putin asa sper...uneori(nu in fiecare zi) mai aud un mic frecus...dar nu ma duc la el..si adoarme singur...

la multi ani sarbatoritilor si Liei!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multa sanatate la toti bebeii! Oricum e bine si fara cupil, inca suntem in faza de refacere ( adica dormim) . iza se joaca cu pisica, catelul , tot ce prinde ca misca.

 

Micsorarea indemnizatiei afecteaza pe toate mamicile care sunt acum in concediu de crestre cupil pina la 2 ani , deoarece nu se modifica legea ci doar procentul aferent acestei indemnizatii ( de la 85% din salariul mediu brut la 33 % ) .

 

E destul de jignitor acest lucru mai ales ca in parcul unde mergem de obicei( Giulesti ) sunt multe mamici care au spus ca au facut bebelul acum si din cauza indemnizatiei .

 

Poate le vin si ginduri mai bune , ca dupa ce au anuntat ca or sa mareasca sio TVA- ul asta mai lipsea.

 

Oana si Iza-Maria DN 19 iulie 2004

http://community.webshots.com/user/oanavilcu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gata ..imbaiat , masat , papat si nani ...

Andreea , am vazut pozicile ...sunteti niste frumosi ..imi place poza cand te tine de barbie !!!sunt alaturi de tine si tinem pumnii sa treaca repede perioada asta ..te cred cat suferi cand il auzi plangand [pup]

 

Eli , am vazut si pozele voastre ..sunt super ..imi plac costumasele lui Stef si imi place acolo unde este intre bile ... este un scump ! sa va traiasca !!!!

 

Carmen , corcodusele sunt chiar sub nasul meu , dar le mai las sa se coaca [:D]

 

Oliv, apropo de jucarii ..de exemplu azi am vazut o jucarie identica cu una de la chicco dar scria pe ea Gusto bebe ..un fel de Soni in loc de Sony ...pe astea le numasc eu "facaturi"....si in loc sa platesti 300.000 dai 100.000

pupici

 

 

Simona si bb Luca

http://photos.yahoo.com/ionel_dinu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eli ..vazut pozele...tare mare si frumos este Stefan..imi place poza in care doarme cu degetul in gurita...

Simona..stii ceva pina la urma daca jucaria isi stinge scopul si nu se strica intr-o saptamina...de ce sa cheltui 300 000 lei? Cum ti s-a parut pretulla jucarii (de aici din US)...este diferenta mare?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara!

 

Maine o duc si eu pe Stefi la soacra mea, avantpremiera la seara de sambata seara cand va dormi la ea (am niste emotii, este prima data cand doarme fara mine). Asa in timpul zilei nu imi fac griji pentru ca sunt obisnuite una cu cealalta.

 

Am vazut poze frumoase cu Pupi si Stef. Sunt doi baietei superbi, unul blond si unul brunet! Andreea, dar vad ca aveti suflu in voi de faceti drumeti, iar Eli, si eu as vrea la ocean, la plaja!

 

Olivia, in legatura de jucarii ar trebui sa faci comparatie si intre puterea de cumparare. La mine 30$ inseamna cam 5% din veniturile familiei (si noi castigam peste medie, chiar mult peste media din Iasi).

 

Va doresc o noapte calma si o zi superba maine!

 

Pupici,

Andrea si Stefania (13.08.2004)

Stefania - printesa mea

 

[cit] O poveste despre o raza de soare

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...