Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de nov-dec 04 (59)


Recommended Posts

Simonaid="red">, mama, calmeaza-te!

Si eu am o pupila mai mare decat cealalta, se observa numai cand sunt obosita, sau cand lumina e mica, la lumina puternica nu e nici o diferenta. Nu e nici o problema , e o chestie cu care m-am nascut, si pe care a observat-o abia sotul meu[:D]. Si , daca ma uit mai atent, mi se pare ca Mihnea ma mosteneste, parca si la el e o oarecare diferenta!

 

Da, eram afara, m-am intalnit cu Andreea si ma gandeam ca poate sunteti si voi prin parc.

 

[pup]

Roxana&Co

 

http://f2.pg.photos.yahoo.com/roxanaserbanescu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna fetelor

ne-am intors si noi din oras, azi a fost cam racorica cand nu era soare asa ca nu am mai fost la piscina-lac, doar am colindat prin magazine si am "lins" vitrinele.Am plecat din camera intentionat cu 2 lei ca sa nu ma tenteze nimic !!!! au asa niste lucrusoare frumoase, nu m-am uitat la nimic pentru mine, imi erau ochii doar pentru el.Si doar de admirat ca nu prea te atingi...zici ca suntem la Londra !.

Mi-e tare dor de plimbari cu voi, de abia astept sa ne intoarcem.Sper ca va fi vremea buna sa luam parcurile la rand.

Ioana sunteti niste dulcici amandoua.

Vio lasa supararile ca Bia are nevoie de mami vesela, nu stii cum zicea arghezi...lasa necazurile la usa, paseste slobod, razi si canta".

Nu stiu cine zicea ca bebeul intoarce capul ca si cand ar zice nu-nu.Asa face si alex si nu m-am ingrijorat, parca vrea sa vorbeasca atunci.

pupici la toate lumea ca ma cheama datoria...iar bagaje...maine plecam spre praga

 

familia nebunica

Miki si Alexander (12.12.04)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by simonacip

Adrianaid="red">, gemenusii tai sunt niste dulceti. Doamne, nu-mi inchipui viata cu doi, desi cred ca e asa frumos....uneori mi-ar mai placea sa am un david.Adriana, Dutziid="red">, toata admiratia mea!Simona si David (10 nov)http://community.webshots.com/user/simonacip


id="quote">id="quote">multumim frumos[pup]. si sa stii ca e minunata viata cu doi, chiar daca sunt grijile duble, si bucuriile sunt la fel[flo] cred ca ai vrut sa zici didutzaid="red">, ea mai are gemeni[:I] [foto]bianca id="red"> si tudor id="blue">(03.11.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

simona id="red">dragutza, am uitat: vezi ca fetele au deschis listutza cu mamici de 2006, poate te inscrii pentru un david numarul 2[;)].

miki id="red"> vacanta placuta in continuare. ce de poze o sa vedem ... [bis] din toata europa [bis][bis][bis]

 

 

[foto]bianca id="red"> si tudor id="blue">(03.11.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Intru doar sa va salut [hia]

Nu are rost sa imi arat ...mutra acra pe aici!

Incerc din rasputeri sa ma mobilizez,sa trec peste toate,dar nu reusesc prea bine!

va citesc si nu v-am uitat!

Dar imi e foarte greu sa scriu despre ceva frumos si...decit sa va stric dispozitia...mai bine ramin in umbra.

Mikimiid="red"> [pup]

 

[pup] [pup] [pup] multi de la noi si o sa scriu mai mult cind o sa ies din butoiul cu melancolie.

 

Violeta mami de printesa Cristiana Bianca

POZE CU BIANCA

 

"Viseaza ca si cind ai traii vesnic,dar traieste ca si cum ai murii azi"id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

viovioid="red"> ce s-a intamplat?

ce te-a suparat? ceva sau cineva pe forum sau ai altfel de probleme? hai spune-ne, stii ca suntem toate prietene aici si nu se pune problema de "mutra acra" cum spui tu! poate ajutam[pup]

 

 

[foto]bianca id="red"> si tudor id="blue">(03.11.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ad_rianna,Paxelaid="red">,multumesc de incurajare.

Ad_riannaid="red">,nu e vorba de forum...era simplu daca de la asta ar fi fost problema.Din pacate problemele mele par sa se termine la anul pe vremea asta dar... nu stiu daca mai am putere sa lupt cu ele pina atunci.

Paxelaid="red">...sunt libera,aproape,oricind...

Dar fara....nu se poate!

[pup]

 

Violeta mami de printesa Cristiana Bianca

POZE CU BIANCA

 

"Viseaza ca si cind ai traii vesnic,dar traieste ca si cum ai murii azi"id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele am intrat doar sa va urez NOAPTE BUNA voua si bebeilor vostri si sa va zic ca mai sunt pe aici de citit am citit tot dar nu am avut vreme sa raspund. Bebeii mei sunt mai bine mai tusesc dar se pare ca in rest e ok, atata ca Daria nu mai vrea sa manance. Cuscra Jasmineid="red"> o vrea fata sa fie silueta pt. Raducu ??? Serios acum nu stiu ce sa-i mai fac ca nu mai vrea sa pape mai nimic, azi a mancat 2 Dannonino Gigantino si a baut in total 300 ml lapte ... uf. trece una dam de alta ... tintzi-mi pumnii ca la 8 am examen. Am fuigit la culcare ca de nebuna ce sunt in loc sa dorm sa fiu fresh bantui pe aici .

Va tzuc!!![pup]

 

Pusici de la gemeneii clujeni DENNIS si DARIA (12.11.2004)!

 

 

http://community.webshots.com/user/didutza1978

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...