Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de nov-dec 04 (59)


Recommended Posts

viovio id="red"> imi pare rau ca ai probleme, se pare ca nu sunt tocmai simple dupa tonul pe care-l ai. ce pot sa-ti spun ca sunt multi oameni in jur care pot face minuni, indiferent de problemele pe care le ai. si ceea ce e mai frumos e ca totul poate fi in mod dezinteresat. eu, care am de felul meu o "teama" vis-a-vis de oameni, am aflat lucrul asta. si crede-ma am probleme si eu, probleme de care nu vorbesc si care chiar nu vreau sa se stie. insa ti-am zis am aflat ca exista oameni si fapte care te pot ajuta sa treci putin intr-o stare mai buna.

 

jasmineid="red"> tu esti o soacra fericita: stii ca nora ta daria sta in picioruse singura...ba chiar si paseste [bis][bis][bis]

 

 

[foto]bianca id="red"> si tudor id="blue">(03.11.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Loreena,id="red"> hai ca m-am laudat degeaba cu usile.Sotul nu mai are nr de telefon, iar aseara cind dau sa fac pozicile, constat caaparatul nu-mi mai merge. Am vrut sa postez de aseara, dar imi interzisesera accesul la net. Asa ca nu am reusit sa-ti fiu de folos. Sotul meu spune ca la VAlea Cascadelor, de unde le-am luat noi sunt mai multe magazine cu usi, dar nu au toate usi de interior. Oricum, daca mergeti acolo, aveti de unde alege. Imi pare rau ca nu-ti pot fi de mai mult folos.

Roxanaid="red">, imi pare rau ca nu ne-am vazut ieri, noi insa nu am mai iesit afara aseara.Esti o draguta ca te-ai gindit si la noi [flo]. Deci spui ca e ok cu pupila.... Fetele, nu-s o nebuna, dar as vrea daca e ceva sa stiu din timp...

Felisid="red">.tare te admir pentru ca esti o mamica buna si puternica [pup]. Mihaita este un norocos ca te are. Multi pupici pentru Mihaita, sa dea Dzeu sa se rezolve problemutele pe care le are.

Adrianaid="red">, nu ma inscriu pentru 2006...In 2 camere, mi-e greu si cu DAvid....Dar daca as avea o casa mai mare, cred ca as face-o. Imi cer scuze pentru confuzie, Da, Didutzaid="red"> este cea cu gemeneii, tot atit de frumusei ca si ai Adrianei.

 

 

Simona si David (10 nov)

 

http://community.webshots.com/user/simonacip

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am si eu o maaaaare rugaminteid="size5">

 

poate cineva sa-mi trimita si mie o cutiuta muzicala id="maroon">? id="size3">pliiizzzz !!!!

 

adresa mea este: adriana_axa_cluj@yahoo.com

 

multumesc mult! [pup][pup][pup]

 

 

[foto]bianca id="red"> si tudor id="blue">(03.11.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Loreenaid="red">

,pe mine ma ajuta sotul meu in sensul ca mai sta cu bebe sa mai pot face si eu ceva treaba prin casa,il mai plimba si seara la ultima masa ii da el biberonul.De schimbat l-a schimbat o singura data cand eu lipseam de acasa si bebe facuse kk.In rest refuza categoric sa schimbe pampersul.Si nu vrea in ruptul capului sa incerce sa-i dea sa pape cu linguritza,zice ca dureaza mult,ca se mozoleste,etc.Oricum in general el e la serviciu de dimineata pana seara asa ca eu centrez,eu dau cu capul.

 

Simonacipid="red">

,si eu am obsesia asta : mi-e frica sa plec undeva departe cu Radu ca daca se imbolnaveste n-am doctor de incredere.Prefer sa mai astept pana la vara,mi se pare ca acum e prea mic ca sa-mi asum vreun risc.Apropos,l-am cantarit aseara si are 9 kg fix.

 

Eleid="red">

,Radu nu are inca nici un dinte.Eu nu mai stiu ce sa cred,la inceput am crezut ca e asa de marait si artagos din cauza ca ii ies dintii,dar starea asta dureaza de mai bine de o luna si deocamdata…nimic.Gingiile nici macar nu par inflamate,deci nici un semn.

 

Ioanaid="red">

,imi pare rau ca Bianca ta e bolnavioara.Mai fetele,rubeola asta de unde apare?Se ia asa,din senin?

 

Ad_riannaid="red">

,sunt pur si simplu superbi copilashii tai.Imi place ca Bianca are deja un aer de domnisoara.

 

Simona

si Felisid="red">

,am observat si eu ca pupila se modifica mult pe parcursul zilei,in functie de lumina.Cand e lumina putina,pupila e foarte mare si invers.

 

Vioid="red">

,lasa supararea ca te simte si bebelina si nu-i place.Capul sus ca nu avem de ales!Nu stiu ce probleme zici tu ca se vor termina abia la anul pe vremea asta,dar e imposibil sa stai bosumflata pana atunci.Smile!Uite fetele te invita la o bere…

 

Didutzaid="red">

,cum a fost cu examenul?Spune-i Dariei ca nu e nevoie sa faca foamea pt silueta,Radu o place foarte mult asa cum e .Mai ales de cand a auzit ca Daria sta in picioare singurica!!!

 

Noi mai avem pana la performanta asta,chiar sunt un pic ingrijorata ca Radu nu prea sta singur in funduletz,ori vine in nas ori pica intr-o parte.Sper sa nu fie vreo problema.Ce pot sa fac mai mult decat sa-l pun intre perne sau sa-l pun pur si simplu sa stea in funduletz si sa-l sprijin eu?Aveti idee?

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

AM TRIMIS EU CUTIUTZA MUZICALA !

 

La examen a fost super chiar peste asteptari, ufff mai am inca doua si scap [alcool]

 

Nu am vreme de scris ca ne grabim la chef de bebei, fica nasei mele implineste azi 2 ani si mergem la ziua ei, asa ca e bairam mareeee la grupa mica.[bum][batetoba]

 

Va pup si revin pe seara !

 

Pusici de la gemeneii clujeni DENNIS si DARIA (12.11.2004)!

 

 

http://community.webshots.com/user/didutza1978

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

onitza id="red">pupici [pup] [pup] [pup]

le-am primit de la paxelaid="red">. ce-ti face maseluta? dar ginerelul meu cel frumos [il] ????

 

dida id="red">le-am primit. ceva nu era ok la ce mi-ai trimis tu. imi pare rau ca te-am stresat si eu acu cand te grabeai. felicitari pt. examen [pk]. fug sa-i imbrac si eu sa iesim putin cu bunicii

distractie placuta

 

 

[foto]bianca id="red"> si tudor id="blue">(03.11.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...