Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de nov-dec 04 (59)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by cookie

Daca vreti sa ne mai vedeti, am pus poze noi in albumul Sabina mai mare.Uitati-va la poza numarul 4(nu am invatat inca sa fac link direct catre ea, dar lucrez la asta!)Cookie si bb Sabinahttp://pg.photos.yahoo.com/ph/cookiesrv/my_photos


id="quote">id="quote">Cand esti pe poza, copii adresa din susul paginii:Poza mea preferata!...Chiar asta e adresa care duce direct la poza 4!...[biz]Daca dai quote vei vedea exact cum e scris!...Pozele noastre!...Si poti sa dai copy la randul de mai sus si sa-i dai paste in profilul tau la semnatura!...[cheers]id="purple">id="Comic Sans MS">Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)Ce mai face Mihai!..."Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic"id="green"> Cicero
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

la noi s-a cam terminat cu santierul , sigur nu o sa am timp sa recuprez tot ce ati scris ( sunt vreo 3-4 capitole) dar sper macar sa citesc de acuma tot ca am ramas in urma.

Noi suntem bine dar ne-am facut foarte rele si nu stiu motivul. Nu vrea sa mai stea deloc singura , tipa , zbiara..m-a tampit de cap. Va dati seama cum a fost cu casa plina de var si cu copil urlator..[bang][bang]

Noaptea mi se trezeste fff des...din ora in ora...nici nu stiu ce sa-i mai fac..sunt chiauna de somn de toata ziua..si toate astea se intampla cam de vreo 2 saptamani de cand i-am coborat nivelul la patutz.Se trezeste urland si se linisteste doar la tzitzi, spre disperarea mea care vroiam sa o intarc.

La multi ani sarbatoritilor de azi, pupici pt Ken care speram sa nu ne fi uitat intre timp.[:D].

va pup pe toate si sper sa mai revin.

 

Elena si bb Denisa (26 oct 2004)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/adelina_e2001/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, Mariuca, David, Kenzoid="red">, sa cresteti frumosi si frumos.

 

Loreena, Paxelaid="red">, merci de info, speram sa gasim si noi asa ceva(ca astia au numai scaune de la 9 kg[xx(]).

 

Super si pozicile de ieri, sa va traiasca puiutii dragalasi.

 

Speram ca toti micunutii bolnaviori s-au facut bine si le dorim multa sanatate.

 

Va pupam pe toti si sa aveti o zi minunata,

 

 

Delia si Iustin(25.11.2004)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/delia_calin/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eleid="red">, eu cred ca puiutii au perioada lor, asa face si DAvid, care de altfel a fost un cumintel. Nu mai vrea decit linga mine (daca se poate chiar in brate), iar noaptea vrea titi mult mai des. Asta la mine a coincis cu aparitia celor 2 dintisori. Am pus-o pe seama acestui fapt....acuma nu mai stiu. Inca ceva: vrea tot timpul afara si cind e urit nu stiu cum sa-i explic asta. Stiu sigur ca vrea afara pt ca atunci cind il pun in carut e tot vesel si tipa, ride, iar cind venim acasa se vaita, vad ca nu vrea in casa. DAca e geamul deschis in camera sta numai cu ochii intr-acolo.

LA multi ani sarbatoritilor de astazi! Ken, David, Maria.

 

Simona si David (10 nov)

 

http://community.webshots.com/user/simonacip

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simonacipid="size2">id="red">, nu, sora mea spune ca nu e hidrocefalie, ca altceva ar fi spus medicul. Din fericire a dat un telefon si a reusit sa o "strecoare" intre 2 morfologice la dr. herghelegiu, la Medsana, azi la ora 17. I-a recomandat sa faca o morfologica de urgenta. Offf, sper sa fie totul ok, asa m-am panicat! Va povestesc ce a fost.

 

Ioana si Bianca pui (22. dec. 2004)

 

Admirati-ne

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani azi pt David,Ken,Maria.

 

Ioana,sa speram ca nu e nici o problema cu bebele surorii tale.

 

Ele,se vede ca Denisa si Radu sunt nascuti in aceeasi zi.EXACT la fel se comporta si el de la o vreme.Sunt chiauna de cap,pur si simplu nu pot sa-l las singur nici 10 secunde ca protesteaza vehement.Plus ca nu mai doarme noaptea,se trezeste foarte des ceea ca ma doboara.

 

In fine,nu ne ramane decat sa speram ca e doar o etapa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata!

 

Cookieid="red"> pazeste bine pe Sabinutza ca o ... papam...e o scumpica, mai ales in "printesa mamii"...Vladutz o pupica [pup] pe ea de scumpa. De ce zici ca e mofturici la masa...ca e numa bine de rotujoara, cate kg are?

Si inca ceva, ne intalnim, ori inainte ori dupa ce venim de la mare?

 

LA MULTI ANI !!!!id="red"> KEN SI DAVIDid="blue"> SI MARIAid="red">

 

mamiid="blue">[9cer] de [bibe]vladut(15 nov.2004)id="blue">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce vaccin ati facut bebeilor: noi am facut Infanrix si Engerix

 

Voi dati Fe hausmann profilactic? E indicat sa se dea profilactic chiar daca analizele ies bine?

 

Ela ai zis ca esti in santier..........renovezi casa?

Te intreb ca si eu sunt la inceput de santier, am schimbat usa de la intrare si am pus termopane...iar de la jumatatea lunii Iulie ne apucam sa zugravim; dormitorul nu il facem ca l-am zugravit acum 1 an inainte de venirea fetei; as mai vrea sa schimb si usile din interior de la camere; stie cineva unde sa gasesc ceva frumos?

 

Carla-Maria

 

Poze cu toata Familia

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...