Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de nov-dec 04 (59)


Recommended Posts

quote:Originally posted by Loreena
id="quote">id="quote">

 

[bis]...am vazut la un grup de mamici o pagina web cu evolutia lor de-a lungul unui an...f fain, nu mai stiu la care mamici de 2003 parca....

 

mamiid="blue">[9cer] de [bibe]vladut(15 nov.2004)id="blue">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by Ele

Buna fetelor!la noi s-a cam terminat cu santierul , sigur nu o sa am timp sa recuprez tot ce ati scris ( sunt vreo 3-4 capitole) dar sper macar sa citesc de acuma tot ca am ramas in urma.Noi suntem bine dar ne-am facut foarte rele si nu stiu motivul. Nu vrea sa mai stea deloc singura , tipa , zbiara..m-a tampit de cap. Va dati seama cum a fost cu casa plina de var si cu copil urlator..[bang][bang]Noaptea mi se trezeste fff des...din ora in ora...nici nu stiu ce sa-i mai fac..sunt chiauna de somn de toata ziua..si toate astea se intampla cam de vreo 2 saptamani de cand i-am coborat nivelul la patutz.Se trezeste urland si se linisteste doar la tzitzi, spre disperarea mea care vroiam sa o intarc. La multi ani sarbatoritilor de azi, pupici pt Ken care speram sa nu ne fi uitat intre timp.[:D].va pup pe toate si sper sa mai revin.Elena si bb Denisa (26 oct 2004)http://pg.photos.yahoo.com/ph/adelina_e2001/my_photos


id="quote">id="quote">Elenaid="red">, parc-ai vorbi de Mariuca mea....Asa s-a stricat ea de pe la 5 luni...si asa frumos dormea inainte...acum nu ne mai putem lauda cum se lauda Miki cu Alex (pupa-i-am noi de frumosi, pe unde-or umbla ei acuma). Ne trezim noaptea nu stim nici pina acuma de ce, si am incetat sa ne mai gindim de ce. Dr a zis ca nu-i nimica, ca e cald...om vedea. Dinti nu avem nici pina la aceast avirsta (azi facem 8 luni in cap). La multi ani si lui Ken...pe unde mai esti, Bitsid="red">????Va pup pe toate, va citesc...Onitzaid="red">, sper ca esti bine, Andreapid="red">, asteptam sa ne scrii si tu, desi cred ca meriti un pic de odihna, ma bucur ca Mariuca e bine.(i told you so!) Mi-e dor de Mikiid="red">, de Micheid="red">, de Felisid="red">, de Paxelaid="red"> si rizaretzul ei!!! POate o sa ne mai vedem cindva. For2nityid="red">, cum decurge o zi la mare cu bebe? Sint foarte curioasa si am o stringere de inima, ca o sa plec si eu cu tot cu purcelus si mi-e cam teama, sincer.Siminna si Maria (1 nov 2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lorenaid="red">, eu ii dau 7 picaturi de fier Hausmann seara si 7 picaturi dimineata, profilactic.

Vaccinuri le-am facut pe cele fgratuie. Stie cineva diferenta?

Coockieid="red">, pai Sabinutza parca este sora cu Ana, are niste obrajori draguti. A, si rade tare frumos.

[s] Maria, Kenzo, David-Andreas, Edis, Amina-Ioana!

 

Otilia si Ana Maria (18.12.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, multumesc pentru fetele care m-au incurajat, sunteti foarte dragute, va trimit o [flo] in dar...eu am fost aseara la dentist, a inceput sa ma cunoasca dentistul foarte bine, sunt si eu incantata ca lucreaza foarte bine si finutz, nu m-a durut deloc cand mi-a omorat nervul al canin. [olala]..ce za mai zic:are si ochii albastri... un motiv in plus sa nu ma duc cu teama [:D]

Paul e bine, papa cu mofturi, dar papa tot, adica se plictiseste sa stea in aceesi pozitie 15-20 minute. Acum s-a trezit si el, si vreau sa fac curatenie in camera la el si sa spal rufe...pupici

 

pozele noastre

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna din nou fetelor

nu am reusit sa mai intru pana acum,siminna la mare cu bebe...e ok. Mai mari au fost pregatirile si bagajul,multe inutile.Noi am venit cu trenul, cu masina mi s-a parut prea nesigur 750 km...cu bebe, bagajele le-am trimis inainte prin posta...si ce de mai bagaje, cum ziceam multe inutile.I-am luat un carut de aici, acum imi pare rau ca nu l-am adus al ei de acasa, se cam chinuie cu dormitul in el caci nu se lasa pe spate de tot iar pe plaja nu doarme frate, vrea sa vada tot.Ce sa zic, cred ca-i prieste aerul de aici, noaptea doarme bine, mananca bine...Cu soarele nush ce sa fac, al meu sot nu ma lasa s-o tin direct sub soare, dar am vazut alti bebei bronzati ca tiganusii...nu stiu ce sa fac.

Eliza5, noi ramanem aici pana la sfarsitul lunii, poate bem o bere impreuna.Daca vezi o grasa blonda cu o fetita super dulce intr-un carut mic albastru...noi suntem,trage-ne de maneca.

Merg sa mai citesc ce-ati mai facut, am timp acum, bebelina mea doarme acasa cu tati care a facut o alergie de la soare/caldura si sta in casa.

 

eu si printesa mea Alexia Cristina (6.11.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ideea cu albumul o gasesc si eu ok.

Loreena,id="red"> noi ne-am luat niste usi frumoase de camere. De la Valea Cascadelor, acum depinde unde stai. Daca te intereseaza iti pot da mai multe informatii

Onitzaid="red">, cind va fi operatia?? Mergi la un medic particular?DAca da, cam cit costa?

 

Simona si David (10 nov)

 

http://community.webshots.com/user/simonacip

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Siminnaid="red">, la mare cu bebe este ok, dar vorba lui For2nityid="red">, este mare tambalau cu bagajul. Eu am pus la un moment dat aici o lista cu lucrurile pe care le-am luat la mine, si crede-ma era o lista lungaaa....

Ce m-a surprins pe mine este ca la mare Alex avea tot timpul nasul plin de muci intariti. Il curatam de 2 ori pe zi.. Facea guguloaie tari imediat.

La plaja l-am tinut foarte putin si tot timpul sub umbrela. Nu l-am lasat aproape deloc direct in soare.. De altfel eu am facut niste pete rosii pe piele dupa numai o ora sau doua de plaja (dimineata la 8!!) asa ca am considerat ca soarele este prea nociv pentru bebe.. Pentru mine a fost in schimb foarte obositor pentru ca al meu este in general un agitat si nu am reusit sa ma relaxez deloc! Dar se pare ca sunt masochista pentru ca in seara asta plec iar la mare, tot cu bebe [:D]

 

 

Eliza si [bibe] Alex (15 nov. 2004)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...