Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de sept-oct 2004 (57)


Recommended Posts

quote:Originally posted by iulyp

Mai fetelor ca mi-am adus aminte(si eu sunt grupul celor cu un neuron si ala super stresat, cred ca ihn curand o sa raman cu juma' de neuron) de cateva zile am o ameteala si la o ridicare sa aplecare nu neaparat sa fie bruste mi se intuneca privirea. Nu stiu cum sa explic sa ma intelegeti mai bine, mi se face negru in fata chilor la propriu si cu ameteala aia daca n-ar fi manerul carutului cred ca as cade pe jos ca simt ca se invarte pamantul cu mine. Mai pateste vreuna asa? E adevarat ca ziua nu prea mananc da recuperez seara la greu si ziua cd doarme aia mica bag in mine de ma doare stomacul ca nu stiu cd mai apuc[bang]. In concluzie mananc, foarte neregulat e adevarat da mananc, iar de dormit dorm noapte cu mici intreruperi din "an in paste".AURA[mamica]SI NICOLETA[copil]


id="quote">id="quote">Suna a anemie. Du-te si fa niste analize.id="purple">Povestea Loreemeiid="red"> Site Loreemaid="red">[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple"> Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 145
  • Creat
  • Ultimul răspuns

natureid="red"> - Felicitari si ne bucuram ca a scapat de ham!

 

Lilica id="red">- asteptam si de la tine o veste asemanatoare!id="purple">

 

Povestea Loreemeiid="red"> Site Loreemaid="red">

[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple">

Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by iulyp

[bang]Am uitat sa va povestesc de fi-mea. Azi dimineata pe la 4 statea in picioare in patut si se balanganea cum zic eu(stiu ca suna urat da asa zic eu cd se leagana de pe un picior pe altul cu viteza si amplitudine mare) si facea exact ca sarpele ssssfffff. Prima data s-a trezit al meu ca nu stia de unde vine zgomotul si apoi eram si eu direct in fund si cu ochii-n patut. Pai ce putea sa faca altcineva asa in afara de fi-sa?Iar mi s-a trezit bebele urland dupa nici 20 minute de cd adormise. Off ca tare dese sunt trezirile astea in urlete[bang]Saraca bebelinaAURA[mamica]SI NICOLETA[copil]


id="quote">id="quote">Noi nu ne ridicam inca noaptea dar sa vezi scandal ziua!Ca ea vrea pe jos nu in patut!Pana la urma veti merge inaintea noastra !Povestea Loreemeiid="red"> Site Loreemaid="red">[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple"> Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anneoprea, mult succes la medic si sa ne zici si noua ce ti-a zis ca tare sunt curioasa.

Si noi am avut o perioada cand nu vroia laptele mai deloc, dar a trecut cand i-am schimbat laptele din Humana 2 in Humana 3.

 

Ramona, multumesc.

 

Iulyp, si eu ma gandeam sa-ti zic sa iti faci niste analize dar mi-a luat-o Ramona inainte [:)]

 

[flo] Elena & [copil]Alexandra (25.09.2004)

 

Povestea Alexutei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by ellen

Ana, dar chiar nu iti este frica ca o sa-l loveasca Tati cu picioarele? Sau se intoarce si el?Eu cand o iau cu mine in pat nu pot sa dorm deloc pentru ca Tati al nostru se foieste tot timpul noaptea si eu stau sa o pazesc pe pitica si pe el sa nu o loveasca. Asa ca o iau foarte rar cu noi in pat. Doar cand nu se linisteste ea, dar in cazurile alea se trezeste si Tati si nu mai avem probleme.[flo] Elena & [copil]Alexandra (25.09.2004)Povestea Alexutei


id="quote">id="quote">Tati nostru doarme aproape nemiscat cand e fata in pat.Si daca vrea sa se intoarca intai se trezeste si apoi se intoarce.id="purple">Povestea Loreemeiid="red"> Site Loreemaid="red">[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple"> Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nature, multumim mult pentru reteta. Cred ca o sa incerc si eu, cu toate ca bebelina mea mananca si fasolea verde, doar fiarta fara nimic altceva. Dar mai diversificam si noi putin meniul. Plescaie la fasolea aia verde cu o pofta de zici ca cine stie ce mananca.[:D]

 

Iulyp, felicitari pentru mersul de o manuta.

 

[flo] Elena & [copil]Alexandra (25.09.2004)

 

Povestea Alexutei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ana_aid="red">- mai el i-a dat , mai conteaza si ce si cum?

Lasa ca invata el![:D]

 

ELIANA - DRUM BUN SI DISTRACTIE PLACUTA!!!!!!!!!!!id="red"> id="purple">

 

Povestea Loreemeiid="red"> Site Loreemaid="red">

[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple">

Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cine vrea melodia "Nu mi-e frica de bau-bau" da-ti un PM cu adresa de mail si v-o trimit bucuroasa.

Fata mea danseaza asa haios pe ea de imi vine sa o pap![:D]id="purple">

 

Povestea Loreemeiid="red"> Site Loreemaid="red">

[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple">

Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pufymic-bine ai venit in club...[:D]

bine ca e bebe ok-sti cum e:totul e bine cand se sfarseste cu bine...

 

sa ma inscriu si eu si in clubul celor cu un neuron superstresat-ca azi m-a scos nenea instructorul pe autostrada, si m-a luat cu ameteala[auto]si in loc sa pun frana la stop , apasam pe acceleratie[bang]

nu mai invat si eu odata sa conduc...uffff

 

Lia e bine, a fost cam miorlaita ieri. Tati a inchis aerul conditionat ieri dimineata , de aceea nu am mancat, din cauza caldurii...

 

anamaria-lia-21.10.2004 si alex -24.08.1993 si samburelul de decembrie 2005-17id="blue">

poze de copii cuminti

 

povestea lui alex, povestea liei, povestea noastra

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...