Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de sept-oct 2004 (57)


Recommended Posts

Ok... mesajul de mai jos trebuia trimis exact dupa cel care l-am postat pe cel cand eram logata cu mamica de sept-oct, DAR mi-a picat internetul pana acum :)... so:id="red">

 

Noi suntem bine... azi puiul meu face 9 luni [s] multa sanatate dragostea mamii...[olala] te iubesc mult de tot!!! [pup]

[s] si celor care isi sarbatoresc ziua de nume si celor care mai pun o lunisoara :) (aici intru si eu [:-)))] ca am 19 ani si 11 luni [:D])

De 2 zile a facut febra, nici un alt simptom, mananca bine, se joaca...

aseara a plans foarte mult... nu am nici o idee de ce, poate stie vreo una din voi, credeti ca e de la dinti? ca ea tot nu are nici unu`.

Apropo de asta... poate punem si noi in listuta varsta la care a aparut primul dintisor... daca vreti, poate peste ani o sa fie o chestie faina, eu stiu... :)

 

Dumnezeu are caile Lui, noi nu suntem capabili sa judecam ceea ce face El, dar si eu sunt zguduita de tragediile care se intampla in zilele astea. Acum o saptamana au murit 2 cunoscuti de ai mei, din Botosani, cu 1 si 2 ani mai mici decat mine :( Accident de masina... parintii lor erau devastati, mai ales ca baiatul era singur la parinti, o familie foarte bogata din Bt. Dumnezeu sa-i odihneasca in pace, ca erau copii...

La fel m-am cutremurat cand am citit ceea ce a scris Daniver. Dumnezeu sa-l odihneasca in pace pe micut si sa le dea putere parintilor.

Iertati-ma ca va spun, e principiul pe care merg eu...Greselile parintilor le platesc copii. Orice ati face ganditi-va la micuti prima data.

 

Cam asta e ce am avut de zis... sa fiti sanatoase si atente si mereu cu incredere in Dumnezeu. El nu ne va dezamagi nicodata! [pup]

 

Intre timp am fost si la doctor, are un picutz de rosu in ureche... adica infectie, dar nu e nimic grav, de la asta si febra. Am cantarit-o si are 9 kg si 77 de cm, a zis ca arata foarte bine, sa nu fie de deochi. V-am pupat, multa sanatate si numai bucuriiid="red">

 

 

 

 

Andreea[8**], Doru[9cer] si Nathalie[copil](29.09.2004)

 

Povestea zanei[zana] [pup] Cererea in casatorie si povestea noastra [cina2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 145
  • Creat
  • Ultimul răspuns

 

la multi ani, Nathalieid="red">id="size4">-si cei cu ziua de nume

[s]

 

si Lia a fost cu infectie la ureche, ...

insanatosire grabnica

 

si imi pare rau pentru prieteni...

 

anamaria-lia-21.10.2004 si alex -24.08.1993 si samburelul de decembrie 2005-16+id="blue">

poze de copii cuminti

 

povestea lui alex, povestea liei, povestea noastra

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anne Marie si Simona va asteptam cit mai des in clubul nostru [;)]

 

Pai sa vedeti ce NU maninca al meu de 3 zile. Dimineata jum biberon lapte la prinz banana cu brinza vaci aprox o portie dupa care nimic (decit ceai menta) pina la 8 seara cind a baut 80 ml lapte fara lactoza si seara tot cam atit lapte ...

 

Andreea aualeu ... pai cum sa plateasca copii pt ce fac parintii .... pai eu mai injur ... n-am tinut post ..... am mai gindit si rau [;)] .. citeodata ....

 

Monica Robert (09.01.01) si Razvan (10.09.04)

http://community.webshots.com/user/frosa2003

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata mamici!

 

La multi ani bebicilor sarbatoriti azi!id="red">

 

Bine ai venit Simonaid="orange">!Asteptam poze!

 

Anamariid="purple">, Loreema id="blue">intru si eu in clubul vostru: azi-noapte a cazut bazucul din pat de langa mine[bang]! Intr-o secunda era deja la mine in brate....a urlat putin ca s-a speriat apoi a adormit la loc.....asta era pe la ora 4[bang]......am adormit in timp ce el sugea......offf.....[bang]!

 

Lorena id="black">condoleante pentru bunica ta!

 

In rest....aici a plouat azi-noapte si s-a mai racorit putin...asa ca imediat ce se trezeste Alesio iesim la plimbare!

 

Pupici!id="green">

 

Ioana[olala]&[bibe] Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)id="green"> [foto] cu bazucu'id="purple">

Povestea bazuculuiid="black">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daniver id="red">- felicitari pt steluta!

 

pufymic id="red">- Hai ca se mareste clubul[:D]! Lasa ca trece repede.[dual]De la noi ca sa nu mai doara.id="purple">

 

Povestea Loreemeiid="red"> Site Loreemaid="red">

[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple">

Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Loreema id="red">sperietura a fost mare ca altfel n-a patit nimic....asa-mi trebuie daca adorm.....dar sunt atat de obosita ca nu pot sa-mi tin ochii deschisi![bang]

 

Pupici!id="green">

 

Ioana[olala]&[bibe] Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)id="green"> [foto] cu bazucu'id="purple">

Povestea bazuculuiid="black">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by pufymic

Loreema id="red">sperietura a fost mare ca altfel n-a patit nimic....asa-mi trebuie daca adorm.....dar sunt atat de obosita ca nu pot sa-mi tin ochii deschisi![bang]Pupici!id="green">Ioana[olala]&[bibe] Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)id="green"> [foto] cu bazucu'id="purple">Povestea bazuculuiid="black">


id="quote">id="quote">Eu adorm cu ea la san de cand eram in spital. Numai ca acasa sta tati de paza pana termina ea de papat.[:D]id="purple">Povestea Loreemeiid="red"> Site Loreemaid="red">[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple"> Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ovi doarme ca busteanul ......abia se trezeste dimineata sa mearga la lucru...daramite de 3-4-5 ori pe noapte cand ii dau sa pape la bazuc....nici gand! Asa ca singura ma descurc cu el..mai adorm, mai stau treaza...depinde cat de obosita sunt(si cum de regula sunt foarte obosita....[bang])!

 

Pupici!id="green">

 

Ioana[olala]&[bibe] Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)id="green"> [foto] cu bazucu'id="purple">

Povestea bazuculuiid="black">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...