Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de iulie-august 2004 (79)


Recommended Posts

Felicia, incearca sa o inveti cu nisipul treptat.

Pui nisip intr-o galetusa mica, te joci tu cu el [:p] in fatza ei si intre timp vorbesti cu ea si faci o fatza fericita [:D]. Apoi o indemni si pe ea sa puna manuta si, treptat, îi pui un pic de nisip pe mana, apoi mai mult si tot asa. Eu asa am procedat cu Felicia mea careia îi era frica nu de nisip, ci de zapada. Avea 1 an si jumatate si era ingrozita ori de cate ori incercam sa o punem cu picioarele (încaltate, evident) pe zapada. [bang] Încet, încet s-a obisnuit, dar intre timp a venit primavara [;)].

 

…Sper ca ai înteles ce am vrut sa-ti spun.

 

……………..Succes !

 

 

Carolina, Felicia (15 .05.2000) si Alessia (19.07.2004)

http://community.webshots.com/user/alessiafelicia

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna ziua!

 

Am intrat si noi sa uram LA MULTI ANI id="red">,Maria Alexandra,sa cresti mare,sanatoasa si sa ai parte de mult noroc.

Petrecere frumoasa,Monica vrem poze[:D].

 

Va urez un we placut!

 

[pup]

 

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004

http://community.webshots.com/user/andreeabanica

 

"In aceeasi limba toata lumea plange,

In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua!

 

Azi fiind sambata,va fi slaba miscarea.Dar de ce oare?Pt. mine zilele sunt la fel..ori poate ca tati al nostru are si zile din timpul saptamanii cand sta acasa,si zile din week end cand lucreaza...

 

Mie mi-e tot una ca e duminica sau joi....

 

La multi ani Maria Alexandra!!!!!!Sa fii fericita si sanatoasa!!!

 

Eu sunt prin preajma..

 

Va pup!![pup]

 

Simona si David Mario

 

http://community.webshots.com/user/simonarida

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Botosica, La Multi Ani! Sa fii sanatoasa si fericita si sa le aduci bucurii parintilor tai!id="size3">id="red"> Faceti petrecere? sa va distrati fain!

 

Asa cum am facut si noi ieri. Tortul a fost un succes (sunt mandra pentru ca eu chiar nu le am cu torturile, nu prea imi ies), Tudor a primit o gramada de jucarii, nu mai stia la care sa se uite. Nu am timp acum sa povestesc mai mult si nici sa pun pozele, ca sunt numai eu cu el si trebuie sa ne plimbam prin casa! dar revin cand am timp! [:)]

Multumim inca o data de urari!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s][s] MARIA ALEXANDRA id="red"> [s][s]

 

Ce emotii am de cand cate un bb din gasca noastra face un an, nu stiu, poate am eu o perioada "dintr`aia" dar plang de-mi sar capacele. Nici nu stiu de ce. Efectiv plang si nu ma pot opri nici acum cat scriu, noroc ca Giulia doarme si nu ma vede in halul asta.

Nici nu stiu cum a trecut aproape un an ...

 

Plec sa nu scriu balarii.

 

ASTEPT poze de la aniversari !!! !!! !!!

 

A, da, se pare ca din nou sunt dementa in felul meu: i-am cumparat ieri pantofi Giuliei, marca Hokide la 460 mii lei, marimea cea mai mica gasita 18, sandalute erau numai de la 19 in sus ... Plimbandu-ne prin parc, ne intalnim cu mamici (vreau sa zic si cadre medicale) care cumpara la copii pantofi cu 200 mii din piata, evident nu din piele. Am vazut la magazine alti pantofi, super aratosi la 150 mii, doar ca pe dinauntru nu erau din piele. Nu stiu, eu chiar am un fix cu pantofiorii. GRESESC ???

astia`s http://community.webshots.com/photo/344241600/384018955TYMVKr

 

Leoaicele Daria & [copil]Giuliaid="size3"> (2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red">

 

"La vita e` una bataglia, la morte un`avventura"id="navy">

 

[foto]Giulia_meaid="red">

 

 

[cit]Povestea_nasteriiid="purple">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Revin eu cu intrebari: ai vostri copii isi baga dejtele prin urechi, nari, gura n-o mai amintesc ca e dependenta ??? Mai nou isi tine ambele dejte aratatoare in cate o ureche si sta asa cateva secunde, apoi repeta miscarile. In nas nu insista stie ea de ce, ca doar ajunge cat o chinui eu cu pompita. De ieri isi ridica umerii si asta o amuza si mai si, de parca ar mima "nu stiu", e haioasa. Cand aude muzica isi misca trunchiul, in sezut fiind, de parca ar calari, noah bine-nteles ca noi parintii denaturati radem in hohote. A, si se tot incrunta din sprancene, striga ooo si apoi rade, asta o apuca mai des la plimbari [alcool] Si striga cat o tine gura, asta in lift, adeka urlaaa pana-i rosie si apoi da in ras [alcool]

 

Nu-mi mai povestiti daca aveti timp despre manifestarile noi ale copiilor vostrii ??? Va rog frumos !!!

 

WE placut in continuare, sa stiti ca-n Oradea ploua marunt si e vant ... [xx(] Nu ne trimiteti soare ??? ??? ???

 

Leoaicele Daria & [copil]Giuliaid="size3"> (2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red">

 

"La vita e` una bataglia, la morte un`avventura"id="navy">

 

[foto]Giulia_meaid="red">

 

 

[cit]Povestea_nasteriiid="purple">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...