Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de iulie-august 2004 (79)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Carmen si Luca este tot la mincare blenduita..nu am incercat altfel din motive de..lene...lasa ca are timp sa invete sa mestece..ai auzit tu de copil care sa nu stie sa mestece? Pune-l pe ionut sa-i dea el..si sa manince si el in acelasi timp..

Andreea stiu ca nu-s consecventa....dar l-am lasat 40 de minute...nu plingea ..mai mult tipa..tacea... se ridicase in picioare ..am incercat cu apa si cu suzi..nici nu a vrut sa auda...Si mai este o chestie ...daca plinge noaptea nu doarme nici MP si atunci ce ma fac cu ea ziua..turmentata?

La noapte sper sa nu se mai repete...nu mai iese odata dintele ala ..nr. 6...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreea iti cade parul? Si eu care credeam ca-s singura..chiar ma gindeam cum naiba numai mie mi se intimpla...Eu cum am un soc emotional, sau un stres...primul afectat este parul..v-am spus eu ca ajung la peruca...

Am mai multe retete...iti trimit pe e-mail...dar de unde iei gaz? Eu am incercat si nu am gasit...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu incercati gaz ..am pus eu gaz pe par si mi-a iesit mirosul dupa 4 spalari cred ...mai ales daca e parul lung ..dar miroase la radacina si cand transpira pielea capului e groaznic ..mai ales acusi ca-i vara !!!!

eu am luat niste vitamine ..si mi-am facut cateva masti cu :galbenusuri de ou , vitamina A uleioasa , vit E uleioasa , ulei de ricin ..iese un fel de maioneza

 

Simona si bb Luca

http://photos.yahoo.com/ionel_dinu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da, imi cade rau de dinainte de a pleca in ro. nu's ce-o mai fi si asta. stiam de ala cu gaz, dar n-am de unde-l lua. plus ca puteeee.nici ulei de ricin nu gasesc aici, trimite-mi tu ce ai, olivia si vad eu

simona, noapte buna

 

philip[pk]&andreea[usa]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI id="red">pentru Iris, Luca Alexandru, Mihai Daniel si ceilalti sarbatoriti. [s]

 

AndreeaB sa-ti traiasca nepotelul si "albinuta harnicuta". [biz]

 

Intreba cineva de zmeura ...Alessia a papat si zmeura (doar o data) si capsuni (de mai multe ori) ca "de!", tentatia e mare cand surioara mananca prin preajma. Din fericire totul a fost OK - nici o reactie alergica.

 

Si inca ceva ...daca vreti sa vedeti cum s-au distrat fetele mele astazi (sau mai bine zis ieri, daca ma uit la ceas) am pus cateva poze aici: http://community.webshots.com/album/383043650ErEnDz

 

 

Carolina, Felicia (15 .05.2000) si Alessia (19.07.2004)

http://community.webshots.com/user/alessiafelicia

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...