Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Sunt si eu curioasa sa aflu parerea voastra. Ce motiv ar fi destul pentru voi, pentru a va desparti de consoarta? Eu de cele mai multe ori am zis ca daca m-ar batea sau m-ar insela. Am aproape 7 ani de casatorie, si nu s-a intamplat pana acum nici una nici alta.dar stau cateodata si ma intreb daca ar fi sa se intample una din astea chiar l-as putea parasi? simt ca il iubesc prea mult si nu cred ca as putea trai fara el.... Nu ma blamati, nu aruncati cu rosii in mine, dar asta simt.si cred ca mai sunt si alte fete care simt ca mine. ANCA “Capul sus, va rasari soarele si pe strada noastra” http://community.webshots.com/user/gogosar103
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 22
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Anca, zau daca inteleg ce rost are sa-ti faci astfel de idei! Nu are sens sa te gandesti la asa ceva pentru ca - Doamne fereste! sa se intample - nu ai de unde sa stii cum vei reactiona! Pratica invinge teoria mai tot timpul! [:)]

 

Eu iti doresc sa aveti cat mai multe clipe fericite in viata si sa nu fii niciodata in situatia asta.

 

 

 


Some people stay in our lives and quickly go. Some stay for a while and leave footprints on our heart. And we are never, ever the same.id="size1">id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga mea,

 

Cateodata stau si eu si imi pun tot felul de astfel de intrebari... Culmea e ca peste 2 saptamani ma marit!!!![:D] Dar bine... ne stim de 13 ani deci nu ne-a tinut si nu ne va tine un act. Si eu i-am spus acelasi lucru: ca l-as parasi daca as afla ca ma inseala sau daca am ajunge intr-o zi sa nu ne mai respectam. Dar crezi ca eu credeam ce spuneam? Il iubesc la nebunie, e parte din mine... e universul meu... e TOT! Nu stiu daca as putea sa-l parasesc vreodata dar nici n-as accepta sa fiu "calcata in picioare"...

Dar mai bine sa nu ne mai gandim acum la ce e mai rau... poate nu o sa fie cazul....

 

[pup]

 


Incetisor, ca ma grabesc!

Roxy

Album poze

Nunta noastra

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ancuta, iubita mea.

Gandeste pozitiv. Nu te gandi la nebunii.

 

Eu am fobia cu moartea.

 

Vine bebe curand si o sa ti spulbere frica.

 

Sa aveti o casnicie fericita in continuare. Si peste 50 de ani sa ne intalnim tot aici, tastand mai greu din cauza mainilor tremurande, cu 15.000.000 de mesaje[:D], la fel de indragostite de sotzii nostri si sa ne povestim ce mai fac nepoteii si stranepotii nostri.

 

Pup fata

 

anca...poate intr-o zi[gravi]

http://community.webshots.com/user/ancawish

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fete dragi, dar eu nu sunt panicata.

dar trebuie sa recunoasteti ca nu stii niciodata ce aduce ziua de maine.Bine, nici nu trebuie sa incep sa plang de pe acum, poate nu se va intampla niciodata.Vroiam numai sa stiu si alte pareri.

Sunt convinsa ca si voi va iubiti toate sotii si sunteti iubite de ei( sau ma rog...de cine vreti voi [:D]).

 

Ancutza mea iubita, un pupi mare special pt tine.

 

Pupici.

 

ANCA

“Capul sus, va rasari soarele si pe strada noastra”

http://community.webshots.com/user/gogosar103

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai Gogosarule, curiozitatea a omorat pisca [:)].

Eu una nu as mai putea sa-l vad in ochi daca m-ar insela si cred ca m-ar sfasia daca nu m-ar mai iubi. N-as mai putea sa traiesc cu el fara iubire.

Eu cred ca ai putea trai si fara el, dar de ce ? Acu' nu da tu cu rosii!

 

Andreea, mama lu' Tiberiu

http://community.webshots.com/user/axia1

Spiritele mari discuta idei; oamenii normali discuta fapte;

spiritele meschine flecaresc pe seama celorlalti.id="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...