Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Maternitatea Polizu


Recommended Posts

Lucky, sora mea a nascut anul trecut la Polizu cu dr. Nicolescu. Conditiile de acolo sint bune , chiar spre foarte bune. Spun asta ca eu timp de o saptamana eram de dimineata pana seara acolo, (sora mea a fost internata mai mult pentru ca a avut tensiune mare).Cei de la poarta te inteleg , pe mine ma mai intrebau de ce intru si ma rugam de ei , altii dadeau ceva bani , cam 20 de mii am inteles , asta ca sa intri in orele in care nu se permit vizite. Asistentele dragute , era o doctora care facea un control zilnic, nu mai stiu cum o chema , de care fugeau pacientele si rudele care erau in vizita, asta tot in orele nepermise[:)].Stiu ca tu vrei sa fii cu familia , de asta iti spun lucrurile acestea. Intr-adevar , in luna noiembrie cand s-a nascut nepotica mea era sufocant de cald , fetele mai stateau si cu geamul deschis, dar unele din salon erau mai sensibile , mai ales cele de langa geam , si nu prea vroiau. Dupa ce a nascut au baga-o la o rezerva cu 2 locuri , nu a vorbit cu nimeni , am impresia ca daca ai un doctor al tau acolo ei proritate in astfel de rezerve. Cred ca fiecare doctor are dreptul sa isi bage pacientele unde e liber.Am vazut si rezervele cu plata , mare diferenta nu e doar ca au tv si te lasa sa stai cu cineva din familie.Daca iti permiti 60 de euro pe zi , e ok.La nastere l-a lasat pe cumnatul meu sa filmeze, la masa am vazut ca mergeau multe paciente , spuneau ca mancarea e buna dar sora mea manca numai de acasa.In rest , mie mi-a lasat o impresie buna si eu vreau sa nasc tot acolo.Bafta!Daca mai ai intrebari pot sa-ti sapund.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 10
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...