Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cluj rulz! -A venit toamna!-cap.73


Recommended Posts

Scuze ca n-am mai intrat, dar sunt superocupata si in acelasi timp crizata cu nervii! Sunt stresata si obosita... am slabit 15 kg... am nevoie de vacanta! Copiii sunt bine, dar nu prea ii vad! Naspa lucru, dar asta e! Azi am fost la medic sa imi iau niste sange sa imi fac analize ca am niste stari superconfuze... va tin la curent! Pusicei ROMANA, MATEI(04.07.2003) si LUCA (28.08.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 217
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata! Azi noapte m-a durut gatul de imi venea sa mor.Nici acum nu sunt bine si daca pana dupamasa nu ma lasa durerea ma duc la farma sa imi iau antibiotice ca altfel e de rau.Incep sa fac si febra. Si o veste buna- azi turnam peretii la demisol.Dupa ora 2 vine pompa de beton. Raluca cu drag[flo] Ioana sper ca nu ai probleme.Iti tin pumnii sa iasa bine analizele. Gabi sa stii ca eu cred ca foarte bine ai facut ca nu lasi copilul la semiinternat.Mie mi se pare foarte solicitant sa stea de la 8 la 4 un copil de clasa 1 la scoala.Ca sa nu mai vorbim ca nu mananca o mancare calda la amiaza si stau tot in clasa.Cred ca profii fac asta sa mai castige un ban fara sa se gandeasca ca totusi sunt prea mici copii sa ii tii 8 ore la scoala. Mami de Razvan(07 martie 2004) Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gagici azi noapte am visat ca am fost la un targ unde o gramada de tigani(din aia traditionali, frumosi) vindeau bijuterii de aur si eu am vrut sa imi cumpar un inel si o pereche de cercei. Oare ce inseamna asta? Mami de Razvan(07 martie 2004) Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Raluca felicitari din toata inima, sa va bucurati unii de altii iar tu sa ai o sarcina linistita si buna si un bebelus sanatos. [flo] Stanca da, cum sa facem sa vina inginerul tau sa vada ce e de facut si sa-mi dea o oferta de pret? Sunt acasa in weekend, daca ar putea da o fuga ar fi nemaipomenit! In rest, la mine e doar stres la serviciu si dorinte intense de weekend cu odihna. ... cu inalte calificari de nasa si matusa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ola chicas, Nu am mai intrat ieri din lipsa de timp, am sotz plecat la Iesi in delegatie si am stat doar cu pitica in brate de cand am ajuns acasa pana ne-am culcat. Amandoua la ora 8.30 [pathot] in patul mare fara tati. Dovlecelul meu nu ma mai scapa din ochi de cand ajung acasa de la servici. Nu mai vrea nici la buna-sa in brate. Numa la mine. Cum dispar din raza ei vizuala cum incepe sa planga. Ieri m-am certat tare cu un functionar de la directia de protectie sociala, de unde trebe sa iau cei 100 ron lunar ca am revenit din concediul de maternitate. De o luna ma tot plimb intre minister si directia respectiva ca nu vor nici unii sa imi inregistreze cererea si sa imi dea banii, fiecare zice ca e competent celalalt, iar eu ma plimb cu dosarul de la ana la caiafa si imi fac nervi. Ieri am rabufnit si i-am spus functionarului de la asistenta sociala ca eu nu mai plec de acolo cu dosarul in mana si ca daca crede ca nu e de acolo trebuie sa primesc banii sa imi dea in scris ca eu nu ma duc iar cu mana in spate sa ma cert cu RU din minister. In final mi-a inregistrat dosarul si acum astept sa vad ce raspuns imi dau, sa vad ce fac in continuare. Am senzatia ca o sa ajung in instanta cu ei si cu ministerul. [haibat] Manu, eu am noroc si de un director tanar si caruia tocmai i-a nascut sotia al doilea copil. Ideea cu gradinita o cam prelucrez si eu, in trei ani poate reusesc sa conving pe aici ca ar fi utila, mai am inca o colega care trebuie sa nasca iar in minister sunt destule mamici tinere. Nu stiu daca va iesi ceva insa eu sper sa gasesc o solutie. Raluca [pup] multumesc, ditto Romana 15 kg? [wow] Ai vrut sau ai probleme de sanatate? Ca de la stress te ingrasi de regula. Sa nu fie altceva. Stanca nu stiu sa interpretez visele insa eu daca visez frumos noaptea ziua imi merge bine, asa ca daca erai fericita in vis nu poate fi nimic rau. [pup] Va las si mai viu io mai incolo, ca a inceput nebunia aici. mama de Ileana Cosanzeana [url="http://community.webshots.com/user/ralucarusse"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rolo eram fericita ca pentru mine e valabila zicala "diamantele(sau bijuteriile, dupa caz[:D]) sunt cele mai bune prietene ale unei femei".Sper sa fie de bine. Ia uitati-va la ce pat visez eu.... http://www.arredare.ro/2006/idp_2006.htm sau http://www.arredare.ro/2006/idp_2006.htm Visez.... Simona vorbesc cu el si ii dau nr. tau de telefon sa vorbiti.Ok? Mami de Razvan(07 martie 2004) Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus, Tot pe fuga.... Ioana, imi pare tare rau ca nu te simti bine; si eu sint stresata, dar eu ma ingras la stres [bang]; sper sa apucam sa ne vedem intr-o zi sa-ti mai vad ingerasii Cristiana, ai grija cu tiroida..eu nu am stiut ca am probleme si am ajuns la operatie.... vai, trebuie sa ma duc iarasi la control; tu unde ai fost????? Stanca, sa te faci repede bine Nana_Sim, colegii mei inca nu mi-au dat nici o oferta... s-ar putea sa nu maiavem subcontractori ca am incetinit lucrarile... stai sa-i mai bat la cap Rolo, eu am reusit cu stimulentul, dar astept si alocatia.... ca s-a plimbat dosarul din Buc in Cluj... dar si cand intra... direct la shopping merg Fug la treaba Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006) [url="http://www.geocities.com/mami_nov_dec_06/"]fulgi de nea[/url] [url="http://www58.rockyou.com/show_my_gallery.php?instanceid=53851423"]slide Luca [/url] [url="http://b1.lilypie.com/Hlsgp2.png"] varsta Luca [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ciao fetelor, sunt iarasi pe fuga, dar iaca nu ma abtin sa dau un oki pe la 'noi'. Scriu greu ca m-au schimbat statia cu un laptop, mai veki dar e ok iar acasa nu am net... Am mai strans lucrurile pri casa si mai simt mai ok. Weeked-ul asta sper ca voi pune si mai multe la punct. Vai si daca e vreme faina sa ies si eu un pic afara ca m-am saturat de drumuri aiurea....Azi mergem la un party de copii, darsper ca a fi vreme buna sa se joace astia mici un curte... Romana, uau 15 kile?! Io in mod normal, fiindca am un pitic pe greier, m-as bucura daca as slabi atata, dar sper ca tu esti ok si nu ai o problema grava. Tinem pumnii sa-ti treaca starea de slabiciune si confuzie, sigur tre sa te ajuti cu ceva, io la orra asa numai la suplimentul ala cu seenium, pt femei ma pot gandi, dar mi-e clar ca tre sa ti-l recomande medicul... Simo [hia] Stanca, multzam ca mi-ai facut vrerea [:D] va [pup] pe toate Roxana
It's the first day of the rest of my life!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by roxana1974
Ciao fetelor, Stanca, multzam ca mi-ai facut vrerea [:D] va [pup] pe toate Roxana
It's the first day of the rest of my life!
Ma bucur dar nu stiu pentru ce? Mami de Razvan(07 martie 2004) Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by asi
Rolo eram fericita ca pentru mine e valabila zicala "diamantele(sau bijuteriile, dupa caz[:D]) sunt cele mai bune prietene ale unei femei".Sper sa fie de bine. Ia uitati-va la ce pat visez eu.... http://www.arredare.ro/2006/idp_2006.htm sau http://www.arredare.ro/2006/idp_2006.htm Visez.... Simona vorbesc cu el si ii dau nr. tau de telefon sa vorbiti.Ok? Mami de Razvan(07 martie 2004) Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
[pup] m-a sunat deja! ... cu inalte calificari de nasa si matusa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...