Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de iulie-august 2004 (80)


Recommended Posts

Salutare!...Fetelor...a dat munca peste mine...si m-a gasit!!! Asa ca ieri nu am mai avut timp sa revin..si azi cine site ce ma mai asteapta...

La multi ani sarbatoritilor...

Nicole...cam nasol la mare..dar se putea si mai rau..usor nu avea cum sa va fie..

Adina bine ai revenit..am vazut pozicile cu cei cei doi maimutoi si cu mamicile lor manechine...

Adela ...ce frumos este Tudor! Nici nu spuneai ca ar fi fost bolnavior! Sinteti o familie frumoasa!

Andreea ...noi sintem doar la 2 biberoane pe zi, 180 ml dimineata si 240ml seara (cu doua linguri de cereale)deci ne incadram in grafic.

La prinz Luca maninca numai piure(facut din toate legumele posibile)+ pui/ficat/ou/peste (dar ff rar datorita mercurului). Desert este sucul de fructe. Uneori ii mai fac budinca din brinza de vaci si mamaliga cu unt si smintina /cottage chesse.

Intre mese Luca este extrem de fericit daca -i pun in fata cereale pt copii din alea rotunde si colorate cu aroma naturala de fructe...si papa singurel..stii tu ..finger food...

Andreea B ...ce fatusca avea bebelaca ginditoare..

Felicia ...ce faza cu aia mica...hi,hi,hi..vreau poze...ca eu nu am vazut poze cu Andreea ...decit vreo 3....

L-am vazut si pe Andrei Flroin ...ce baiat frumos are mama....

Dana eu ziceam de LUca.....si de statul acasa....eu ramin la parerea mea...conteaza...evident ca fiecare are ritmul lui...si totusi...

Simona ..am pierdut firul....incerci sa-i schimbi programul d-nului Pufulescu??

M-ati speriat cu preturile din Mamaia...dar macar arata bine? Eu nu am mai vazut-o de 2 ani....

Sper sa mai pot reveni.....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Va mai aduceti aminte de noi???

Nu am mai intrat pe aici fiindca avem de trecut o perioada mai neagra, asa ca nu mai stim ce fac piticii.

Codrut la 11 luni 'se lauda' cu 75cm si 10,400kg.Nu stiu de ce, dar nu mai vrea sa spuna nimic, nici macar sa mimeze "pa".

A primit fara probleme si ficat de pui si ficat de vita si caise si piersici.Pe acestea din urma doar in compot, nu proaspete.

Am vazut ca ziceati ceva de o budincuta.Dati-mi si mie pe e-mail reteta, daca vreti!Nu mai stiu ce sa ii dau seara sa pape.

Va pupam pe toti, mamici si pitici!

 

 

Adema&Codrut

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata dragele mele,

eu iau taurul de coarne si purced sa gasesc ceva de munca pe aici prin imprejurimi. am gasit o slujba la biblioteca, nu departe de casa, dupa-amiezile si sambata. ar fi perfecta pt ca ar putea sta tati cu pupi. nu e prea bine platita, dar ar fi un inceput si, mai ales, as iesi si eu din casa, si, mai mult,as avea o preocupare. trebuie sa dau si test de tastat la calculator, sper sa ma descurc. oricum, va fi concurenta, asa ca nu-mi pun mari sperante, dar va rog sa-mi tineti pumnii.

va pupacim

 

philip[pk]&andreea[usa]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreea tin pumnii!! Stiu ca-i tare greu sa fii acceptata pe un asemnea job...Cind ai testul...o sa fie si un interviu? Ai depus aplicatia? Daca nu..scrie acolo ca ai lucrat la biblioteca facultatii ..stii ca aici se poarta chestia asta...nu-ti cere nimeni dovada ..crede-ma...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, am si eu o intrebare mai cu cantec...vi s-a intamplat sa mai aveti scurgeri din san dupa ce ati intrerupt alaptarea? Eu am din cand in cand, dar e atat de putin, incat pana acum am crezut ca mi se pare. Oare e normala chestia asta dupa alaptare (pe care am intrerupt-o acum 6 luni). Cred ca cel mai bine e sa fac o vizita pe la doctor...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

olivia, n-am depus inca aplicatia, pana pe 8. azi ma duc sa dau tetul, dar am exersta acasa si parca atunci cand e vorba de test ma ia tremuriciul si gresesc fir-ar...da, ai dreptate cu biblioteca facultattii, numai ca eu chiar mi-am tocit cotele o vara intreaga in biblioteca universitara, pt ca lucrarea mea de licenta despre asta a fost, Proiect de PR pt BCU. Si-mi si place asa ceva. Deja sunt mai roz azi cu gandul la asta, dar nu vreau sa ma avant prea mult si apoi sa sufar tare. Cum o vrea Dumnezeu (da' sper sa ma ajute)...

Mitzu, scurgerile din sani pot avea o cauza hormonala, ceva cu prolactina, dar cred ca cel mai bine e sa vezi un medic. eu nu am avut, dar am alaptat doar o luna

pupici

 

philip[pk]&andreea[usa]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, Alexander Matthias, Victor Alexandru, Maya, Matei Stefan, Delia-Bianca! Dragilor, ca multi sarbatoriti mai sunteti astazi, va dorim tot binele din lume, sa cresteti mari, sanatosi si norocosi![s]

La multi ani si tie, Luca![s]

 

Carmen[8**]id="red">,Ilinca[bibe]id="purple">&Ionut[bonjovi]id="green">

tzucurei de iunie la serbare

 

Toti pentru unul!...Iata-ma-s !id="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...