Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de iulie-august 2004 (80)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Noi iesim asa: intre 9-11,30 cu dadaca, daca apuca mai ies intre 16-18, apoi cu siguranta ies eu cu Giulia intre 18,30-22.

 

RAIN - [bis][bis][bis]

 

Leoaicele Daria & [copil]Giuliaid="size3"> (2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red">

 

"La vita e` una bataglia, la morte un`avventura"id="navy">

 

[foto]Giulia_meaid="red">

 

 

[cit]Povestea_nasteriiid="purple">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Radu iese dimineata de la 9-12, dupa amiaza daca nu e cald de la 15-18 si de la 18.30 iese cu mine pana pe la 8.30, 9.

 

Voi in ce imbracati bebeii noaptea? ii inveliti, ii puneti in sac? stiti unde gasesc sac subtire de dormit?

 

Roxana si Radu (21.07.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nicole,super pozele,mai ales cele cu piticii cand dorm,iti vine sa-i mananci.[olala][pup][pup][pup].

Si voi sunteti doua mamici tinere si frumoase[pup]

 

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004

http://community.webshots.com/user/andreeabanica

 

"In aceeasi limba toata lumea plange,

In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua!

 

Azi a fost ceva mai frumos afara.Fata de zilele trecute.......

 

Am vazut si eu pozele cu plimbaretii nostri si ma minunez cat de cuminti pot fi unii copii(cel putin asa par in fotografii).

Adevarul este ca am fost si noi la plaja cu asta mic si a stat cuminte pe cearceaf,dar mie aia nu mi s-a parut plaja;pe langa faptul ca am fost la ora patru dupa amiaza,cand mie mi se parea ca nu e soare asa cum as fi vrut eu,trebuia sa stau cu ochii pe el si nici nu am putut sa stau intinsa macar 5 minute.

 

La capitolul iesit afara,noi stam foarte prost;nici macar nu iesim in fiecare zi.

 

Si la capitolul mancare neblenduita stam prost;nu vrea sa manance decat daca e pasta;este lenes;e mai simplu sa inghita decat sa mestece.

 

Nicole.eu te-am sunat intr-una din zile,dar aveai telefonul inchis .Pacat!

 

Simona si David Mario

 

http://community.webshots.com/user/simonarida

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata fetelor

eu n-am mai scris nimic zilele astea pt ca incercam sa ma loghez si trebuia sa o iau mereu de la capat ca nu-mi reusea...intr-un final...am reusit

olivia n-a fost ieri pe aici pt ca era 4 iulie si a fost libera, intra ea azi. noi nu prea am sarbatorit, ieri am fost iar in munti, asa poate scapa si mami de burta

am vazut pozele copilasilor de 1 an...superbi, chiar ca arata ca niste copilasi.

pupi tot nu merge, doar tinut de ambele maini si atunci doar cat aare el chef, de papat, papam orice, numai cantitati limitate (ba chiar ieri i-am dat si omleta cu tot cu albus si a papat fericit), nu vorbim, adica nu inteligibil, ca de altfel, nu ne mai tace gura, dormim tot de 2 ori pe zi, mai plangem noaptea, dar ne linistim singuri.

ne place la piscina si la cutreierat muntii, sa ne jucam in nisip, sa ne dam in scranciob si pe tobogan.

am vazut pozele frumosilor de la mare, bobo, alex si andreea. ei cred ca s-au distrat super. parintii au venit si mai obositi

cam atat deocamdata

pupici

 

philip[pk]&andreea[usa]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Credeati ca ati scapat de mine? Nici vorba ..dar am avut liber luni..asa ca am stat si eu cu puiul meu 3 zile!!

CInd vad cite progrese au facut puiutii vostrii ma apuca diperarea...ce inseamna sa stea mama cu cupilul....Luca vorbeste pe limba lui, da noroc cind vrea..face bravo cind vrea....in rest nu zice nimic...si am senzatia ca si cind ii spun de papa sau de plimbare...nu intelege ce vreau....pentru asta trebuie cineva sa vorbeasca cu el in permanenta...

A inceput sa se joace mult mai mult timp singurel...si de 3 zile isi manifesta in sfirsit preferinta pentru unul dintre noi..evident este inebunit dupa ..tati...

Este foarte mobil ....sta si singurel citeva secunde..dar nu mergem...si oricum mergem pe virfuri...MP are probleme cu coloana deci nu-l plimba ...si nici noi cind venim de la servici..deci cind o sa vrea si o sa fie pregatit...o sa mearga.....

Afara este scos cel puint o data pe zi ..o ora....si uneori dupa amiaza...

Doarme in body cu mineca lunga, si uneori sosete sau pantaloni...ca deh ..la noi nu a venit vara...

Am vazut pozele de la mare..superbi toti bb-ii...

Felicitari sarbatoritilor..si celor care au inceput sa mearga...

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simona, inainte cu o zi sa plecam la mare, mi s-a stricat telefonul si l-am luat pe al sotului meu, asa ca nu aveam numerele voastre, si mie imi pare rau ca nu ne-am vazut, si cu Monica am vrut sa luam legatura ...dar nu aveam numarul [:D]!

poate ne mai vedem, pe la voi, pe la noi ...

 

vantul de Constanta e cel mai enervant vant, acum va cred cand va plangeti (tu si Roxi)!

 

Nicole & [copil] Andreea Alexandra (26.07.2004)

Poze cu mamici, burtici, pitici, Andreea 1-4 luni

Andreea de la 4 luni

Povestea nasterii

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...