Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de iulie-august 2004 (80)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cristalinaid="blue">, pai Botosica a ales numai lucruri esentiale: paine, vin, ruj si oglinda. Mi se pare normal[:D], sa-ti traiasca ochioasa.

 

Monicaid="blue">, ce mare s-a facut Bobo. Baiat mare are mama, cum sta el in piscina...

 

Nicoleid="blue">, frumoase poze; da' chiar, voi ati apucat sa stati vreun pic, sau erati numai cu ochii pe copii?

 

Pupam pe toti plimbaretii si vorbaretii.

 

Carmen si Mara (12.08.04)

poze cu Mara

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tudor e un dulce si un frumos ...si e baiat mare, ma uit la poze si nu-mi vine sa cred cat de schimbat este, aveti un copilas ...ca a bebe nu mai arata!

Mitzu, sa va traiasca, iar tu arati superb, felicitarile mele!

 

ma voi uita si pe celelalte poze ale sarbatoritilor, doar sa mai strang pe aici ca e vraiste toata casa[:D]!

 

Nicole & [copil] Andreea Alexandra (26.07.2004)

Poze cu mamici, burtici, pitici, Andreea 1-4 luni

Andreea de la 4 luni

Povestea nasterii

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vai Adela ce frumos e Tudor !!!Tu arati fantastic ...iar impreuna ,toti trei sunteti o familie foarte reusita !!!Sa fiti sanatosi si fericiti !!!![pup]

 

Nicole , am vazut pozele ..se pare ca Andreea si Alex s-au simtit minunat ...imi plac pozele in care dorm ei impreuna ..ce-o sa se mai amuze cand vor creste mai mari si le vor vedea ..frumoase amintiri !!!

hai ca mi s-a facut pofta de mare ..dar cum s-a anuntat vremea nu cred ca vom ajunge curand ...

apropo de vantul din Cta .. sa vezi cum e crivatul din Cta iarna !!!..eu ma tineam de bloc sa merg ..asta pentru ca era si gheata pe jos ..[xx(]

 

Olivia si Andreea , bine ati revenit ...ne-ati lipsit !!!

sa stiti ca si Luca este asa ..face ce vrea si cand vrea ...si eu stau non stop cu el si ii vorbesc intr-una ...dar el "vorbeste"tot in legea lui ..

 

fetele , multumesc mult pentru raspunsurile in legatura cu scosul afara ..o sa-i schimb si eu programul putin ..sa-l scot si dimineata si seara

 

mai vorbim

pupici

 

Simona si bb Luca

http://photos.yahoo.com/ionel_dinu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...