Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de ianuarie - februarie 2005 (31)


Recommended Posts

LA MULTI ANI TIGABITA! SA FI SANATOASA SI SA AI PARTE NUMAI DE BUCURII ALATURI DE FAMILIA TA!id="red">id="size3">[pup][pup][pup]

 

 

Ma bucur, tigabita ca ai scris acest mesaj, ca avem vesti de la voi. Andrei e un baietel mare, sa inteleg. Ma bucur ca este asa vioi si el, dar are si caracter, ca Seb, cand nu il las sa faca ceva se enerveaza si el. Sper ca o sa va luati si voi calculator sa va avem mai des langa noi. O sa modific pe listuta greutatea si lungimea lui Andrei. Va pup dulce tare!!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns

La multi ani puiutilor ce au mai adaugat o luna!!!

Noi am fost iarasi plecati din Bucuresti; am fost pe langa Buzau, la tara, si Andrei a dormit bustean pe ploaie cu usa deschisa la casa, abia se trezea sa manance si adormea la loc. Problema mare am avut-o noi parintii, ca s-au adapostit mustele in casa si nu puteam noi sa dormim, caci de, el la patut avea plasa si dormea boiereste.

Asa ca daca aveti vreun remediu please...Am incercat sa ne dam pe noi cu spray impotriva insectelor dar nu s-a vazut nici un rezultat.

 

Am mai reusit si eu sa recuperez din ce s-a scris, dar e prea tardiv sa vin cu raspunsurile.

 

Pentru parturi puturoase- Lavinia id="red">parca tu intrebai- Andrei a gustat intr-o perioada dintr-o piersica numai suc i-am dat cateva picaturi, si la greu am mancat eu piersici intregi, si am inteles ca e mai bine sa le curat de coaja, ca de la coaja ii doare burtica si de la asta ne cam muta nasurile....

 

Kita(Alina) si bebe Andrei (nascut pe 10 februarie 2005)

album

bebe Andrei de la o luna la doua luni

bebe Andrei de la doua la trei luni

bebe Andrei de Pasti 2005-2luni si 3saptamani

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana Maria id="red">desi nu ti-am raspuns ieri la intrebarea despre ochisori(nu stiu cum mi-a scapat mesajul)astazi m-am uitat si eu la poze si nu mi sa parut ca ar avea ceva si daca zici ca la vazut si oftalmologul nu cred ca nu ti-ar fi zis daca erea vre-o problema .

Witchieid="red"> ma bucur ca ai reusit sa ajungi la Floresti si sunt convinsa ca ai provocat o mare bucurie in acea familie .

La multi ani Tigabita !id="red"> Ma bucur ca sunteti bine si ca ne mai dati de veste.

Kita id="red">exista de la Cach si de la Baigon parca niste aparate cu lichid cum sunt cele de tantari ,si pt muste dar nu stiu cat sunt de bune ca nu am folosit.

 

Gabica mamica alaturi de Rebeca(11.12.2002) si Iustin(04.02.2005)

POZE

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna mamici si puiuti ,

Si eu m-am uitat la pzele lui Victor si nu am vazut nimic deosebit , dar asta ne e viata sa ne facem griji mereu .

Tigabitza ne bucuram sa auzim de tine sper ca in viitor sa vedem si niste poze recente .

Kita ma bucur ca va plimbati asa e bine , cat despre muste , habar n-am poate agati o bucata din hartie cu un fel de lipici peea si se prind mustele acolo , Nu stiu cum se numeste . Noi nu avem multe poate una doua dar le iau cu paleta si gata .

Noi vrem sa plecam in vacanta la sf. lunii dar nu stim unde , oricum cu avionul si o agentie care rezolva totul precum hotelul.

ne-au uitat pt. Egipt insa mi se pare prea cald . In Turcia cum e ? ati fost vreuna ? cum sunt hotelurile , preturile si vremea ?

Va pupam si revenim !

 

http://de.pg.photos.yahoo.com/ph/alina121alina/my_photos

 

Alina ,Wichard si Mandy Stephanie 5 luni si jumatate[copil]

 

http://home.wanadoo.nl/w.deroo/

[fetita][floare3][flo][floare3]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

GAbiid="red"> mercic; insa ma gandeam sa nu pun aparatele acelea in priza, sa nu-l afecteze pe Andrei;

Alinaid="red"> e o solutie si sa pui niste benzi lipiciose, insa mi-e sila numai cand ma gandesc cum or sa arate asa pline. Cred ca se gasesc de cumparat benzi din astea, deci o sa incep sa caut si o sa iau si aparat de pus in prizza, insa numai sa-mi spuneti ca nu are conttraindicatii la bebei.

Tigabitaid="red"> la multi ani, si Andrei sa fie cuminte si sanatos.

 

Kita(Alina) si bebe Andrei (nascut pe 10 februarie 2005)

album

bebe Andrei de la o luna la doua luni

bebe Andrei de la doua la trei luni

bebe Andrei de Pasti 2005-2luni si 3saptamani

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

oanaid="red">, multumim! esti f atenta, ca de obicei[bis]

 

Alina, eu am fost, in zona KUSADASI, spre antalya, in luna august. mi-a placut, a fost excelent si preturi f. bune.

 

rebecca este tare plingacioasa in seara asta, i-am bagat degetul in gura si vrea sa ma muste, se simte f. tare gingia...il trimit acum pe sot sa ia calgel si calpol, parca...

 

[mamica] Patricia si [copil] Rebecca (05.02.05)

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/danana_me/my_photos

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello fetelor!

 

Multumesc celor care mi-au raspuns referitor la suptul degetului. Andrei si-l suge la greu. Sper sa-i treaca.

Ana Mariaid="red"> nu se vede nimic deosebit.

Amayaid="red">, cu intirziere, Casa de piatra si sa fiti fericiti!

 

 

 

amary

Dr. Ion Ionut - Giulesti

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara mamici!

Crinuta unde esti?Spune-ne cum a fost la doctor,ce-a zis?[medic]

Kita mersi de inf dar eu am incercat o singura data sa-i dau fetei piersica si nu a vrut...asa ca nu cred ca sunt de atunci partzurile ei urat mirositoare.

La Multi Ani sarbatoritilor de astazi!Pupici!

 

Lavinia si Natalia(17.01.05)

http://community.webshots.com/user/lavinia171

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Slaba activitate astazi pe forum ,sper ca sunteti bine cu toate si ca doar faptul la au mai stat ploile si a-ti iesit din casa este cauza.

Alina Maria id="red">eu nu am fost in turcia dar niste prieteni care au fost mi-au spus ca este foarte frumos numai ca acum vara este insuportabil de cald ,se duc si anul asta dar in septembrie.

Kitaid="red"> chiar nu stiu daca ii afecteaza pe copii, eu folosesc deja un aparat din acela pt tantari.Sper sa nu amproblme cu copii din cauza asta.

Patriciaid="red"> calgelul este bun pt dintisori dar are efect de scurta durata daca vezi ca tot se maraie dupa calgel ii poti da fie calpol fie norofen{eu pe asta il folosesc caci mi se pare ca are efect mai repede}fie eferalgansi cred ca mai sunt cateva dar eu pe astea le folosesc.

 

 

Gabica mamica alaturi de Rebeca(11.12.2002) si Iustin(04.02.2005)

POZE

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...