Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de nov-dec 04 (60)


Recommended Posts

TRY, MIRIA-CRISTINA, LOREENAid="blue"> [s] sa va traiasca puiutii [olala] deja 8 luni....

 

MONAB, EVELINEid="blue"> [s] pt cele 7 lunisoare ale puiutilor vostri...

 

Sa fie sanatosi, voiosi si frumosi!... Da si cumintei... sa nu le supere pe mamici...[pup]id="purple">id="Century Gothic">

 

Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)

Ce mai face Mihai!...

"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic"id="green"> Cicero

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 152
  • Creat
  • Ultimul răspuns

 

ONITZA ,sint in continuare fan Pon- Emo ,lui Andrei ii merge f bine cu crema asta ,ii dau nu numai dupa baie dar si daca are vreo bubita pe undeva .

 

VIO ,ma primesti in club ? aseara i-am dat lui Andrei lapte cu lingurita [q] ,se pare ca nu-i mai place laptele ,ar minca numai legume !

 

La multi ani bb care azi mai adauga o lunisoara [cheers] !

 

Jasmine ,cum bine spuneai tu ,cu fiecare luna care trece imi vine sa exclam : ce repede trece timpul !

 

 

[flo]

 

diana2004

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DIANA2004id="red">, multam de raspuns, si ca m-ai luminat...cam cat costa???[:D] [pup]

OTIid="red">, woooow, dar mama ta are ceva copii de crescut, e bine ca locuieste apoape de padure, e un mediu care potrivit pentru copilashi...te inteleg cu ANuta, nu o duce inca, s-ar putea sa devina gelosi...o admir pe mama ta, eo femeie putrenica.

Beyyyyy, eu am experienta ca educatoare si chiar studii in domeniu, cine isi inscrie copchilul la mine?????? [pk]

 

pozele noastre

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roserbid="red">, Simonaid="red">, iesiti in dupa-amiaza asta la plimbare? Poate ne vedem pe la 6 in Moghioros :-)

La Multi Ani pentru Alexid="red">, Mariaid="red">, Carlaid="red">, Vlad id="red">si Andreeaid="red">! Sa cresteti mari, frumosi si sanatosi! [bum]

Felisid="red">, si eu am lucrat cu copiii din case de copii si cel mai greu lucru mi se parea faptul ca se atasau extraordinar de oricine le acorda cea mai mica atentie. Aveau o sete de afectiune extraordinara si era de ajuns sa mangai un baietel pe cap pentru o secunda, pentru ca el sa inceapa sa planga a doua zi pentru ca nu te-ai mai dus sa-l vezi... Ca sa nu mai vorbesc de "vrei sa fii mamica mea?". Ce mai, ti se rupe sufletul..

 

 

Eliza si [bibe] Alex (15 nov. 2004)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by onitza

 

Beyyyyy, eu am experienta ca educatoare si chiar studii in domeniu, cine isi inscrie copchilul la mine?????? [pk]

 

pozele noastre

 


id="quote">id="quote">

YYYYYOOOOOOOOOOOOOOOOO!..............

Sunt primaa!....[bis]id="purple">id="Century Gothic">

 

Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)

Ce mai face Mihai!...

"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic"id="green"> Cicero

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit pe net o carte in format electronic (in engleza) care se numeste "Heroes Every Child Should Know". Sunt povestile lui Hercule, Robin Hood, Wilhelm Tell, etc. Cum am ceva timp liber la birou am inceput sa o traduc ca sa-i citesc seara piticului meu :-))

 

Eliza si [bibe] Alex (15 nov. 2004)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani puiutzilor care se sarbatoresc azi :Alex , Maria Damiana , Carla Maria , Vlad Andrei , Andreea Bianca .

 

Bingo!A binevoit Maria-Sa sa pape aseara iaurt cu banana!A papat un paharel mic de iaurt OKE cu jumatate de banana.

 

Onitza,noi folosim dupa baie ulei pt bebei Sanosan.Cu asta ii dau si pe fatza,dar putin.

 

Va inteleg foarte bine cand spuneti ca nu va mai aduceti aminte cum erau copilasii acum 5-6 luni.Si eu am impresia ca Radu e asa de cand s-a nascut.Zilele trecute s-a asezat langa mine pe banca o mamica cu o fetitza care avea aproape o luna.Mie mi s-a parut ca e foarte,foarte,foarte micutza si avea 3 kg.As fi jurat ca Radu n-a fost niciodata atat de mic,desi cand l-am adus acasa avea exact 2500g.Nu e vorba numai de marime,ci si de mutrisoara aia specifica de bebelus nou-nascut,de privirea neclara,de miscarile necoordonate.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...