Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de nov-dec 04 (60)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 152
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Elizaid="red">, in principiu iesim. Pe la 6.00 maninca, am sa-i dau masa unde ne-am intilnit data trecuta. pe o bancuta, undeva acolo. Daca nu suntem inseama ca a intervenit ceva(de genul somn prelungit in casa, plictiseala afara....) programul nostru nu e f. fix. Oricum, as vrea sa ne vedem [pup]

 

Simona si David (10 nov)

 

http://community.webshots.com/user/simonacip

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by FELIS
quote:Originally posted by onitzaBeyyyyy, eu am experienta ca educatoare si chiar studii in domeniu, cine isi inscrie copchilul la mine?????? [pk]pozele noastre
id="quote">id="quote">YYYYYOOOOOOOOOOOOOOOOO!..............Sunt primaa!....[bis]id="purple">id="Century Gothic">Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)Ce mai face Mihai!..."Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic"id="green"> Cicero
id="quote">id="quote">Si eu a doua, deja se contureaza grupa mica. Ce mai zici acum?Sa stii ca Ana este cuminte, rade, canta, dar s-ar putea sa le fure mancarea baietzilor ca-i tare mancacioasa!Otilia si Ana Maria (18.12.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

WOOOW, pai, gata, mi-am gasit jobul meu preferat!!!!! normal, sunt invitati toti bebicii!!!!! OTIid="red">, eu cand eram mica, la gradi, furam feliile de paine, le bagam sub fund, ca se terminau intotdeauna si nu se mai ajungeau, si sa ma fi vazut cum scoteam eu mandra feliile furate, si incepeau ailalti sa planga...pana m-a prins!!!!! [:D]

Aoleu, vorbeati de copilarie si de grozavii, pai daca va povestesc eu ce faceam, va luati cu mainile de par!!!! o data, m-am dus la bunici, si plecau cu totii la sapa, cu parinti, unchi, matusi, eu ramaneam singura casa: si imi spunea bunica-mea sa le dau la pui sa manance, dar nu mi-a explicat cum...zis si facut! luam cate unul, indesam mancarea pe gat de vreo trei ori si il incuiam in cotet ca sa fiu sigura ca aluia i-am dat sa pape...asa cu toti si dupa, ii lasam un pic sa isi faca siesta, dupa care le dadeam drumul la toti; operatiunea se repeta, sa fiu sigura ca s-au saturat!!!!![:D] [bibe]id="teal">

 

pozele noastre

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by onitza

pai daca va povestesc eu ce faceam, va luati cu mainile de par!!!! o data, m-am dus la bunici, si plecau cu totii la sapa, cu parinti, unchi, matusi, eu ramaneam singura casa: si imi spunea bunica-mea sa le dau la pui sa manance, dar nu mi-a explicat cum...zis si facut! luam cate unul, indesam mancarea pe gat de vreo trei ori si il incuiam in cotet ca sa fiu sigura ca aluia i-am dat sa pape...asa cu toti si dupa, ii lasam un pic sa isi faca siesta, dupa care le dadeam drumul la toti; operatiunea se repeta, sa fiu sigura ca s-au saturat!!!!![:D] [bibe][/teal][/b]

 

pozele noastre

 


id="quote">id="quote">

 

[:-)))][:-)))][:-)))]

Asta-mi aduce aminte de verile in care mergeam la pascut cu oile si noi intram in viile vecinilor si ne indopam cu struguri iar apoi trebuia sa alergam disperati dupa oi care se razleteau pe 3-4 dealuri.. si faceam papusi din stiuleti de porumb... ce vremuri.. [il]

 

Eliza si [bibe] Alex (15 nov. 2004)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mey, se mai confrunta cineva cu durere de coloana???? ca eu moooooooor!!! ma si aplec intr-una, dar parca prea ma doare!!!! asta cere masaj de urgenta diseara!!![:D]

Am facut o prajitura de cacao, cu gem de portocala si albus de ou, habar nu am cum a iesit - sper ca buna, e special pentru tati!!!! [:I], eu ma abtin deocamdata, am reusit sa ajung la 57 kg...e ceva de la 64 kg, nu???[:)]id="teal">

 

pozele noastre

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...