Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de nov-dec 04 (60)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 152
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Onitzaid="red"> si pe mine ma doare coloana, mai ales locul cu anestezia. Inca din spital ma durea tare. Nu ma supara operatia pe cat ma durea coloana..dar avand in vedere ca am fost intepata de 3 ori pana mi-au nimerit anestezia pare normala durerea [bang][bang]

 

Elena si bb Denisa (26 oct 2004)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/adelina_e2001/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ciciid="red">, inca n-am apucat sa facem nici o pozita la casuta. Ne-au facut in schimb prietenii cand ne-au ajutat la mutat, dar nu le-am primit pe net inca. Si cred ca nici nu o sa fac pana nu termin cu curatenia ca nu-mi sta mintea la nimic altceva si nu stiu cum sa ma imping de la spate sa termin mai repede. Insa promit sa pun poze cand apuc sa le fac.

Alex nu sta toata ziulica pe afara caci nu sta singurel oriunde l-as pune, iar de dormit e greu ca ar trebui sa doarma in carut, iar lui saracutu' ii atarna piciorusele afara din carut cu toate ca-l pun cat mai sus posibil (cu spatarul la orizontala fiind). Si nu are loc sa se invarta si lui ii place sa se intoarca pe ambele parti in somn. Nu doarme mai mult de 30-45 de minute in carut, iar in patut in camera lui doarme cam 2,5-3 ore. Si eu vanez cu mare interes somnul lui ca asa ma mai pot invarti si eu prin casa de una-alta.

Plus ca sotul nu e de acord sa-l culc afara nesupravegheat (daca vine o ga^za la el, daca se urca furnicile pe el, daca si daca etc. -e tare panicos). Plus ca afara e totusi prea cald ziua, iar in casa dau drumul la aer conditionat si poate sa doarma si el linistit - e tare rau de caldura.

 

Otiliaid="red">, l-as face eu si pe-al doilea, da' n-am cu cine [:D][:D]. Sotul e dornic de alergaturi prin casa, dar doar de joaca, nu de treburi serioase de facut copii.

 

"Tot ceea ce nu te doboara, te face mai puternic"

[mamica] Alex - 5 Nov. 2004 ......... id="red">poze cu noi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eliza id="red">nici eu nu prea am inteles multe ca medicul nu a prea avut chef sa ma lamureasca. m-a bagat in ceata efectiv cu o multime de termeni medicali. [alcool]e ceva pe acolo pe unde e vezica, rinichii...ceva deschidere care e prea mare, nu se inchide...pana nu merg la medic nu stiu prea multe. eu ma bucur insa ca am descoperit acum pt.ca altfel putea mult si bine sa stea asa

felis id="red">multumim. [pup]e asa de incantat cand il pun in picioare! isi incorda picioarele si se forteaza,[olala] asa de comic e.[olala] dar de facut pasi...inca nu!

simonacip, felis,id="red"> si bianca a picat azi a doua oara din pat![bang] la cat se suceste nici nu ma mira. o leg alta data.[bang][bang][bang] cineva mi-a zis ca bebelasii sunt ca pisicile...nu prea sunt sanse sa pateasca ceva daca cad din patutz.[:D] bine sunt cazuri si cazuri, ma gandesc.

roserb id="red">multumim de aprecieri.[pup]

onitza id="red">multumim de urari. nu e prea tarziu, sunt bine venite oricand[pup][pup][pup]

 

 

[foto]bianca id="red"> si tudor id="blue">(03.11.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ciciid="red">!!! wow ne intalnim!!! [bis][bis] ce bucurie! [bis]o sa-ti trimit pm cu nr. meu de telefon. chiar asa tu unde stai in cluj? sa stii ca dennis nu mai e asa plangacios, azi m-am intalnit din nou cu ei si cu dida si a fost taaare cumintel, ba chiar a si lasat-o pe bianca sa doarma in caruciorul lui ca e mai confortabil.[:D] nu stiu ce are bianca cu carucioarele baieteilor...a dormit si in a lui alexander cand ne-am intalnit in cluj[:I]

aaaa si sa va mai spun ca sunt nemaipomeniti dennis si daria![il] pasesc extraordinar de bine, daria chiar mai tot timpul vrea sa fie tinuta in picioare si vrea sa fie plimbata...o termina pe dida de acum![:D] dar ce dulcei sunt![;)]

felis, onitza,id="red"> facem un club? si eu am lucrat acu...'s de ani vreo 3 luni ca educator-suplinitor la o gradinita!

miki id="red">ce bine ca te-ai intors. ma bucur ca ti-ai amintit de poze.[pup] abia astept! anul asta doar asta voi face o sa "mananc" toate pozele voastre din concediu!

 

 

[foto]bianca id="red"> si tudor id="blue">(03.11.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adrianaid="red"> eu stau pe str. Venus, asta e intre Marasti si Gheorgheni, langa fostul patinoar....acum e acolo Fac. de St. Econ...poate stii unde e, nu?

Si sigur ca ne vedem numai ca noi ajungem pe 21 la Cluj si pe 22 seara o luam catre mare, asa ca o sa ne intalnim doar dupa 2 August ca o sa stam vreo 10-11 zile la mare.....noi mergem la Costinesti la ceva vila...mai e cineva la Costinesti intre 23 - 1 Aug????? pe noi acolo ne gasiti, ha ha..poate ajungem intr-o zi si pe la Mamaia ca mi-ar place sa vad cum mai e pe-acolo

 

Tryid="red">, Alexia doarme ziua numai in carucior, nu stiu cum sa fac sa o obisnuiesc in patut. Si noaptea si Alexia doarme doar intr-o parte, nu-i mai place sa doarma pe spate. Spor la treaba cu curatenia si asteptam pozele cu nerabdare...si cum e acolo??? mai liniste? iti place acolo?

 

Pupici la toti bebeii si mamicile lor

 

Cici si Alexia ( 22.12.2004)

 

Poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cici id="red">si tu la mare? [bis] ... o sa vad poze si din costinesti! suuuper. stiu unde e zona in care stai tu, probabil ne vom intalni in parcul mare, la jumatea drumului, pt.ca si eu si dida stam in manastur. hai ca nu mai scriu pm, oricum multe fete de aici au numarul meu de mobil: 0721.89.11.51. abi astept sa ne vedem

 

 

[foto]bianca id="red"> si tudor id="blue">(03.11.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Onitzaid="red">, pai slabisi bine de tot, draga mea....eu incep sa cresc....trebuie sa ma opresc si eu si s-o iau iar in jos.

Adrianaid="red">, la mine mai cumplit e ca dormea saracutul, in patul mare....iti dai seama cum s-a trezit saracutul ?? Pupici Biancai, lasa ca ne facem noi mari.

 

Simona si David (10 nov)

 

http://community.webshots.com/user/simonacip

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...