Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de nov-dec 04 (60)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 152
  • Creat
  • Ultimul răspuns

BUNA GRAGELE MELE!

[flo][pup][flo][pup]

 

Ce va fac bebelusii?

Noi am implinit 6 luni + 4 ziele,avem in jur de 8 kg, am mincat tzitzi pina la 5 luni, iar acum avem la prinz supa sau fructe cu brinzica, alternativ.

In rest AMINA e sanatoasa si frumoasa tot cu ochii albastrii.

 

Va doresc sanatate multa si pupici pt. bebelusi.

 

Sper ca din septembrie sa vorbim mai mult

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simonaid="red">, Anei nu ii dau biscuiti, zahar, miere si mai nou acum ca s-a invatat cu piureul de legume am inceput sa-i scot si cartoful. Altceva, chiar ca nu am ce mai face deocamdata. Sotul meu a fost un grasan pana la 2 ani, acum este tare slabanog: are 64 kg la 1.80. Daca si-asa seamana fizic cu tacsu destul de mult sper sa semene si in privinta asta!

 

Otilia si Ana Maria (18.12.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Otiliav

Simonaid="red">, Anei nu ii dau biscuiti, zahar, miere si mai nou acum ca s-a invatat cu piureul de legume am inceput sa-i scot si cartoful. Altceva, chiar ca nu am ce mai face deocamdata. Sotul meu a fost un grasan pana la 2 ani, acum este tare slabanog: are 64 kg la 1.80. Daca si-asa seamana fizic cu tacsu destul de mult sper sa semene si in privinta asta!Otilia si Ana Maria (18.12.2004)


id="quote">id="quote">Otiid="red">, nici eu nu ii dau lui David cele enumerate de tine. Dar ii dau cereale. Cartoful as vrea sa i-l pastrez pentru ca are multe vitamine care-i sunt necesare. DAr cred ca atunci cind vor incepe sa mearga situatia se va schimba. Vor consuma mai mult si vor slabi. Bebelusii trebuie sa fie un picut mai grasunei..., nu??[pup]Simona si David (10 nov)http://community.webshots.com/user/simonacip
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...