Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici/tatici din Timisoara (11)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna dimineata fetele!

Intai si intai FELICITARI ALBI' sa stii ca dupa aia nu se mai uita nimeni la nota de la licenta..poate doar la admitere la master...Oricum e o nota buna...zic eu care am vazut tot felul de note..ca doar is secretara la faculta, nu!Apropo..la ce faculta ai fost?

Doris La multi ani! pt. mami tau

Silvana..ai rezolvat cu trenul?

Miro bafta azi la dr...Tinem pumnii!

Cu intalnirea ce sa zic..zic si eu un da pe trei sferturi...ca s-ar putea sa plecam pt. 2 sapt. la tara la socrii...vineri sau luni in functie de cum scapa sotiorul de la munci...Eu inclin inspre luni el inspre vineri...

Pupici

 

Simina si Deian

Varsta lui Deian

Ingerasul nostru

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza Timisoara!!![pic]

 

ALBI felicitari pt. licenta!!!![bis][bis][bis][bis]

Dai incolo de profi, nu te mai stresa ca nu merita. eu la scris am luat 9 si la sustinere 8.Putin, dar asta e, si eu m-am necajit, dar toata lumea mi-a zis ca se tine cont de media pe cei 4 ani de studiu si nu pot sa-ti dea mai mare decat cu un punct. Cum eu am avut 7.41, licenta am luat-o cu 8.50.

Nu m-am prea stresat in faculta cu tocitul, asa ca ..... asta e.Bine ca le-am luat.

 

DORIS [s][s] MAMEI TALE!!!!

Sa dea D-zeu sa o tina inca multa vreme langa tine, ca Doamne ce bine e cand e mama!!![flo][flo][flo][flo]

 

MIRO bafta azi la dr.

si eu merg la 15.30 la Cioata la eco.

 

[foto]poze

gio[gravi] si bb 12+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata

 

Doris, La multi ani cu sanatate, fericire si multe bucurii pentru scumpa ta mamica!

Albi, saru' mana si felicitari pentru examenele luate. Te asteptam la master.

Simina, inca nu am vorbit cu sora mea, diseara o sun si cred ca am sa-i propun sa vina cu trenul de la Nis la Beograd dupa care din nou cu trenul de la Beograd la Timisoara. Daca va fi de acord sa vina asa, ajung si eu la intalnire, chiar daca vine vineri, pentru ca trenul ajunge undeva in jur de ora 22.

Miro, tinem pumnii azi la medic. Doamne ajuta!

Gabi, [pup]

Codruta, bine ai venit si te asteptam vineri la intalneala!

Ana, nu ai inca puncte pentru titulatura?

 

Cum se apropie intalnirea, cum va bantuie gandurile necurate...limbi, pofta, [sex], [xinpat], [balcon], [pathot] Nu-i a buna cu voi!!!

 

Silvana si Paul

http://photos.yahoo.com/silvana_popovici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc din inima tuturor pentru gandurile voastre frumoase.

Am o mamica...super beton, tot coafeza...sa-mi traiasca ca-i tare de gasca!!![bis][bis][bis]

Silvana,id="red"> le vezi? gata, cum vine intalneala bat apropouri, ca sa primeasca ceva vineri seara...[pathot]

Io iara sar coarda[hop], ca Radu lucreaza, dar, pana la urma cred ca ma interesez unde gasesc un sex shop,[indecent] ca tot am o gargauna sa intru o data in asa ceva...poate imi iau ceva pe baterii....[9cer][9cer][9cer]

Voi toate aveti parte dupa intalniri, eu ...pauza, nimeresc tot cand iubi meu e la lucru...[zz][zz][zz]

 

DORISid="red"> siid="purple">[comoara]INESid="red">

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

 

Pid="blue">Oid="orange">Zid="limegreen">Eid="red"> Cid="purple">Uid="teal"> Nid="red">Oid="green">Iid="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gagix, multumesc pt urari [bis][bis][bis] [pup]

 

Miro, bafta la doctor [pup]

 

Giulia, Silvana si io vreau sa ma vedeti la master acolo [:D]

 

Doris bueeeey ce-mi faci [:D] Ma pui prezenta din start [:D] Oricum deocamdata e 80% ca vin [bis]

 

Simina, probabil ai dreptate cu nota... Nu se uita decat cei de la master si io si rudele la ea [:-)))] Am fost la o kk [consti] de faculta privata, romano-canadiana ii zice [mariaj]

 

Giova, mda... nasoala si faza cu nota ta... Uite de exemplu la noi a fost o fata care a luat 5 si ceva la scris si la prezentare i-au zis clar ca i-ar fi dat 10, dar ca nu au voie, ca ar fi prea mare diferenta intre 5 si 10. Asa ca are media ~6,50, de nu se poate duce nici la master [V] Oricum am auzit si varianta ca a vrut comisia sa-si arate muschii [haibat] la scris, ca sa ne sperie si sa ne intimideze la prezentare.

In fine, bine ca a trecut. Eu am media anilor 8.67; nu prea m-am agitat cu prezenta decat in anul 1, ca dup'aia m-am angajat. Oricum notele is in majoritate de 8, 9 si 10, dar m-au tras in jos cativa de 5, la materii scarboase si profi [mariaj] : istorie [vom] , psihologie, sociologie - predate de mantuiala si la fel si invatate [:D]

 

Si ce, bueeeeeeeey, daca ne zboara [amoras] gandu' de la intalneala [alcool] [cheers] [berica] [papica] [pahar] [pofta] [bere] [yum] [pepsi] la [il] [:I] [xinpat] [balcon] [cool] [8**] [pathot] [sex] [striptis] [pofta] [olala] Haaaaa??? Si nu ca vreau sa ma laud, da' io oricum am parte vineri [:I] ca daca nu, chiar ca uit cum se face [:I][:I][:I]

 

[:-)))][:-)))][:-)))]

 

[pup]

[biz]

 

hey.. I could be wrong ! ..but at least I'm breathing..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si ca sa nu se inteleaga gresit, voiam sa spun ca si daca era si daca nu era vineri intalneala, daca veneam in Timisoara, oricum aveam parte [:D]

 

[:-)))][:-)))][:-)))]

 

[pup]

[biz]

 

hey.. I could be wrong ! ..but at least I'm breathing..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...