Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici/tatici din Timisoara (11)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns

[hia],

 

Nu prea apuc sa intru pe net. Lucrez doar 2 ore pe zi si am atata de lucru ca prea apuc sa va citesc. Iar la ritmul in care scrieti,....!

 

La ce ora e intalnirea si unde? Scuze, dar am citit fugitiv si nu am retinut! Nu dati cu pietre!

 

[s] pentru toti sarbatoriti! Stiu ca e mama lu' Doris si sotul nu stiu cui, scuze dar neuronul meu cred ca s-a mutat la bb[:-)))]!

 

Mihi: Imi pare nespus de rau de nepotelul tau! Nu stiu nimic de acesta boala, doar generalitati. Sper ca micutul sa reuseasca sa invinga aceasta boala, poate cu tehnicile din ziua de azi.......!

 

Albi: Felicitari, ai vazut ca n-a fost greu! [;)]

 

Simina: Insanatosire grabnica feciorului!

 

Doris: caut lista![pup]

 

Giova: Felicitari pentru bb! Si cand te gandesti ce griji iti faceai ca este mai mic!

 

mary si bb

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihi,macar cu o vorba buna si o incurajare pot fi,din tot sufletul meu,alaturi de tine,daca altfel nu se poate.Ma doare si ma oftica cumplit cand aud asfel de necazuri....Si mereu am sa sustin ca nu exista dreptate....

Unde am locuit inainte sa ma mut in TM,in curte locuieste o batrana alcoolica si vai de viata ei....Cand tatal lui Alex a murit am urat-o cumplit pe baba aia,ea neavand nici cea mai mica vina pentru drama mea.Dar ajunsesem sa zic ca nu exista dreptate si cum de Dumnezeu o lasa pe nenorocita aia in viata,cu soarta ei de alcoolica ,fara bani si cu zilele ducandu-le din cersit pentru bani de bautura,iar pe barbatul meu de numai 38 de ani la acea data,l-a luat si mi-a ramas puiul fara tata?

Mihi,spumeg de furie,dar nu am ce face!Asta e viata!

M-am tot gandit la drama asta si ma rog din tot sufletul ca nepotelul tau sa se inzdraveneasca si sa ne dai vesti bune!

Sper sa ne putem intalni maine,vineri,ora 18 ,in Pta Unirii,la fantana.id="size4">

Miro,sti ce imi place la tine de mor?!Ca in ciuda supararii tale nu uiti sa glumesti si sa razi.Bravo tie!Te admir si sa-ti pastrezi spiritul optimist mereu.Te pup si sa ne vedem cu bine!

Fetele,mai vb.

 

 

 

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dupa toate vestile astea nasoale din ultima vreme, in sfarsit o veste buna care mi-a mai animat ziua: pe tot parcursul anului cat stau acasa voi primii 85% din salar si nu doar indemnizatia. [hop][hop][hop] In sfarsit motiv de bucurie! Gata, nu mai comentez de patronii mei! [8D] Nu or fi ei idealul de pe pamant de patroni, dar pot fi si de treaba.

 

Simina, ii doresc lui Deian multa sanatate! Sper sa nu fie nimic serios. Oricum e bine sa verifici la medic. Cine stie pe unde l-a deranjat un curent la urechiusa ...

 

Gabi[hippi], mamikul Evei[zana] si al baietelului din burtic, 35+ sapt.[baietel]

POZE

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Saluti!!!

Acum am ajuns de la curs, mi-e capul cat o lubenita...

Si maine iar de la 9...

Am ramas placut surprinsa de aspectul Centrului Regional de Afaceri, langa sala Olimpia!

Parca nu esti in TM!

Alinaid="red">, imi pare rau ca nu ajungi la intalnire, dar poti fi sigura ca mai organizam si altele, oricum, cand ajungi, ma ofer sa te cunosc si sa iesim impreuna la un suc...

Deci sambata ajungi in Timisoara, daca nu esti obosita, suna-ma sa ne intalnim, iti trimit pe PM nr. meu de tel.

Giulia,id="red"> ce frumos ai scris imi umple sufletul de bucurie si implinire!id="red">

Vii direct de la lucru, si eu direct de la curs...

Simina,id="red"> imi pare rau ca Deian e bolnavior, poate nu e otita, dar mergi cu el la medic sa fii sigura...

Te asteptam la intalneala...

Silvana,id="red"> pacat ca nu poti veni, de ce n-o iei si pe sora ta, si veniti amandoua?

Si eu sunt in aceeasi dilema, cu cadoul pentru Radu, dar in complex, la Aladin, am vazut o chestie tare...

Un broscoi, care sta asezat pe monede, si in gura tine un ban...

Se spune ca daca asezi broscoiul in locul in care tii banii in casa, sporesc...

Costa 800.000 lei.

Mihi,id="red"> nu ai pentru ce sa-mi multumesti, asta e sufletul si caracterul meu...de om bun...

Sa ne spui daca ai nevoie de bani, ca incepem o campanie de ajutorare...dar despre detalii discutam la intalnirea la care sper sa vii, vineri, ora 18, P-ta Unirii, la Fantana...id="size3">id="blue">

Miro,id="red"> merci pentru urarile facute pentru Radu, sambata e ziua lui,

tuca-l mama, face 35 de ani...

Mary, id="red">disperat-o, intalnirea e maine, ora 18 in Unirii...

Merci pentru urarile facute mamei mele si lui Radu...

Gabi,id="red"> asta da veste!

 

 

DORISid="red"> siid="purple">[comoara]INESid="red">

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

 

Pid="blue">Oid="orange">Zid="limegreen">Eid="red"> Cid="purple">Uid="teal"> Nid="red">Oid="green">Iid="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor...am fost la medic si puiul meu are otita si inca nasoala...ne-a dat antibiotic, iar si picaturi pt.ureche si nasuc...A urlat bietul meu copil cand s-a uitat dr. cu chestia aia in ureche de zici ca-l injunghia cineva....Nu stiu ce se intampla pana la 1 an nu a fost racit niciodata dar de loc, iar de atunci adica in 2 luni a fost bolnavior de 3 ori si de fiecare data grav...

Sper ca la noapte sa doarma macar putin ca e rupt baietelul...si noi la fel...

Oricum chestia asta ne amana planurile de concediu pana dupa controlul de luni...deci POT SA VIN LA INTALNIRE...

Mai vorbim dimineata,

Noapte buna

 

 

Simina si Deian

Varsta lui Deian

Ingerasul nostru

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am sa incep cu felicitarile ca am multe de scris:

Multumesc mult pentru urari. Va doresc si voua sa fiti fericite si implinite alaturi de sotii si copii vostri. Sper sa ne vedem pe DC si peste multi ani, fericite, povestind despre nepoteii nostri.

Dorisid="red">: La multi ani! mamei tale. Sa fie fericita sanatoasa si sa o ai cat mai multi ani alaturi de tine si de cei dragi. Ai scris foarte frumos despre mama ta, cred ca este o femeie deosebita, la fel ca tine. La multi ani si sotului tau. Sper sa sarbatoriti asa cum trebuie fericitul eveniment.

Albiid="red"> felicitari pentru licenta.

Codrutaid="red"> feliciatri pentru nunta din august. Iti urez de pe acum "Casa de piatra" si multa multa fericire.

giovaid="red"> ma bucur ca bebe e bine

Mironaid="red"> nu dispera. Stiu ca e greu dar pana la urma o sa reusesti.

Amutzaid="red"> ma bucur ca esti acasa si ca fetita ta e bine, sanatoasa. Sa-ti traiasca si sa va aduca numai bucurii si impliniri.

Siminaid="red"> multa sanatate lui Deian.

Silvanaid="red">: La multi ani ! sotului tau.

Gabiid="red"> felicitari pentru steluta si pentru vestea buna.

Mihiid="red"> am sa-ti trimit PM pentru nepotelul tau. Imi pare foarte rau prin ce trebuie sa treaca micutul. Am vazut multe cazuri de leucemie la copii care se vindeca. Trebuie sa fiti tari, sa nu disperati si sa stiti ca noi toate ne vom ruga pentru sanatatea micutului.

Oanaid="red"> pe unde esti? Ce mai face fetita ta?

Eu nu o sa vin la intalnire pentru ca maine vine sora mea din Franta. 2-3 zile cred ca o sa povestim non stop. Si de doua nopti nu m-a mai lasat Alex sa dorm. Cred ca ii cresc dintisorii. Noi ne plimbam cam de doua trei ori pe saptamana prin parcul botanic. daca sunt amatoare sa ne plimbam impreuna astept sugestii.

Distractie maxima la intalnire si we placut.id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...