Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici/tatici din Timisoara (11)


Recommended Posts

Doris, eu mi-am pus aseara glow [bis] dar ma enerveaza ca i-am dat intensitate 5 (nush cat ii intensitatea maxima) si mi se pare ca nu se vede mare lucru [:(] Si cand am incercat sa-i mai dau o data glow, sa pun o intensitate mai mare, imi zicea ca nu mai am destule puncte [q] Adica tu practic "cheltui" alea 1000 de puncte pt titulatura, nu trebuie doar sa le ai pt. a ti-o atribui...

Din pacate kreerashu' meu a depus azi un efort maaare... deci nu am nici o idee de titulatura... poate dupa ce ma trezesc, in caz ca visez frumos [nani] si ma inspira [9cer] iti spun [;)]

Dar sa stii ca mi-a placut ce au zis fetele pana acum [:D]

 

[pup]

[biz]

 

hey.. I could be wrong ! ..but at least I'm breathing..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns

danitin, nu spuneai tu la capitolul trecut ca doctorul a zis ca alergia aia e semn ca isi fac efect medicamentele si ca Lori se insanatoseste?

Stiu ca e greu, dupa atatea pobleme, sa mai fi optimista, dar gandeste-te ca poate dr [medic] are drepate si ca e spre bine [pup]

 

Sanatate multa [flo]

 

[pup]

[biz]

 

hey.. I could be wrong ! ..but at least I'm breathing..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata,Miro,m-am linistit....Ma bucur ca esti in regula,sorry pentru durere la..[sex].. si abia astept sa stam la taclale!Te pup si ai grija de tine pana vineri![pup]

Giulia-Alina,deschisesem pagina si citeam ce filme ati mai vizionat si ii spuneam lui Marius de "Meet the fokers 2" si "Pacifier"...si nu spun ca-l apuca cititu' si ma intreaba:"de ce iti zice spiritista sefa?"[bang]Si da-i si explica...[bang].I-am spus si de Doris ca e in cautare de titulatura...si stii ce imi spune?Cica atunci cand oi avea si io 1000 de puncte sa imi pun titulatura asta....Na:vezi ce mi-ai facut?[bang][:D]

Giulia-Alina,mama sa dea Dumnezeu sa iti termini apartamentul cat mai repede si sa te muti mai repejor acolo,ca dai si tu de-o berica cand o fi gata!!!!As spiriti eu de apartamentul tau,dar la chestii materiale nu ma bag.Imi iese doar la treburi de suflet![;)][:-)))]Hai ca mai glumim![:-)))][pup]Te pup si abia astept sa ne vedem vineri.[pup]

Silvana,abia te astept cu noutatile.Doamne-ajuta![pup][ruga]

Gabi,treaba cu spatele trece dupa ce iese bebita din burtica,sper.Eu am ramas cu durerile de spate dupa ambele nasteri.Acum se aduna si greutatea mea si durerea de spate e uneori insuportabila.Sper sa fie totul in regula la tine,mai ales ca esti asa tanara....Tu la 25 de ani faci al doilea copilas,ori eu la 25 de ani abia daca imi dadeam seama ca sunt independenta din punct de vedere financiar....Te admir!Ma bucur ca bebe e ok!Felicitari de steluta![pup][:)]

Giova,bine ai revenit.Cum misca bebe ai scapat si de greturi.Garantat![pup]

Danitin[floare3],oare crezi ca daca te agiti asa si te surmenezi Lori se face bine mai repede?Gandeste-te ca Lori are nevoie de mamica ei sa fie sanatoasa,sa o poata ingriji asa cum trebuie si sa-i acorde toata atentia.Ai grija si de tine si incearca sa te linistesti.Dupa cum te agiti pentru printesa sunt convinsa ca isi va reveni repejor si ca ii vor trece si bubitele.Insanatosire grabnica printesei si tu ai grija de tine si nu te mai stresa,caci si cea mica iti imprumuta starea de stres,o molipsesti si nu e bine!Numai bine!

Albi,sper ca o sa iei nota mare....Si bafta maine la sustinerea lucrarii!Tin pumnii![floare3]

Mai fete,va pup![pup]Pan' la urma unde ne intalnim vineri?In Pta Unirii la ora 18?Tre' sa stiu ca abia astept sa va vad si sa stam la barfe!

 

 

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sara buna!

Albi,id="red"> Bravo, deci auzim de-un 10 sigur, mama ce dai de baut vineri!!![alcool][alcool][alcool]

Sa scoti bani din bancomat, di aia noi, ca suntem multe...si vrem gin tonic...

Nu stiu ce glow ti-ai pus, dar eu nici cu ochetii nu-l vad bine, eu am ascultat de sfaturile altora si de aia nu mi-am pus, am asteptat 1000 de puncte sa va dau gata cu titulatura mea de tacanita...[;)]

Ana, id="red">cel mai mult mi-a placut Mama de Miss...id="blue">

Miro,id="red"> mi-ai dezvaluit secretul: stilista lezataid="blue">...dar mi-a placut si Ramonica in culori de toamna...id="blue">

Giulia,id="red"> si a ta imi place, spaima lu Ramona,id="blue"> da ce aveti, fetelor? chiar v-a placut faza cu Ramona???[balcon]

Silvana,id="red"> ce secrete ai tu cu Ana, de nu ne spui si noua, vrem si noi...

Gabi, id="red">felicitari pentru a treia steluta, la cat mai multe... si merci pentru informatii...imi place crazy stylist.id="blue">

Danitin, id="red">eu sunt aia dereglata, dar te obisnuiesti cu mine, eu am avut probleme si tot din cauza oboselii, stresului si curei de slabire, dar s-a rezolvat!Sanatate lui Lori!

 

DORIS id="size2">id="red">si INESid="size2">id="purple">[comoara]

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

 

Poze cu micuta Ines:

http://community.webshots.com/user/ines_andrada

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt cea mai lenesa pe aici. Cand apuc si eu sa intru am de citit nu gluma. Nici nu mai stiu cate evenimente au avut loc de cand nu am mai postat.

La multi ani! sarbatoritilor din luna asta. Sa fiti sanatosi, frumosi si mereu voiosi.

Albi felicitari pentru azi, iti tin pumnii pe maine.

Danitin, multa sanatate pt Lori.

Gabi felicitari pt a treia steluta.

Doris daca imi vine vreo idee iti transmit.

O intalnire si cu copilasii cand mai organizati. Ca eu am ratat toate intalnirile pana acum. Sa-mi fie rusine!. Ieri seara am fost si eu cu sotul sa sarbatorim 2 ani de casnicie si m-a sunat mama sa vin repede acasa ca urla feciorul din toti rarunchii. Cand am ajuns acasa era tot numai lacrimi si sughituri de atata plans dupa mama. Asa ca vreau intalnire si cu copilasii, pt ca vreau foarte mult sa va cunosc, iar Alex al meu nu vrea sa stea cu bunica decat putin timp.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Zoe, felicitari pentru 2 ani de casnicie, [cheers] sa dea D-zeu, sa scriem cand vom fi in carje, tot aici, si sa ne anunti ca ai nunta de aur!!!

Referitor la intalnirea cu copii, nu cred ca intalnelile noastre sunt educative pentru copii...

Acum, nu ca sunt o mama denaturata, dar cu ei stam zilnic, mai vrem si noi sa evadam din cotitian, ca ne miram ca ne ofilim incet...

O data la 2 saptamani, cateva ore, chiar ne prinde bine, fara anexe(copii) si fara remorci (soti).

Sper ca nu te-ai suparat...

Dar daca vrei sa vii, ia sotul cu tine, sa-l plimbe prin Unirii, si asa ai rezolvat-o, esti si cu noi, si cu El...

 

DORIS id="size2">id="red">si INESid="size2">id="purple">[comoara]

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

 

Poze cu micuta Ines:

http://community.webshots.com/user/ines_andrada

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaaauuuuuuu!!!id="size4">id="red">

 

Ce ziceti de titulatura mea????

Sunt pe burta de ras, fetelor, daca ma aud vecinii, care stiu ca Radu e la lucru, sigur zic ca nu mai am mult....

Am fost nevoita sa ma limitez la 25 de caractere, asa ca nu a iesit chiar ce am vrut, dar, oricum, mie imi place...

Eu vroiam:

 

Stylista lezata

Atentie: Tonsurofobiste, tapitez chelii...id="red">sau

Stylista lezata de lamaia din apa plata...id="blue">

Sper sa va placa...si nu un ultimul rand, merci, Miro, pentru ajutor!!![pup]

 

DORIS id="size2">id="red">si INESid="size2">id="purple">[comoara]

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

 

Poze cu micuta Ines:

http://community.webshots.com/user/ines_andrada

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca nu mai incetam cu felicitarile azi.

Deci:

Felicitari!!!id="red">id="size2"> Albiid="blue"> pentru examen. Bafta si maine.

Felicitari!!!id="red">id="size2"> Zoeid="blue"> pentru aniversarea celor 2 ani.

Felicitari!!!id="red">id="size2"> Gabiid="blue"> pentru noua stelutza. [flo]

Felicitari!!!id="red">id="size2"> Dorisid="blue"> ... m-ai dat gata. Esti betoane!

 

PS Bai fetelor ... ce filme vedeti voi?

"Meet the parents" e de fapt primu si "Meet the fokers" asta ... este al doilea. O aparut si "Meet the fokers 2" si nu stiu eu?

[pup]

 

Miroid="Script MT Bold">

id="blue">My tickerid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Super, tonsurofobisto...[:D][cool][;)]

Tapitez chelii la 2 mm sub piele,

ha-hi-hu...

[:-)))][:-)))][:-)))]

 

DORIS id="size2">id="red">si INESid="size2">id="purple">[comoara]

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

 

Pid="blue">Oid="orange">Zid="limegreen">Eid="red"> Cid="purple">Uid="teal"> Nid="red">Oid="green">Iid="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...