Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici/tatici din Timisoara (11)


Recommended Posts

gabi, miro are dreptate, meet the fockers e partea a doua de la meet the parents, neuronul meu s-a intors din pribegie multumita mironei. adevarul e ca si prima parte si a doua sunt durere, eu le-am vast de vreo 4 ori fiecare, si daca le-as mai vedea, as rade cu aceesi pofta. [:-)))][:-)))][:-)))]

miro sar'na de ajutor! [bang]

ana hai lasa vrajeala ... adevarul e ca le ai [:D]

doris super titulatura!!! [cool]

albi felicitari pt examenul de azi, bafta maine!!! [bis]

zoe multi ani fericiti impreuna!!! [flo]

 

 

____________________________

 

[pup] giuliatm, mamika Alessandrei

Ingerelu meu Alessandra

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns

apropo ca mi-am adus aminte ca virgula cam toate stati prin zona dacia si imprejurimi ... azi am avut de-a face pe la posta respectiva .... a fost prima si sper ultima data cand mai calc pe acolo, cred ca stiti de ce!!!

inca sunt in stare de sok!!!!

 

____________________________

 

[pup] giuliatm, mamika Alessandrei

Ingerelu meu Alessandra

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

NEATZA Frumoaselor!!!

Azi sper sa mearga netul toata ziua, ca ieri tare m-a enervat!!!

 

ALBI felicitari pt. ex. scris!!! Cat ai luat? mai mult ca mine?[huta]

Tin pumnii pt. azi la ora 14.Dar sigur intri mai repede.Lasa ca se termina totul, asa de repede, ca iti pare rau ca te-ai stresat atat.

 

DORIS hoata titulatura ai!!!!

Imi place.

 

DE ieri ma simt mult mai bine fetelor.

Mi-a venit pofta de viata si de [pathot].

Dar ma dispera chestiile ce le simt prin burta.

Aseara am mancat spaghetti cu un sos, cam condimentat.

I-am spus lui Clau, ca precis nu-i va placea lui bebe si am simtit ceva prin burtica.Nu cred ca e numai in capul meu, chiar am simtit ceva. Si nici nu am mai papat.

 

[foto]poze

gio[gravi] si bb 12+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

codruta eu sunt, evident!!! am lucrat si inca sunt tot acolo, acu m-am intors din postnatal.

[bis] ce bine imi pare ca ne reauzim!!! tu cum de esti pe forum de mami ? sa nu-mi zici ca .... [gravi]

astept news

 

 

____________________________

 

[pup] giuliatm, mamika Alessandrei

Ingerelu meu Alessandra

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza, Timisoara![cit]

Azi noapte m-am culcat pe la 1, si dimineata mi-am proptit ochii cu scobitori.

Ma bucur ca va place titulatura mea...

Giova, id="red">ce bine ca ti-a revenit pofta de viata, vei vedea, va fi tot mai bine...mai putin si o sa simti bulele de apa minerala, sau fluturarea de aripi(miscarile lui bebe)...

Giulia,id="red"> ce ai patit cu Posta?din Dacia?

Eu am primit azi o sarcina de servici nu prea placuta:

joi si vineri, sunt invitata la un curs la Centrul Regional de Afaceri al CCIAT.

Este tinut de Canadieni, de Transparency International & Social Accountability International.

Joi, toata ziua, cu pauze de 10 minute,horor!!!

Vineri, pana la 17, si mai horor!

Voi veni direct la intalnire, dar cred ca nu va mai fac eu sa radeti, ma faceti voi pe mine, ca voi fi super obosita.

Am mai fost la astfel de cursuri, si e crunt!

 

DORIS id="size2">id="red">si INESid="size2">id="purple">[comoara]

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

 

Pid="blue">Oid="orange">Zid="limegreen">Eid="red"> Cid="purple">Uid="teal"> Nid="red">Oid="green">Iid="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doris, super haioasa titulatura!

Zoe, felicitari si la mai mare!

Albi, cat ai luat la examenul scris? Tinem pumnii si facem galerie azi.

Paul a fost plecat o saptamana la sat, ieri l-am adus acasa plin de bube. A baut lapte de capra si cred ca a facut o alergie de toata frumusetea. Toata noaptea am stat sa-l dau cu crema si sa-i fac "diaga".

Fetele curioase despre secretul meu si al Anei pot citi povestea pe In unul sau in doi ..., la pagina 2 cred, subiectul "Vreau putina liniste".

Fetele, stiti cumva un microbus sau autobuz care vine dinspre Vârºaþ? Eu am sunat la autogara si nenea de la informatii mi-a spus ca nu au autobuze care circula pe ruta Varsat-Timisoara. Joi sau vineri vine soramea de la Nis (Serbia). Autobuzul de la Nis o lasa la Varset si de acolo nu stiu nici un mijloc de transport. Ma puteti ajuta cu informatii, idei. Plizzz

 

 

Silvana si Paul

http://photos.yahoo.com/silvana_popovici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

doris mi se limba plimba-n gura de la titlul cursului ala ... las ca poate kiar o fi interesant ceva, daca nu expunerea, macar peisajul [:D]

cat despre posta, am ramas oripilata de cat de rea a devenit lumea, la cat ne pot schimba (a se citi "indobitoci") greutatile de zi cu zi ... sau ... unii cred ca asa s-au nascut.

deci, ieri pe la 5, eram asa fresh iesita de la job, merg kitita la posta sa ridic un mandat. totul ok pana ajung acolo:::: inauntru cloaca bai, dar nu asa, nu se putea respira altceva decat miros de transpiratie in combinatie cu cartabosii pikanti din sandwichul "amabilei" doamne de la ghiseu ... la coada 6 persoane scap rpd - zic io ... trece juma de ora, sunt rezolvate 3 persoane, in spate coada devenise cvadrupla, moment in care se asaza la coada o mamica cu un bb de cca.5 luni in marsupiu. dupa alte cca 10 min lumea o indeamna sa mearga in fata, sa nu stea cu puiul in cloaca aia inauntru, femeia simpla mai de la tara ii da ca ii e jena, ca nu vrea sa supere pe nimeni; la insistente inainteaza timid si se scuza ca are doar o recomandata... stupoare: tipa din spatele meu, una cam de varsta mea daca nu mai tanara, i-o taie scurt ca si ea sta de atata timp tot pt o recomandata, etc etc... mai, am crezut ca nu aud bine, am ramas interzisa. nu vreau sa fac pe mimoza, dar gestul mi s-a parut super deplasat, dar ce sa-i faci, nu jaba imi zice lumea ca o sa mor naiva. cat despre amabila doamna de la ghiseu .... grea viatza are: intre doua imbucaturi, mai ia o pauza prin spate (cika virgula cauta mandate sau ce o fi cautand, dar cand e sa ti le dea le ia de pe masa), mai tasteaza ceva pe calculator, te mai intreaba ceva de mama si de tata dar nu s-ar uita la tine nici s-o impusti, etc, as putea continua pana maine ....

dar....

am de lucru

va pup

 

____________________________

 

[pup] giuliatm, mamika Alessandrei

Ingerelu meu Alessandra

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doris, haioasa titulatura! Mi-a placut la nebunie faza cu apa plata [:D] Pacat ca era prea lunga ... chiar era super-reusita.

 

Albi, mai tinem pumnii o tura ... [grup]

 

Pai Giulia, di ce ma pacalesti [alcool] eu chiar am crezut ca a aparut Fockers 2 si ma puneam disperata sa caut [:D]

 

Giova, daca ai simtit ceva gen bulbuci in burta, era bebe. Nu te mira ca l-ai simtit asa repede, ca au mai patit si altii, vezi subsemnata. Eu la ambele sarcini am simtit cu vreo luna mai repede decat prevede statistica. Bine, la inceput simti foarte slab si foarte rar, cam o data la cateva zile - o saptamana, asa o falfaire si gata. Dupa aia incepe dansul [hop]

 

Silvana, din pacate nu stiu nimic despre ce ai intrebat tu. Dar super-informata Doris indubitabil trebuie sa stie [jamaica]

 

Gabi[hippi], mamikul Evei[zana] si al baietelului din burtic, 34+ sapt.[baietel]

POZE

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele...

Silvana incearca la gara sa vezi trenul Stamora Moravita Timisoara nu trece prin Varset...eu parca stiam ca da...Socrii mei eu ceva rude in varset si parca cu trenul mergeu la ei...dar poate e doar o impresie..oricum incearca

Doris [cool][cool][cool] imi place titulatura... Ce dulce e Ines si ce deschisa si vorbareata...m-as bucura ca Deian sa nu mai fie asa timid si mamos...dar mai are timp..e inca mic si se sperie f.usor de persoanele pe care nu le cunoate...Ieri era si nedormit...

Nasol de programul tau ...dar asta e...

Giulia... si eu ocolesc posta din Dacia...sunt patita

Albi felicitari pt.scris si iti tinem pumnii la oral!

Pupici la toata lumea

 

Simina si Deian

Varsta lui Deian

Ingerasul nostru

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...