Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici/tatici din Timisoara (11)


Recommended Posts

din pacate eu sunt la faza de proiect cu bebe.momentan ma pregatesc de nunta in luna august.eram la forumul cu botezuri , nunti, petreceri si intr-o zi cred ca doris a intrat si ne-a spus ca voi mamicile din timisoara va intilniti aici.asa ca iti dai seama ca va citesc in fiecare seara.acuma sunt acasa ca am facut febra mare si nu stiu de la ce, dar oricum e mai bine decit la lucru.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Codruta,id="red"> draga, ne bucuram ca esti cu noi, daca iti face placere, si vrei sa ne cunosti, te asteptam vineri, 8 iulie, ora 18, in P-ta Unirii, la Fantana.

Eu sunt culegatoarea de timisorence, nu las nimic sa-mi scape...

Speram sa faci si tu un bebe, invocam si pentru tine Dansul Norilor, Ana e maestra!

Simina, id="red">si Deian e un dulce, mor ca e grasut, Ines nu a fost niciodata asa...

Pentru fete, m-am intalnit ieri cu Simina, ea era cu Deian, eu cu Ines, care a pus stapanire pe carucior, si l-a speriat pe Deian.

Gabi,id="red"> nu-i asa ca era faina aia cu Stilista lezata de lamaia din apa plata...ce face Luca?

Auzi, pile la autogara,n-am, dar sper sa se descurce Silvana, hai s-o ajutam in cealalta problema care e mult mai grava...

Giulia,id="red"> asta e Romania noastra draga...

Silvana, da-i un antihistaminic, gen Aerius, 5 ml, o data pe zi, de preferat, seara, si cu crema mentolata pe bubite, tine-l la regim, si da-i calciu lactic.

Sanatate multa!

 

DORIS id="size2">id="red">si INESid="size2">id="purple">[comoara]

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

 

Pid="blue">Oid="orange">Zid="limegreen">Eid="red"> Cid="purple">Uid="teal"> Nid="red">Oid="green">Iid="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fiindca azi e marti, declar deschisa lista cu confirmari de prezenta la intalnirea 4 care va avea loc, vineri, 8 iulie, in P-ta Unirii,id="size3">id="red"> la Fantana:id="size3">id="blue">

 

Doris; Prezentaid="red">, nelipsita...chiar daca fug de la curs, si ma asta pe diploma lor, nu pot rata intalnirea cu voi...

 

Deci, cine vine???

 

DORIS id="size2">id="red">si INESid="size2">id="purple">[comoara]

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

 

Pid="blue">Oid="orange">Zid="limegreen">Eid="red"> Cid="purple">Uid="teal"> Nid="red">Oid="green">Iid="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu plec de la lucru acum, ma duc la salon, asa ca ne auzim mai pe seara, pe la 5-6.

O zi buna!

 

DORIS id="size2">id="red">si INESid="size2">id="purple">[comoara]

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

 

Pid="blue">Oid="orange">Zid="limegreen">Eid="red"> Cid="purple">Uid="teal"> Nid="red">Oid="green">Iid="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doris, multumesc din suflet!

Acum e sotul cu Paul la medic si astept sa ma sune sa vad ce medicamente ia dat.

De intalnire nu stiu ce sa zic. Daca vine soramea joi, atunci sigur venim impreuna, daca vine vineri atunci nu pot venii.

Simina, multam fain de idee. O sa discut cu soramea sa vad cand ajunge autocarul ei in Vrsat si cand ajunge trenul de Beograd in Vrsat. Daca nu se vanjesc orele singura solutie e sa treaca vama pe jos si sa ia o masina de ocazie care s-o aduca pana in Timisoara. As trece eu vama dupa ea dar imi trebuie viza, ce tampenie [alcool]. Nu stiu, vom vedea.

 

Silvana si Paul

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D][:D][:D]Lori e bine! Si pediatrul la care mergem acum e super o.k. Imi place de el, ne-a scos din belea si, in plus, e un tip foarte tonic, cand plec de la el din cabinet ma simt si eu mai bine, mai voioasa, optimista, tra-la-la [cool]

La ce ora e intalnirea, ca incerc sa ajung si eu. Daca nu altfel, iau fetita si bunica, vizitam Piata si ma opresc un pic cu voi.

Oricum, viata e frumoasa, ieri la baie Lori a fost din nou EA [copil], ne-a improscat cu apa, a gangurit intruna si mi-a luat o ora si jumatate sa o adorm, ca era in verva.

Va pup pe toate si multumesc de mesaje bune [dual]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fete,

Mey,m-am distrat....Radeam de una singura si se uita Luana la mine cu o moaca.....Cred ca-si spunea ea in capsor :"mama s-o fi dilit".[:D]

Doris,si mie mi s-a innodat limba in gura incercand sa-ti pronunt titulatura.Hai ca-i misto![:D]Vezi ca ti-a venit idee?!Sa nu cumva sa lipsesti vineri ca...te halesc![:D]Las' ca gasesc io o metoda sa te fac sa razi.Tu numa' vino:obosita,moarta-coapta....sa nu tragi chiulu'!Te pup![:D][pup]

Zoe,felicitari pentru aniversarea casatoriei!Iar cu intalneala...cred ca Doris ti-a dat o idee buna!

Giulia-Alina,bey,m-ai facut sa rad....Vrajeala-vrajeala,da' na ca tine,vorba ta!Hai sa fie cum zic si sa dea Domnu sa ne anunti la sfarsit de iulie ca terminashi cu casa!Radeam ca proasta [:D]si ma gandeam ca ce-ar fi sa deschid un SRL:"La Vrajeala"SRL!Merge?![:D]Fac si io un ban gramada!Ce ma distreaza![:D][:D][:D]Pe bune acum: cand aud pe cineva ca ar vrea sa se intample ceva si e afectat de lucrul respectiv,ma gandesc parca si la mine si stiu ce bucurie este cand mi se implineste o dorinta.Asa ca zic si ma gandesc sa se implineasca si la persoana respectiva si uneori chiar zic ca un compliment,asa,sa fac omu' sa se simta bine.Ca se mai si potriveste....asta nu inteleg nici eu!Mie imi place mult sa vad oameni veseli in jur si sa pot ajuta daca cineva are nevoie.Poate unde sunt asa si lucrurile devin posibile....Nu stiu!Oricum eu iti doresc sa se realizeze tot ce ti-ai propus!Te pup!Iar cu posta...si io sunt patita....Beah![xx(]Ce sa-i faci?Oameni si oameni!

Codruta,salut si poate ne cunoastem vineri,ce zici?

Giova,mama,hehehehe....a miscat bebita!Na' ca iar am avut gura spurcata![cool]Ieri iti scriam ca misca azi-maine bebe si ai sa te simti mai bine,vezi?[:D]Bine ca ti-ai mai revenit si sa ne vedem sanatoase vineri![:D]

Mai,da' ce-i cu mine de va proorocesc la toate?![:D][:D][:D]

Albi,ce ai facut la examen?Am tinut pumnii cu folos?

Silvana,sper ca rezolvi tu cumva si ne vedem vineri,da?!Te pup!Multa sanatate lui Paul,manca-l-ar mama,sa ii treaca bubitele![pup]

Danitin,ma bucur sa citesc ca Lori si-a revenit!Bravo!

Fetele,hai ca mos Ene,ii tot da tarcoale Luanei....Va pup pe toate![pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]

Si nu in ultimul rand subscriu si eu la lista pentru vineri si zic !!

!!!!!PREZENT!!!!!id="red">id="size3">

 

 

 

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ANA please, ca ai gura aurita, zi-mi si sexul bb-ului.

 

La intalnire nu stiu exact daca vin.Trebuia sa plecam in concediu, dar cum ne-am razgandit, in favoarea maltei sau Greciei, ramane de vazut cand vom pleca.

Numai ca vineri, cred, ca fac cheful niste prieteni de-ai nostri.Isi tin ziua impreuna si nu pot lipsi.

Cred ca nu e tarziu daca va anunt joi, caci nu stiu nici eu.

 

[foto]poze

gio[gravi] si bb 12+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...