Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici/tatici din Timisoara (11)


Recommended Posts

[hia],

Lipseste omul o zi si nici macar nu pomeniti de el!

Cand e intalnirea?

 

Doris: esti mortala!

 

Albi: Felicitari, dar ne-ai ramas datoare cu nota!

 

Codruta: Bine ai venit! Sper sa te simti mai bine!

 

Eu sunt in concediu, vin doar 2 ore pe zi la birou, ca sa va citesc [;)]!

 

[pup],

Mary 29+

 

 

mary si bb

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Mey Giova mama,zic eu ce zic,dar chiar asa....departe nu ma duce mintea sa premonesc.....Hihihi !!!!!Sa fiti tu si bebe sanatosi si ,vorba primului meu sot,ce-o fi sa fie sanatos,doar armata sa faca!Asa ca de iese cu puta,iar se adevereste gura asta a mea!Mai glumim!

Pai,distractie placuta la chef si imi pare rau ca nu vi!Poate la urmatoarea intalnire!

Mary,pai cum sa nu te pomenim?!Ce?Crezi ca te-am uitat?Neeeeeeee....!!! Ne vedem vineri!

Mai vb,fetele!

 

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mami, id="size4">id="red">maine implinesti frumoasa varsta de 50 de ani!id="blue">

Da-mi voie, sa-ti urez un sincer La multi aniid="size4">id="red">, alaturi de prietenele mele!

 

Luna nu a stralucit niciodata fara sa-mi aduca in visele si rugaciunile mele mama minunata pe care o am.

Pasarile nu au cantat niciodata pentru mine altceva decat mesajul ca am o mama minunata.

As dori sa ma intorc in timp in zilele in care obisnuiam sa stau pe genunchii ei...acum sta Ines!

Ma rog in fiecare noapte cerului, pentru aceasta mama minunata pe care o am si il rog sa o tina in viata atat cat de mult poate.

Sunt comori pe acest pamant, care fac viata sa merite a fi traita,

dar nici una nu se compara cu zambetul mamei mele.

Esti o mama minunata, draga mea mama!

Vei fi intotdeauna in inima mea, pana cand stelele vor inceta sa mai straluceasca. Sufletul tau va dainui, peste campiile timpului.

Iar pentru mine nimic nu va conta altceva decat tu, minunata mea mama!

 

[s][s][pup][pup][pup]

 

Pentru zilele in care m-am intors la tine si te-am gasit mereu acolo,

iti multumesc din suflet.

Pentru zilele in care ai fost gandul meu zambitor intr-un cer plin

de nori, iti multumesc calduros.

Pentru toate zilele in care mi-ai spus ca maine va fi mai bine,

iti multumesc ca m-ai ajutat sa fac asta posibil.

Pentru toate zilele in care m-am putut baza pe tine, iti multumesc din inima ca nu m-ai dezamagit.

Pentru toate acestea si pentru multe care nu le-am spus, iti multumesc cu toata fiinta mea si doresc sa stii, chiar daca nu-ti spun tot timpul asta, ca te iubesc,id="size4">id="red"> iar acest sentiment nu va inceta niciodata.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DORIS id="size2">id="red">si INESid="size2">id="purple">[comoara]

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

 

Pid="blue">Oid="orange">Zid="limegreen">Eid="red"> Cid="purple">Uid="teal"> Nid="red">Oid="green">Iid="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Albi,id="red"> fie-ti mila de noi ca am facut scurta la mana, da-ne si noua de veste, ce ai facut???

Mary,id="red"> ai primit lista mea micuta cu restaurantele?

Nici nu zici merci...

Ana, id="red">sper sa ajung, ca o varza creata de atata teorie...dupa curs!

Ia zi, tonsurofobiste....( astea sunt clientele alea bolnave care vin saptamanal sa se tunda ca le-a crescut parul...)

 

DORIS id="size2">id="red">si INESid="size2">id="purple">[comoara]

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

 

Pid="blue">Oid="orange">Zid="limegreen">Eid="red"> Cid="purple">Uid="teal"> Nid="red">Oid="green">Iid="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doris,azi e ziua mamei tale?!...pai zic si eu

LA MULTI ANI !!!id="red">id="size3">

Cu multa sanatate,sa aibe parte de bucurii din partea nepotelei frumoase si...tot ce isi doreste sa devina realitate!Sa dea Dumnezeu ca si peste alti 50 de ani,daca mai apuc,sa ii pot transmite LA MULTI ANI,cu sanatate si bucurii!

Si lasa,Doris,ca vedem noi cu varza aia creata.....Bey,tu vino,ca gasim noi o metoda sa te descretim.Iti garantez io ca de cum ne vezi ai si uitat ce ai invatat la curs....Si cu tosuro-nu-stiu-cum...mi-am scrantit limba....Poate nu-si revine "obectu'"(de limba vorbeam)ca am nevoie de ea diseara..[:D][pup]..Bey,ce dor imi e de tine!Abia astept sa ne vedem!

Giova,drum bun!

Fetele,pe unde sunteti?Haideti la taclale!

Va pup![pup]

 

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doris, esti fenomantala cu scurta ta la mana [:-)))]

 

Fetelor, am revenit, hai sa va pove cum o fo cu licenta.

Ieri seara am plans [q] ca proasta de m-am dezhidratat de tot [:D] cand am aflat nota de la scris. Io scrisesem in total 9 pagini juma' (am avut 4 subiecte) si eram convinsa (stiti doar) ca am facut totul bine... si cand colo am luat 7.37 [bang][bang][bang] Va dati seama ca numa' de intrat si anuntat poporu' [grup] nu-mi ardea [q] Boceam si ma dadeam de ceasu' mortii ca nu mai pup io master ever cu nota asta si ca imi bag picioarele in tot etc. Toata lumea ca: "Las' ca faci mai bine maine la prezentare". Io: "Fac o coacaza ca a zis clar o profa de-a noastra ca la prezentare se uita si la notele de la scris[q]" (asa a si fost).

Pe scurt, io's convinsa ca la corectat scrisu' a fost "ruleta ruseasca" adika 4 profi cica au corectat 45 de lucrari in 3 ore, citindu (cica!!!) fiecare prof - fiecare lucrare. Fizic nu aveau timp. Deci probabil au citit prima si ultima fraza si daca le-a placut, sanatate buna! Daca nu, la revedere! [alcool] Vorba aia: cum ti-o fi norocu' [alcool]

In fine, m-am ingretzoshat ingrozitor ieri. Da' mi-a trecut [:D] pt ca azi, la prezentare am turuit de m-am dezhidratat (din nou [:D]) si profilor le-a placut si am luat 10 [bis][bis][bis]

 

Deci per ansamblu am iesit acceptabil, media generala 8.68 [;)] si sper sa vin in toamna la master in Timi [bis][bis][bis] si sa ne vedem la fiecare 2 zile, la intalneala [bis] (asta cu 2 zile - vorba Anei [xinpat] [:D][:D][:D])

 

Tin sa multumesc familiei mele [:D] si in special voua ca v-ati gandit la mine si mi-ati tinut pumnii si se pare ca a avut efect (mai ales azi [:I])

 

Acu' is in negocieri cu ai mei pt. venirea la Timi [:D]

Sper sa ajung vineri la intalneala. [:D]

Deci, Doris, trece-ma cu juma' de pezenta [hopsieu] deocamdata [:D]

 

Va [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] de milioane de ori [flo]

 

[pup]

[biz]

 

hey.. I could be wrong ! ..but at least I'm breathing..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bueeeeeeey da' ce de-ati mai scris [alcool]

Hai ca incep sa citesc si sa raspund [;)]

 

Doris,

 

LA MULTI ANI FERICITI !!!!!
id="red">id="size5">id="size4">

 

pentru mamica ta [pup] Multa sanatate si multe bucurii ii doresc [flo]

 

 

[pup]

[biz]

 

hey.. I could be wrong ! ..but at least I'm breathing..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana,id="red"> merci mult pentru urarile adresate mamei mele, maine in 6 e ziua ei, dar nu stiu daca de la lucru aveam timp maine, asa ca am facut-o in avans...

Si zici ca ai nevoie de limba diseara?[:D][:D][:D]

[cool][cool][cool]

La ce-ti trebuie, smechero???[striptis][pathot]

 

DORIS id="size2">id="red">si INESid="size2">id="purple">[comoara]

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

 

Pid="blue">Oid="orange">Zid="limegreen">Eid="red"> Cid="purple">Uid="teal"> Nid="red">Oid="green">Iid="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doris, e super semnatura ta [;)]

Da' of course ca am io ceva de adaugat [:D]

Ce zici de:

 

DORIS si [comoara] INES (ca si cum ai zice "Doris si comoara Ines" - din seria "Doris si bebe Ines", "Doris si printesa Ines" etc [;)])

 

Ce zici? [:D]

 

Iar cu titulatura esti mortala [:-)))] Intre-adevar, aia cu apa plata e fenomentala [:-)))]

 

[pup]

[biz]

 

hey.. I could be wrong ! ..but at least I'm breathing..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...