Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

buna!


Recommended Posts

[flo]buna fetelor! azi m-am inscris si eu in clubul vostru. am si eu o intrebare:am facut 5 teste de sarcina si au iesit toate pozitive.la ecograf ne s-a vazut nimic.ce credeti?sunt sau nu?ultima data am avut pe 28mai.astept un raspuns.multumesc!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns

In primul rand,Bine ai venit!in cumunitatea DC[dc][invazie],sper sa-ti placa la noi si sa ramai.

 

Acum despre problema ta,pot sa-ti spun ca am o cumnatica care a patit acelasi lucru(teste pozitive,la eco nu,ca e dereglare hormonala),e dereglarea hormonala s-a dovedit a fi o mandrete de baiat[:D].

Ea a facut eco prea devreme si de aceea nu s-a vazut nimic in uter.

Tu cand ai facut eco?

Perioada cand puteai ramane gravida este:9.06-18.06,deci daca esti [gravi],bb ar putea avea trei saptamani.Eu cred ca ai fost la eco cand inca nu coborase in uter.

Si nu te bucuri????[:D]

Mai asteapta o saptamana-doua si repeta eco.

Daca e bb,vrei sa-i fiu nasa[:D].

 

Pupici[pup].

 

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004

http://community.webshots.com/user/andreeabanica

 

"In aceeasi limba toata lumea plange,

In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

zumyid="red"> bine ai venit si la fel ca si ancaloredanaid="orange"> cred ca esti insarcinata! Si eu am facut 2 teste care aratau foarte vag liniutele, asa ca am mai rabdat o saptamana si la 5 saptamani eram la eco unde am trait emotia primei imagini cu bb, mai bine zis cu un "punctulet" [:)] care peste o luna va veni pe lume. Mai repeta eco la 6-7 saptamani de la UM si sa auzim numai de bine!

Aici iti poti calcula perioada sarcinii http://www.desprecopii.com/info.asp?id=candvinebarza

[pup]

 

 

 

Ella [gravi]

"Daca ajuti un prieten aflat la ananghie,sa fii sigur ca el isi va aminti de tine...data viitoare, cand va mai avea nevoie!"

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...