Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de septembrie-octombrie 2004(59)


Recommended Posts

Salutare la mamici si la bebici. S-a facut pe aici o zapusealaaa...

Pacat ca n-a fost asa frumos si de dimineata ca mergeam la plaja da s-a limpezit cerul abia pe la 10 fara si era prea tarziu.

Daniver ai grija cu salatele astea de fructe sa nu se strice bebe la stomacel, eu zic totusi ca e de ajuns o singura salata pe zi. Oricum tu faci cum crezi ca-i mai bine. La noi de ex. 2 salate dinastea ne dau definitiv peste cap.

Lilia sa speram ca dupa astea 4 luni scapati definitiv de pantalonasii aia ca tare incomozi mai sunt.[pup]printesa

Rodica eu zic ca procedezi foarte bine cu Paula ca o lasi fara pamp. sa ii respire pielea da ea nu face atunci pipi deloc? sau iti sta int-un singur loc si amenajezi locul respectiv cu musama sau ceva similar? Pitica mea si la masaj, mai exact dupa ce-i fac masajul si cd ne plimbam putin prin casa pana se umple cada imi tranteste cate un pipi de zici ca-i stropitoare si imi uda tot din zona respectiva.Eu mai nou ii fac masaj pe jos, intind un cearceaf peste covor si "alerg" dupa ea si de multe ori apelez la tati sa imobilizeze fata ca la cum se rasuceste tare mi-e frica sa nu-i sucesc vreo manuta sau vreun piciorus. Voi cum reusiti sa mai faceti masaj la pitici atunci cd il mai faceti cas eu nu-i mai fac zilnic demuuuult.

 

AURA[mamica]SI NICOLETA[copil]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...