Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

CLUBUL MANELISTELOR !!! (3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 286
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Aileene, din pacate este bolnav...deschide linkul :http://ajutatilpedan.uv.ro si vei vedea cu ce ne confruntam...dar nu imi piered speranta, voi lupta cu toate puterile mele sa reusesc sa ajung cu Dan la anul ,cand este programat in China! Imi place noul capitol, noul format, o sa ascult o manea mai incet caci dorm toti si apoi o sa ma odihnesc.Va pup pe toate!Sa va iubiti mult ca viata e scurta! bita doina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

helouuu ...fetele ce faceti ? cam liniste si la pagina 4 va gasesc...mhmmm cred ca vreti o nuielusa nu [sm][sm][sm]....sper ca pana diseara sa va vad pe la pagina 1...azi am fost de mi-am luat buletinul de la politie....dar trebuie sa ma duc din nou peste vreo luna asa cu iubi sa schimbam buleteinele pt schimbare de domiciliu...nu cred ca are ceva tinand cont ca azi mi-am luat buletinul si peste o luna il schimb pt domiciliu nu? va pup si va astept la povesti....[:I][pup][pup][pup] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/piratul25/album?.dir=6031re2 "]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna .Liniste mare prin zona nu mai scrie nimeni [q][q][q] Voicu_bebi nu cred ca are nimic .Nici eu nu am domiciliul schimbat am tot domiciliul la parinti mei dar de cati-va ani buni eu nu mai locuiam acolo locui-am in apartamentul meu .Nu e nici o problema stai linistita . Fetele ce mai faceti ? V-au placut manelutele mele ? O seara placuta si ne auzim pe maine dimineata la o cafeluta .[pup][pup][pup] dulci la toata lumea.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

daaaaaaaaaa..... buna cafea niponel , dar mai baga si cate o bere din cand in cand [:D], multumim frumos pt. tot , si pt manelute [cheers], esti o dulce [pup][pup][pup] uite ca te-am si pupat [si-eu] voiculita stai linistita ca nu-i nici o problema cu bul. eu il am si acu pe adresa ap. meu , pe care nu-l mai am ce l-am vandut , astept si eu sa-mi apara noul pasaport ,,,, se pare ca inca nu a venit , mi l-a pus luni si cica dureaza 4 zile , au trecut 5 , am inceput sa-mi fac griji [q] iubitele va pup , nu stiu daca mai intru pana maine ,si maine am o zi incarcata , tre sa ma duc cu hiro la spital si sa-i cumpar papuci , doamne de nu stiu cate ori pe an ii cumpar papuci , ce-a mai crescut i picior , ,,,,,,[bang][bang][bang][bang] [pup][pup][pup] G.K.R [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/gabriela77k/album?.dir=fb4cscd"]poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...