Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

CLUBUL MANELISTELOR !!! (3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 286
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetelor iubitelor , va multumesc din suflet ptr felicitari , dar cum zice Nanami e...prea devremeeeeeeeeeeee ! [:D] M-ati facut sa rad de una singura , oricum sunt luate in consideratie , mey figurilor , iubitelor stiti cat de mult va iube io' nu ? Va multumesc si va [pup] pe fiecare-n parteeeeee ! Nanami ce rau imi pare de micutul tau Hiro , sper din suflet sa nu ajungi la spital cu el si sa se calmeze , dar eu vreau sa te intreb nu ai VENTOLINA (tubul acela pe care sa-l inspire cand nu are aer) , ma gandesc ca l-ar ajuta mult de tot ! Scoate-l la aer sau deschide geamul si tine-l afara la aer un timp ! Aici exista un fel de fiole cu eucaliptus care se fierbe si apa(aburii) aceea se lasa in oala fara capac ca sa se duca-n toata camera unde se afla bolnavul de astm si pe care-l inhaleaza respirand ! Of Doamne ce rau imi pare , iti tin pumnii sa fie ok si sa nu mai fie nevoie de spital ! Te [pup] si mult curaj tie , dar si lui Hiro , pupa-l mama de baietzel cuminte [pup] O dupa amiaza placuta si o seara de duminica formidabila [flo] "Atunci cand arati luna cu degetul , nu uita sa-l si retragi..."! Aileene + Alexandre...in curand 7 anisori...(22-sept'99) http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/aileene68/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nanami multa sanatate tie si micutului HIRO .Paula -mea ce bine ca ai ajuns la biserica .Si eu de fiecare data cand merg in tara merg la manastiri si ma simt asa fericita asa de usurata .Simt asa o mare usurare in suflet.O duminica placuta in continuare , merg sa-mi culc micuta ca e tarziu e 22si 28 min. Pupici dulci la toata lumea si ne auzim maine la o cafeluta .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc fetelor , inca nu e in faza de tub de ala , acum s-a linistit , a luat med, si in jum. de ora deja era mai binisor , dar m-am speriat rau , tre sa-l tin in tratament mult timp de acum. doarme asa de frumos si de bine acum , ca, chiar m-am dus si l-am pupat prin somn , saracutul . [pup][pup][pup] G.K.R [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/gabriela77k/album?.dir=fb4cscd"]poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragul de el , il pup cu drag si doresc sa aibe o noapte linistita cu vise frumoase [pup] , ma bucur ca nu e asmatic in faza avansata , sa dea DD sa nu ajunga niciodata ! O [flo] si un [pup] unei mamici grijulii [;)] ! "Atunci cand arati luna cu degetul , nu uita sa-l si retragi..."! Aileene + Alexandre...in curand 7 anisori...(22-sept'99) http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/aileene68/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aileene, am vazut pozele si mi-au placut mult!Alexandre este nascut in aceiasi zi cu fratele meu cel mai mic dintre noi, pe 22 septembrie, dar el face 26 ani. Ma bucur mult ca a trecut cu bine criza lui Hiro, ce greu trebuie sa va fie...eu stiu cum e sa ai un copil bolnav...va pup dulce! Ati deschis linkul lui Dan?l-ati vazut? bita doina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetle mele dragi...eu am cam lipsit in weekendul acesta de la povesti...dar sambata ne-am pregatit si noi ca ieri ne-au scos nasii la biserica cum e traditia...si am facut masa pt ei...fripturi ,prajituri alea alea....a fost bine...chiar ma gandeam ieri ca poate am putea avea o relatie frumoasa cu ei.... paula-mea...ce rau imi pare ca esti asa suparata...si eu am fost multe ori suparata pe cumnatica dar a trecut...o sa vezi ca Dumnezeu e sus si vede...incearca sa nu mai pui totul la inima...ca asa te superi din orice....te pup si hai capul sus sa nu mai aud ca plangi...[pup][pup][pup] aileene....hai mai fa pauza cxu curatenia aia nu de alta dar cam trebuie sa fac si eu azi....ma bucur ca i-ai luat lui Alexandre jocul acela cred ca te-a costat o gramada de bani...dar el sa fie sanatos si fericit ca asta e cel mai important pt un parinte...te tzuc....[pup][pup] nanami...scumpica mea sanatate multa lui Hiro si sa se faca bine cat mai curand...transmite-i toate salutarile de bine de la noi...ai mare grija de ele...te pupic pe tine si pe cel mic....[pup][pup] doinabita...mi-ai facut o pofta cu sarmalele alea..offf [pofta][pofta]si te pup.... jesia pe unde umbli?dariucaha te mai asteptam....va pup fetele pe toate [pup][pup][pup][pup] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/piratul25/album?.dir=6031re2 "]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...