Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

dr parvu elias


Recommended Posts

  • Răspunsuri 17
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Profesional e foarte bun, insa dpdv uman...A intrat in sala de nasteri imediat dupa mine desi pacienta lui aveaa contractii de dumina eu interandu0ma miercuri dimineata!

Nu a venit deloc sa isi vada pacienta pe tot parcusrsul zilei si chemat ca fata avea dialtatie 10 tot se lasa asteptat! Apa s-a rupt de a "imbaiat-o" pe biata asistenta..!

 

Si biata se tot lamenta si spunea ca dc nu-si facea "datoria" inainte ar fi inteles atitudinea lui...Cat a fost internata -amandoua am staat 5 zile- a venit abia a doua zi seara, iar cand sa-i scoata firele a alergat prin spital o jumatate de zi...

 

http://community.webshots.com/user/bestuta

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna

Eu sunt pacienta dr. Ioan Parvu de multi ani, am nascut cu el de doua ori, prima data in iulie 2002 si a doua oara in mai 2004. La ambele nasteri a venit sa ma asiste, indiferent de ora sau de programul lui, cat am stat in spital face macar o vizita daca nu doua in fiecare zi, si eu nu am auzit de la nimeni ca ar fi primit ceva inainte de nastere.

Pe forum sunt multe subiecte la care este pomenit si nu se plangea nimeni.

Bestuta, tu esti sigura ca era vorba de dr. Parvu? Poate faci o confuzie.

Imi vine greu sa cred ca s-a schimbat asa de tare in numai un an.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Buna!

 

Dr. Parvu a fost si dr meu pt doar juma' de sarcina, e bun, are mana usoara (m-a controlat vaginal de 2 ori), e calm, te asculta...insa tre sa cotizezi nu gluma, cel putin eu[:D]... fiind la prima sarcina si nestiind ce si cum[bang]

 

un singur lucru as mai spune, asta din auzite... cica nu te coase cu fir resorbabil, si... ma rog, e cam aiurea sa-ti scoata firele...asta e!

 

dar e bun (fata de altii din Elias)

 

sanatate[8D]

 

[mamica] Mami Gabriela si fetitzuca [copil] Mariuca(31 dec 2003)[:)]id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E foarte bun si, ca orice doctor foarte bun, e foarte ocupat.

Eu am avut o experienta pozitiva cu el (daca se poate numi asa, pentru ca m-a consultat cu ocazia unui avort spontan...).

Cu acea ocazie s-a comportat impecabil cu mine, desi nu sunt pacienta lui, ci a lui Vladareanu, seful de sectie.

Imi pare rau, Bestutza, ca la tine a fost asa. Sunt si ei oameni si obosesc, nu pot fi in priza tot timpul. Asta nu scuza dezinteresul, desigur, dar nu cred ca a fost vorba de asta.

Din cate paciente de-ale lui cunosc eu, nici una nu s-a mai plans de asa ceva.

Nici de cotizatii imense, de altfel, Uki. Eu una am cotizat 0. Din curiozitate, la ce doctor te-ai dus dupa aceea ?

 

Raluca, Emi bebelusa si bb2 din burtica

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Ralu, bravo la tine ca n-ai cotizat... eu, cum spuneam, nu prea stiam cum sunt doctorii... si mai ales in sarcina...

 

daca la o vizita de doar 3-5 minute dadeam 500... iar el nu refuza...[:D], zicea ca: "sa ne imprietenim"

dar nu asta conteaza, bine ca e bun, sunt atatea fete care stiu asta!si pe care le cunosc.

 

cu Tutunaru am nascut - finalmente! "Moka" vorba lui[:D]

 

 

 

[mamica] Mami Gabriela si fetitzuca [copil] Mariuca(31 dec 2003)[:)]id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt multumita de dr.Parvu, sunt la a doua sarcina...dar si eu pot spune ca cotizez, merg la medsana la consultatii, la morfologia de sarcina la clinica AMa unde e tot el...dar mie mi s-a parut corect fata de paciente, in spital facea si cate 2 vizite pe zi, sunt multumita de el in concluzie si e prima oara cand aud ceva rau despre el... sper sa fie doar o intamplare

 

http://community.webshots.com/user/umflatzel

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...