Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Zodia gemenilor (12)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

HOROSCOP DE WEEK-END
Nu va simtiti in apele dv., ori va macina o problema minora de care nu va puteti elibera, ori va faceti singur ganduri negre pe marginea unor aspecte care nici nu ar merita atentie. Nu va stricati singur dispozitia cu fleacuri sau cu probleme inexistente, deci incercati sa ignorati ceea ce nu va convine. Daca nu le agravati singur, dispar! Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O persoana apropiata din anturaj (sau o ruda) va incurca planurile: ori face invitatii fara sa va intrebe, ori pleaca de acasa si va lasa balta cu toata gospodaria. Asta am gasit eu, dar imi place horoscopul celalalt...Ce faceti fetelor?eu servesc cafeluta si apoi la treburi!Hai la cafea! bita doina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am mai gasit un horoscop... Gemeni Sambata, esti foarte hotarat(a) si reusesti sa termini cu bine o activitate importanta, inceputa zilele trecute. Este momentul sa culegi roadele muncii depuse in ultima vreme. Nu este exclus sa obtii avantaje materiale si sa te afirmi in societate. Iti recomandam sa fii prudent(a). Acorda mai multa atentie familiei si relatiilor sentimentale! Duminica dimineata s-ar putea sa pleci intr-o scurta calatorie in interes personal. Faci cunostinta cu o persoana cu care te vei asocia intr-o afacere. Partenerul(a) de viata se bucura sa ii dai vesti bune. Iti recomandam sa asculti sfaturile unei rude mai in varsta. bita doina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

HOROSCOPUL SAPTAMANII
Gemenii vor avea o saptamana foarte activa sub aspect social: vor iesi mult din casa, vor fi solicitati sa participe la evenimente, vor fi sunati, cautati si invitati peste tot. Chiar si cei mai singuratici nu vor putea gasi la nesfarsit pretexte sa nu se prezinte intr-un loc sau altul. In dragoste, cei cuplati se vor bucura de niste zile de armonie si tandrete, iar cei singuri vor fi tentati de aventuri placute si fara complicatii. In continuare, banii vor fi centrul preocuparilor lor si au toate sansele sa fie extrem de eficienti in acest sens. Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

HOROSCOPUL ZILEI
Ziua este reusita in plan financiar, unde ati putea repurta unele victorii interesante. Achitati datorii care va stresau, primiti bani sau o propunere de job din care, candva, vor aparea si venituri mai bune. Sunteti multumit de situatia dv. financiara si chiar abordati o atitudine de om lipsit de griji care iti permite orice. Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...