Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Zodia gemenilor (12)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ma da ce horoscop avem azi[:D] Horoscop Gemeni astazi 6 octombrie 2006 Zi favorabila întâlnirilor cu prietenii si cu persoana iubita. Dupa-amiaza, s-ar putea sa primiti o suma importanta de bani de la o persoana mai în vârsta din familie. Sunt sanse sa vi se propuna o colaborare, dar va sfatuim sa nu va pripiti. Nu este exclus sa aveti probleme din cauza unei femei impulsive Asta am gasit eu[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

HOROSCOP DE WEEK-END
Calmul va este dat peste cap de o dezamagire, pentru ca ati asteptat ceva sa se intample, dar nu mai apare. Ori va este dor de cineva, dar nu primiti vesti de la acesta, ori un eveniment care credeati ca va fi fericit cunoaste o intorsatura nedorita. Ceva nu iese conform planurilor, dar la originea acestui mic esec se afla si gandirea negativa care va copleseste Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D]Eu sunt in zona.Acum o ora mi-am inceputul serviciul,dar n-am nici un chef de munca. Imi fac incalzirea pe DC,apoi ma apuc de ceva serios. Horoscopul tau suna bine,sper sa fie asa,m-am saturat de incurcaturi,piedici si altele. Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doina,am deschis linkul.M-am uitat la toate pozele,bineinteles ca m-am intristat vazand cat de nedreapta poate fi soarta uneori. Voi trimite si eu linkul unor prieteni,poate se mai aduna ceva. In viitorul apropiat voi incerca sa iau legatura cu niste prieteni de ai mei din Ro.(alergatori veterani dar cu mare influenta in atletismul neprofesionist)ca sa ma interesez daca ar putea sa se implice in organizarea unui cros cu numele de ex."Alearga pentru ca Dan sa mearga din nou!" Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...