Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Zodia gemenilor (12)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Doina,ai dreptate,fara speranta si credinta nu am putea duce greutatile vietii. Noi toate fetele avem ce invata de la tine,deoarece chiar daca ai multe probleme esti totusi mereu optimista si binedispusa. Celelalte fete pe unde sunt oare?De cateva zile eu cu tine si cu Aurora.Sper ca nu au uitat de noi. Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

HOROSCOPUL SAPTAMANII
Gemenii ar trebui sa-si puna un pic viata in ordine. Ei se pricep foarte bine sa elaboreze planuri marete, dar nu dau atentie unor detalii care pot schimba totul. N-ar fi rau sa-si aduca aminte ca nu este neaparat nevoie sa intoarca lumea cu susul in jos si ca uneori ajunge sa faca niste schimbari mai mici, dar bine gandite: de exemplu, sa nu mai intarzie cu plata facturilor, sau sa se imbrace mai ingrijit. In dragoste, vor solicita mai multa atentie din partea partenerului, dar acest lucru nu se va intampla fara o mica cearta. Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Luna!si eu am multe de invatat de la voi!obtimismul si puterea mi-o dati si voi, stiind ca am prieteni care sunt cu sufletul si se roaga pentru noi! Secrete Inca visati la calatorii lungi, dar preferati sa le pastrati ca pe niste secrete dragi! Va bazati poate prea mult pe rude si pe prieteni. Surprize neplacute. Va pup pe toate! http://ajutatilpedan.uv.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

HOROSCOPUL ZILEI
Au ramas niste aspecte marunte din trecut care se cer rezolvate, deci trebuie sa priviti putin inapoi sa analizati in detaliu ceea ce ati uitat sa faceti. Descoperiti ori o datorie in bani pe care ati neglijat sa o achitati sau o sarcina de rutina de care nu ati avut timp pana acum, deci trebuie sa va echilibrati restantele. Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by doinabita Secrete Inca visati la calatorii lungi, dar preferati sa le pastrati ca pe niste secrete dragi!
Chestia asta mi se potriveste perfect.Chiar azi dimineata m-am inscris pentru interviu la ambasada americana pentru viza. Bineinteles ca pana la un raspuns favorabil tin secreta treaba,chiar si fata de fratele meu,pe care intentionez sa-l vizitez. Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cam intarziat,dar vin si cu previziunile pe luna asta.Chiar daca luna nu e nici la jumatate,pana acum mi se cam potriveste.
HOROSCOPUL LUNII OCTOMBRIE
Viata în doi este frumoasa, gasesti tot mai multe calitati celui de lânga tine si se anima atmosfera. Va oferiti unul altuia totul, aratându-va reciproc pretuire, afectiune, întelegere. Romantismul este la cote maxime si puteti trai – ori în doi, ori cu cei dragi alaturi – evenimente dintre cele fericite, ca pentru suflet. Cei care nu au pe cineva aproape, duc dorul unei iubiri de demult sau înca spera ca ceea ce a fost cândva sa revina în actualitate cu sansa de a recupera ceva pierdut cândva. Te uiti mai mult în urma, cu nostalgia unor timpuri idilice, care îti lipsesc acum. La serviciu, ai succes pe toata linia, pentru ca poti rezolva cu bine chiar si cele mai îndraznete proiecte. Ai noroc sa te ocupi de sarcini pe placul tau, ai talentul de a le rezolva cu succes. În jurul datei de 3, ai putea primi o veste excelenta prin care viata profesionala capata o imagine mai buna. Te simti, la serviciu, ca într-o mare familie, în care joci un rol important, fiind mereu solicitat pentru decizii grele, pentru idei originale sau pentru aplanarea unor conflicte. Esti ca un parinte pentru multi. Planul financiar este superficial, toti banii se duc cât ai clipi, deci trebuie sa fii atent cum îi administrezi. Nu te aventura în cheltuieli mici care, cumulate la un loc, pot crea o suma cam mare ce ar putea naste dezechilibre. Te atrag o multime de cumparaturi noi, dar de care nici nu ai neaparata nevoie... Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...