Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Zodia gemenilor (12)


Recommended Posts

Blackgirl, char nu trec prin pase proaste, nu-s deprimata, is ok. Mai filosofez si eu si-mi caut scopuri pentru viata. Mi le-as gasi intr-un copil, nu intr-un sot... Asa gandesc acum. Sot nu poate fi decat daca (clar) ma indragostesc de un barbat. Asa doar ca sa fiu maritata, nu, multumesc! Fetelor, sufar cumplit de ...lene. As dormi 48 de ore fara intrerupere! O fi astenia de toamna? Va pun si eu un horoscop: Trage linie si rupe relatiile cu persoanele ce au senzatia ca tu trebuie sa faci totul. Daca ai grija de tine insuti si ceilalti vor avea. ___________________________________________________________ [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/editorella/detail?.dir=/4832&.dnm=da7ere2.jpg&.src=ph"]Tzuni[/url] [sofer] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/editorella/detail?.dir=/a487&.dnm=9621re2.jpg&.src=ph"]mic[/url] si [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/editorella/detail?.dir=2d70&.dnm=567dscd.jpg&.src=ph"]drag[/url] si [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/editorella/detail?.dir=3110&.dnm=876ere2.jpg&.src=ph"]scump[/url] si [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/editorella/detail?.dir=/245f&.dnm=f048.jpg&.src=ph"]grasunel[/url] si...[url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/editorella/detail?.dir=/2202re2&.dnm=26eare2.jpg&.src=ph"] pisicos[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Tzuni, este de la sine inteles ca sot iti este barbatul care te iubeste si pe care il iubesti si tu la randul tau! Insa, din pacate, uite ce am gasit la horoscopul erotic legat de femeile Gemeni: "Pentru ea nu exista decat partenerul ideal si e in stare sa isi consume o viata intreaga cu speranta de a-l gasi. Foarte putine dintre ele isi vor gasi jumatatea dorita. Aceasta tragedie sufleteasca se amesteca cu dorinta de uitare, cu tot ceea ce poate duce la autodistrugere. Daca norocul le ajuta sa isi regaseasca jumatatea, ceea ce urmeaza este paradisul terestru. Daca nu, se multumesc cu barbati apropiati de conceptiile lor si dau tot ce se poate, cu suficient profesionalism. Le atrag aceia care pot purta o conversatie inteligenta, sarmanti, alaturi de care sa nu simta plictiseala. Femeii Gemeni i se poate intampla sa renunte la cautarea perechii ideale si sa se casatoreasca, realizand un camin excelent. Dar va ramane o fiinta greu de inteles, puternic atinsa de morbul melancoliei. Ea reprezinta o mare atractie pentru sexul puternic. In plus, dintre toate tipurile de femei, ea are cele mai variate gusturi sexuale. Ii lipsesc total inhibitiile si se daruieste fara retineri. Are marele merit ca, in permanenta ei cautare a marii iubiri, are talentul de a-i pastra pe barbatii care i-au cazut la asternut ca parteneri, chiar daca si-a dat seama ca nu ei reprezinta barbatul cautat. Imbatraneste foarte repede sufleteste si pentru a se simti atragatoare va schimba, cu timpul, din ce in ce mai des amantii. Are abilitatea de a-i pacali pe toti, incat nici unul dintre ei nu va ghici ca aceasta femeie usuratica, nu e decat un suflet pierdut, a carui sensibilitate extrema este profund afectata de brutalitatea destinului." Cam pe aici si tu! Si eu, ca doar din dragoste m-am maritat (acum un an!!!), iar acum am momente in care parca as vrea altceva[bang][bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu recunosc in mine mai multe din caracteristicile gemenilor doar am si ascendentul in gemeni .Sincer , nici mie nu-mi prea place viata monotona casnica si sotul meu (sagetator )care inainte venea cu propuneri interesante acum vine de la munca , mananca ,tv, se culca . Noroc cu serviciul care imi anima dorinta de nou si provocare (profesional vorbind ).Wikendul de anunta plictisitor .Nici macar nu terminam cu amenajarile in camera copilului ca nu avem un Bosh sa facem gauri in perete .Acum a venit .Va las ....Mai vorbim
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Blackgirl0, greutatile vin si pleaca sau raman...mai sunt si momente in viata cand ni se pare ca poate nu ne-am indragostit de cine trebuia!Dar important e sa iti gasesti echilibrul in acele momente, sa nu actionezi la primul impuls...caci mai tarziu se poate regreta!si eu cateodata am senzatia ca se face un mare gol sub mine...dar incerc sa ma redresez sa nu cad in el! Fetelor ce faceti?eu mi-am revenit din starea pe care o aveam! Va pup pe toate si va daruiesc o floare[floare3][floare3][floare3]!Sa aveti un sfarsit de saptamana cat mai placut! bita doina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

HOROSCOP DE WEEK-END
Va puteti baza oricand pe prezenta si ajutorul concret al persoanei iubite care va este alaturi cu toata fiinta. Va demonstrati reciproc sentimentele prin gesturi cat se poate de concrete, nu doar prin vorbe frumoase, pentru ca uneori e nevoie sa faceti si diverse servicii in avantajul celui drag, care sa arate cat de serios v-ati implicat in relatie. Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sambata, nu prea esti comunicativ(a) si ar fi bine sa amani intalnirile de afaceri. Te sfatuim sa eviti riscurile, pentru ca s-ar putea sa nu mizezi corect. Ai nevoie de relaxare. Daca ti se ofera ocazia sa mergi intr-o vizita, nu sta mult pe ganduri! Duminica ai o zi incarcata. Esti insa destul de energic(a) pentru a face fata tuturor problemelor. S-ar putea sa intapini cateva obstacolele, in special de natura materiala. Iti recomandam sa nu faci nici un fel de speculatii bita doina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

HOROSCOPUL SAPTAMANII
O saptamana buna pentru Gemeni: au energie si isi fac tot felul de planuri. Aceste planuri sunt legate de toate aspectele existentei: cariera, relatie, stil de viata. E bine totusi ca in domeniul carierei sa nu faca miscari radicale, pentru ca nu sunt avantajati din acest punct de vedere. Un pic de rabdare nu strica. In dragoste, sa nu se bazeze prea mult pe obisnuinta si pe atasamentul partenerului, ci sa incerce sa aduca putin romantism in relatia de cuplu. In general, majoritatea planurilor pe care si le fac au sanse mari de succes, cu conditia ca Gemenii sa fie mai perseverenti decat de obicei. Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...