Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Zodia gemenilor (12)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

17 septembrie 2006 Sunteti plin de energie si aveti puterea sa terminati o lucrare începuta mai demult. Nu va grabiti sa refuzati propunerea de colaborare a unui prieten! Va sfatuim sa evitati discutiile în contradictoriu, ce pot duce la o cearta cu partenerul de viata.
[url="http://www.tickercentral.com/view/4ufc/3"]Mihaela[/url][mamica] si bb[copil][url="http://www.tickercentral.com/view/4ufc/4"] Amalia[/url]
"Nu-ti fie teama ca vei muri, ci ca nu ai inceput sa traiesti."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am citit la lista, sunt cea mai batrana de pe aici...si asa rad copii mei de mine...stiti cum imi zic?"Mama noastra e haker"...ce ati facut azi?eu dupa ce am terminat cu bucatareala m-am odihnit vreo 3 ore...sa vedeti ce bantui la noapte...dar daca mi se pune pata fac vreo placinta cu branza, cu mere, caci am mai facut chestii din astea noapte cand nu aveam somn.Odata m-am trezit pe la 4 si nu puteam sa mai dorm...ma durea o masea si pana la ziua am facut pizza cand s-au trezit...surpriza!Sa vad , ma uit la niste filme, ceva...va spun eu dimineata! bita doina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna gemanutelor, Iata si horoscopul (nu e reusit, dar noi vom trece peste, nu?): "LUNI 18 SEPTEMBRIE - Suferiti din cauza iubirii, ori pentru ca va simtiti singur, ori pentru ca cel drag nu va ofera atentia pe care o asteptati. Ceva nu merge bine in cuplu, dar nu gasiti forta de a depasi impasul, ci va lasati doborat de temeri. O noapte de insomnie, cu gandul mereu la cel drag, nu este exclusa, iar grijile va coplesesc, avand impresia ca toate merg prost doar pentru ca iubirea scartaie." O zi buna si o saptamana reusita va doresc! "Pentru [url="http://forum.desprecopii.com/forum/forum.asp?FORUM_ID=1"]BARBYE[/url] - una dintre noi. Trebuie sa ajuti!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

HOROSCOPUL SAPTAMANII
Gemenii discuta din nou despre bani. Nu ca scop, nu e vorba de vreo suma anume pe care si-o propun ca tinta, ci ca mijloc de a rezolva niste probleme de alta natura: poate au gresit cuiva si simt nevoia sa repare acest lucru printr-o cheltuiala mai insemnata, poate vor avea de platit daune, sau poate vor dori sa ofere un cadou deosebit unei persoane apropiate. Cert este ca mobilul acestei dorinte de bani tine de domenii altruiste. In dragoste, risca sa aiba niste discutii cam neplacute legate de viata intima. Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor[bis] Iar banii, [bang][bang][bang]si nu vreau discutii cu sotul ca tare bine a fost in wek, sper sa nu mi se potriveasca[:D] In rest, trebuie sa semnem actele de vanzare saptamana asta, cel putin asa mi-au spus de la banca[;)], iar in rest totul bine. Sper sa avem toate o saptamana frumoasa[pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Comportamentul dv. optimist, inspiratia si altruismul atrag simpatia celor cu care lucrati, mai ales ca nu aratati nici pe departe atat de bine cum sustineti ca va simtiti. Ce se intampla?unde sunt gemenutele?eram pe pag. 4... Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou! http://ajutatilpedan.uv.ro bita doina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aici, aici![biz] Se pare ca azi dimineata (sau ma rog ce era pe la unshpe cand m-am trezit) horoscopul era deja postat! Si m-am gandit ca nu are sens sa mai postez ceva pe la ora aceea![iartama] Doina, multurmiri ca ai postat de pe acum pentru maine!!![floare3] Insa ce nu inteleg din el: nu ma simt bine sau nu arat bine? [:D] Hai ca deja aberez in lipsa sotului! Cica plecat cu obligatii![hot] Dar nu-l prind eu in pat?! [neand]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

HOROSCOPUL ZILEI
Este o zi contradictorie, in care elanul va este frant de o persoana conservatoare care nu are incredere in deciziile dv. Desi ati avea chef sa actionati rapid intr-o anumita situatie, cei mai in varsta va trag de maneca si scot in evidenta toate riscurile pe care dv. nu le vedeti. De dv. depinde daca lasati entuziasmul ori prudenta sa va conduca. Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...