Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Judetul BACAU (4)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 291
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

[bum]felicitari, onnutz, pentru[bebic]Tora!!!! la fel, alina, sa-ti traiasca [bb]finuta!!!!Sanatate lui [bonjovi] Rares!!! mihaela, eu n-am apucat tort..da' nu-i bai..si-asa vreau sa slabesc[:-)))] Va ofer o ceasca de ciocolata calda.... Sa aveti o saptamana placuta, doamnele mele!!! Laurica, mamica fericita de Vlad - Paul!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI MIHAELA AMALIA!!![floare3][floare3][floare3][s] azi e zi de sarbatoare...LA MULTI ANI! tuturor ce poarta numele Sf. Arhangheli Mihail si Gavril[s] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=82950&whichpage=1"]Sa o ajutam pe BARBYE[/url] Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima. Gabriel José García Márquez
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] alina, mai bine scoate tu [poc]sau ca sa fii sigura ca fetele fac prezenta, vino cu [usa]... Vladut e [copil] baiat mare, deja l-am surprins mesterind o priza...[bang][bang][bang]...In [patut]nu pot sa-l las, ca se ridica si uita sa se mai tina de zabrele si vine cu capul de pereti...Cand vine vorba de [nani]e jale..se foieste si se munceste de ma oftica la greu...si pe deasupra mai are si prostu' obicei de a ma trage de par sau de ureche..ca altfel nu poate adormi...gata, mi-am spus of-ul pe ziua de azi... poftiti la [cafea]si la [jamaica] Laurica, mamica fericita de Vlad - Paul!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[zz]...v-am cautat nu gluma...dar bine dragutzelor pe unde umblati? scot biciusca....daca vine frigul cred ca o sa ne incalzim la o cana de ceai fierbinte....hai ca dau eu azi[cafea][cafea][cafea] si [pepsi][pepsi] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=82950&whichpage=1"]Sa o ajutam pe BARBYE[/url] Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima. Gabriel José García Márquez
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...