Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Judetul BACAU (4)


Recommended Posts

Hai salut [hia], fetelor! Am fost plecata o saptamana, dar m-am intors acum, cu forte proaspete [haibat]! Sper sa va molipsesc si pe voi... Mai am si astazi concediu, si m-am bagat in frigider, in congelator sa fac putina ordine; acum sunt la pauza de pepsic si am vrut sa vad ce mai faceti, dar tb sa mai astept - e multa treaba acum, in preajma sarbatorilor. Eu va pup pe toate [dual], va urez spor la treaba si aduc subiectul pe pag 1, ar fi pacat sa ni-l inchida...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 291
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Hai ca va cert si eu un pic, caci ma "saturasem" sa vorbesc singura.....asa ca am vrut sa vad zilele de absente....dar cu parerere de rau, ma lasa optimismul.....si voi stiti ca posed cu duiumul....VREM ACTIVITATE.....[help][help][help][help][help][help][help][help][help][help] Alina[vampa] si printul Rares[sofer] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/alinatanasache/album"]Pozele noastre[/url] Cand un somnambul merge pe acoperis.....nu-l trezi...se poate prabusi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua, fetelor! Va invit la o cafea tare si fierbinte, ca azi e duminica - sa ne odihnim putin impreuna si sa mai povestim. Cafeluta e gata, se serveste imediat, iar cine nu obisnuieste, avem un ceai - tot pe alese - sau un pahar de suc sau apa. By the way, am descoperit niste ceaiuri f faine de la Fares - mi-am cumparat si am consumat pana acum Ceai de Iarna, ceai Hapciu si ceai "Picioare usoare". Vreau sa imi mai cumpar si "Digestie usoara". Sunt bune la gust si cu siguranta mult mai sanatoase decat cele granulate, din care consumam pana acuma. Si inca ceva, daca tot sunt la capitolul informatii: e iarasi expozitie cu vanzare la Sala de atletism; nu am ajuns inca, am citit doar in ziarele locale (tot pe net) ca e tg de Craciun si Kids Expo. Daca nu ma insel, e deschis pana pe 21, sper sa ajung si eu. Va urez o duminica placuta! Vremea se anunta a fi frumoasa, dar sper sa nu ma lasati singura pe aici... Pupici, Geta C.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, buna Intr-adevar este targ expozitional la sala de atletism, standuri interesante, in special pentru copii. Voi ce faceti, pe unde mai sunteti???? Geba, da, foarte bune ceaiurile de la Fares, dar ia sa iti dau eu un pont de ceaiuri suuuuper bune si in special ca si aroma si naturale ...ceaiurile de la Greenfield( gasesti sigur in Metro ). Alina[vampa] si printul Rares[sofer] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/alinatanasache/album"]Pozele noastre[/url] Cand un somnambul merge pe acoperis.....nu-l trezi...se poate prabusi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de pont, Alina. Cu siguranta o sa le incerc. Acum sunt intr-o incercare de a renunta la cafeaua de peste zi, beau numai dimineata o ceasca si gata. Restul ceai, apa si suc, eventual. Sa vedem cat ma tine. A inceput si ultima saptamana dinaintea sarbatorilor; mi-e cam ciuda, ca nu am intrat inca in spiritul sarbatorilor - ma bucur ca e totul luminat si colorat, dar nu simt inca nimic; o fi oboseala... sau varsta?... Parca nici chef de munca nu prea am... cred ca trec eu printr-o pasa proasta; sper sa imi revin cat mai repede, ca nu-mi place de mine asa. Voi ce mai faceti? Cum va pregatiti de sarbatori? Eu astept preotul acum; tb sa soseasca dintr-o clipa in alta. Va urez sa aveti o saptamana minunata si sa va bucurati din plin de tot ce inseamna sarbatorile care se apropie Va pup pe toate, cu drag, Geta C.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]Buna seara! Aveti dreptate , cu toatele suntem destul de ocupate in aceasta perioada. Eu maine am programata curatenia generala [curat]asa ca in seara asta ma destind cu ceva jocuri..Miercuri Ana are serbare la camin asa ca repetam de zor rolul si cateva colinde.. Mai am de facut si cumparaturi pentru sacul lui Mos Craciun..Voi cum stati la acest capitol?? Cam atat deocamdata dar sper sa va scriu cat de curand..[bis] Criss
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare!!!! eu sunt prinsa cu treburile...curatenia nu am terminat-o, sotul a fost in poiana plecat cu firma si nu prea am inaintat cu treburile...mai avem de pus parchet pe holuri si gata pe anul asta.... continuam la anul joi avem serbare la Bogdan,nu am luat brad inca,cadouri nu am luat...nu stiu ce mai astept...nu intru inca in atmosfera de sarbatoare...o fi vremea vinovata sau eu? oricum le rezolv eu pe toate saptamana asta...trebuie va pup si revin! [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=82950&whichpage=1"]Sa o ajutam pe BARBYE[/url] Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima. Gabriel José García Márquez
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare, fetele!!!!Da, am lipsit.......e adevarat, dar [copil]Vlad are grija sa ma tina ocupata...Noi am facut bradul, asteptam mosu' cu daruri muulte, multe.Noutati nu avem, doar ca ne-a iesit si noua primul dintisor[cool] Hai de serviti o cafea....am sters-o, ca mi-e foame si acusica se trezeste bb.[fuga] Laurica, mamica fericita de Vlad - Paul!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Se apropie SARBATOARE CRACIUNULUI.. E sarbatoare Binelui si a Dragostei...In aceste zile ne reamintim sa fim mai buni,mai plini de speranta,cu inima mai calda si mai deschisa.Caldura Craciunului ne umple sufletul..si devenim mai buni. Printre luminile POMULUI DE CRACIUN---s-o aveti si pe cea de la mine.. CRACIUNUL este CREDINTA CRACIUNUL este SPERANTA SPERANTA este IN SUFLETELE NOASTRE DE SARBATORI DEVENIM MAI BUNI PRETUL UNUI SURAS DE CRACIUN Un suras de Craciun...nu costa nimic,dar ofera mult.Il imbogateste pe cel care il primeste fara a-l saraci pe cel care il ofera.Aduce fericire in casa,cultiva bunavointa si este parola prieteniei.Poarta odihna celor obositi,speranta celor descurajati,lumina soarelui printre cei tristi si este cel mai bun antidot al Naturii pentru necazuri. Totusi nu poate fi cumparat,cersit,imprumutat sau furat,caci nu serveste la nimic pana nu este daruit.Si daca in ultima clipa a agitatiei de Craciun,cel cu care ne intalnim va fi prea obosit ca sa ne zambesca,daruieste-i tu un suras!Caci,nimeni nu are nevoie de un zambet,decat cel care nu mai are niciunul de daruit. Zambiti,va rog![flo] Alina[cit] si printul Rares[pirat] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/alinatanasache/album"]Pozele noastre[/url] Cand un somnambul merge pe acoperis.....nu-l trezi...se poate prabusi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...