Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Judetul BACAU (4)


Recommended Posts

Craciun de Vis si un bradut in dar de la mine, sub care sa gasiti toate darurile pe care vi le doriti:
iarta iubeste zambeste exprima-te relaxeaza-te ajuta un batran asculta-ti prietenii accepta un compliment reia un proiect abandonat fii intelegator cu tine si cu altii uita-te la albumul cu fotografii picteaza un tablou si asculta tacerea imagineaza-ti ca astazi nu ai nici o grija joaca-te cu un copil, citeste o carte buna aminteste-ti intotdeauna ca nu esti singur spune-le celor dragi cat de mult ii iubesti alege-ti o stea de pe cer, fii copil inca o data suna-ti prietenii cu care nu ai mai vorbit de mult da-ti voie sa mai si gresesti, lasa-i pe altii sa te ajute renunta la ce nu-ti place, indeplineste-ti promisiunile inchide ochii si imagineaza-ti ca esti pe o plaja tropicala spera ca ceea ce iti doresti se va indeplini, gandeste pozitivpriveste atent o floare, cumpara-ti ceva ce iti doresti de mult respira profund ajuta-i pe altii fa-ti un cadou iubeste!!! Merry Christmas and a wealthy New Year!
Cu drag, Mihaela [pegeam]
[url="http://www.tickercentral.com/view/4ufc/3"]Mihaela[/url][mamica] si bb[copil][url="http://www.tickercentral.com/view/4ufc/4"] Amalia[/url]
"Respecta-te pe tine insuti, caci, daca nu, respectul pe care-l dai altcuiva nu are nici o valoare..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 291
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Chiar daca traditionalul si neuitatul [aho] este uneori zgarcit sau neputiincios, prea darnic sau uneori absent, in seara de Craciun ,….cand il voi intalni la randul meu, eu am sa il rog sa iti umple inima cu o mica bucurie si din partea mea, iar …de nu ai sa ma vezi sezand in dreapta mosului, sa stii ca sub bradutzul meu am asezat si pt tine un gand curat , o urare si o rugaminte Mosul o sa ti le aduca ...indiferent unde te afli.. Este vorba despreun gand ......nascut din simpatia si respectul ce ti le nutresc, precum si din bucuria si norocul de a te considera a fi "un prieten" , ...gand curat menit sa iti smulga un zambet mic din miile de zambete pe care le poti schita , zambet ce poate sa ma faca sa zambesc la randu-mi…. O urare ...sincera, rupta din sutele de urari sfinte si traditionale.... ocazie prin care vreau si eu , ca toti ceilalti, sa iti transmit ganduri de prosperitate, fericire , sanatate , impliniri si satisfactii Iar la urma, rugamintea personala si prieteneasca prin care te rog ca o clipa …sa uiti de suferintele si necazurile prin care suntem condamnati sa razbatem zi de zi.. ., clipa in care sa admiti ca invidia si rautatea dusmanilor este nascuta din fatarnicia lor neputiicioasa prin care vor a ne egala (semn ca suntem unici si importanti .., ), o clipa....in care te rog sa te opresti si sa te gandesti la cei de langa tine sau la cei care nu au uitat sa iti transmita o urare, deoarece ei sunt prietenii cei mai adevarati dintre zecile de prietenii… Priveste spre cei dragi si incearca sa le incalzesti atmosfera sarbatorilor de iarna cu caldura sufletului tau…,deschide usa colindatorilor care vin sa cante pt tine si multumeste acestei sarbatori care ne face mai atenti si mai speciali Fie ca pruncul Isus sa fi fost nascut pt tine, oricine ai fi TU ! Un Craciun minunat si ...sarbatori fericite! O masa imbelsugata si colorata [pegeam] Sub cetina din brad, in casa, Un dar, o mica bucurie. Si chiar de nu va fi sa fie, Nu te intrista, Primeste aceste ganduri, Ca dar din partea mea ! Duhule Sfant, te rog sa-i ajuti si sa`i ocrotesti pe cei care citesc aceaste randuri, te rog sa-mi binecuvintezi familia, prietenii, rudele si pe cei pe care ii iubesc, iar acolo unde exista durere, te rog sa le daruiesti pacea si mila Ta, acolo unde exista indoiala, te rog sa le inspiri o incredere innoita prin Harul Tau, unde exista o nevoie, te rog sa le-o implinesti. Binecuvinteaza-le Tu caminul, familia, munca,da-le Intelepciune si Lumina in viata lor. Binecuvanteaza-i cand pleaca si cand se intorc acasa, mergi inaintea lor si deschide-le calea. Calauzeste-i si ocroteste-i clipa de clipa in toata viata lor. Fa ca pentru fiecare Craciunul sa fie deosebit acolo in suflet macar. Duhule Sfint, iti multumesc ca tu vei face mai mult decit iti pot eu cere..si ca le vei da mai mult decat le pot ura!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] Fanna - multumim pentru gandurile frumoase Cred ca sunteti in toiul pregatirilor pentru Revelion... Eu m-am gandit ca inainte de a merge la bucatarie si sa incep treaba sa va zic asa: PRIMITI CU PLUGUSORUL?
Aho , aho prieteni dragi, Stati putin si ascultati Maine anul se noieste Cristina va doreste Mult belsug si sanatate Numai reusite-n toate Ce sa va aduca anul Norocul sa umple carul Pace si bucurie Sanatate si iubire
LA MULTI ANI!!![pup][:X] Criss
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI AN, BACAU!!! [:)]FIE CA NOU AN SA VA ADUCA NUMAI BUCURII FERICIRE SI MULTA SANATATE [pup][pup][pup]
[url="http://www.tickercentral.com/view/4ufc/3"]Mihaela[/url][mamica] si bb[copil][url="http://www.tickercentral.com/view/4ufc/4"] Amalia[/url]
"Respecta-te pe tine insuti, caci, daca nu, respectul pe care-l dai altcuiva nu are nici o valoare..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moamaaaaa fetelor, nu v-ati trezit inca anul acesta????[alcool] Mai dati si voi un semn de viata [pup]
[url="http://www.tickercentral.com/view/4ufc/3"]Mihaela[/url][mamica] si bb[copil][url="http://www.tickercentral.com/view/4ufc/4"] Amalia[/url]
"Respecta-te pe tine insuti, caci, daca nu, respectul pe care-l dai altcuiva nu are nici o valoare..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI BACAU!...LA MULTI ANI!!! [wow] CE LINISTE E PE AICI... hai ca facem prezenta.... mainile suuuuuus[pk] ...va astept sa spuneti PREZENTSI SA NU UIT...AZI DAU EU [cafea],[jamaica] , [pepsi] si maine dau si mai mult ca juniorul meu face 7 anisori asa ca maine va invit la party....euromamici va astept [pup] Sub cetina din brad, in casa, Un dar, o mica bucurie. Si chiar de nu va fi sa fie, Nu te intrista, Primeste aceste ganduri, Ca dar din partea mea ! Duhule Sfant, te rog sa-i ajuti si sa`i ocrotesti pe cei care citesc aceaste randuri, te rog sa-mi binecuvintezi familia, prietenii, rudele si pe cei pe care ii iubesc, iar acolo unde exista durere, te rog sa le daruiesti pacea si mila Ta, acolo unde exista indoiala, te rog sa le inspiri o incredere innoita prin Harul Tau, unde exista o nevoie, te rog sa le-o implinesti. Binecuvinteaza-le Tu caminul, familia, munca,da-le Intelepciune si Lumina in viata lor. Binecuvanteaza-i cand pleaca si cand se intorc acasa, mergi inaintea lor si deschide-le calea. Calauzeste-i si ocroteste-i clipa de clipa in toata viata lor. Fa ca pentru fiecare Craciunul sa fie deosebit acolo in suflet macar. Duhule Sfint, iti multumesc ca tu vei face mai mult decit iti pot eu cere..si ca le vei da mai mult decat le pot ura!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s][s][s][s][s][s] pentru BOGDAN, sa creasca mare si frumos si sa isi bucure parintii... Si multumim de cinste Elena [pup]
[url="http://www.tickercentral.com/view/4ufc/3.png"]Mihaela[/url][mamica] si bb[copil][url="http://www.tickercentral.com/view/4ufc/4.png"] Amalia[/url]
"Respecta-te pe tine insuti, caci, daca nu, respectul pe care-l dai altcuiva nu are nici o valoare..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

se pare ca pe tine te-am scos in fata calculatorului...vezi daca esti mai aproape de mine[;)]?...multumesc de urari mihaela[pup]Amaliei HAIDETI FETELOR NU FITI TIMIDE[pup][pup][pup] pentru copii mei: “Te voi iubi mereu, te voi indragi pentru totdeauna Atit cit voi trai, Copilul meu vei fi." cu dragoste, mama
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...