Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Judetul BACAU (4)


Recommended Posts

[sm][sm][sm]...gata...sper sa va trezesc..e posibil asa ceva????acum s-a topit zapada... sa va mai spun ca visez la o masinuta?!?!....hmmmm...ma gandesc din ce in ce mai des la asta...anul asta am s-o schimb cred ca m-am dilit...acum fac servici,amway,refan,avon...oare in ce sa ma mai bag???...noua mea achizitie e avon....m-a batut nepoata la cap ca vrea si ea si a trebuit sa fac si eu...asa ca fetelor daca sunteti amatoare... aaa...si am uitat sa va spun ce m-a enervat o farmacista...s-a dus mama soacra sa-si ia reteta dar nu a vrut sa o ia toata(mai avea tratament pe 10 zile de luna trecuta), iar farmacista ia zis: "mamaie du-te acasa ia-ti banii si vino maine ca n-ai sa vii in fiecare zi sa ma bati la cap"...si i-a calculat reteta...in jur de 50 un pic peste am luat reteta si i-am luat-o din bacau(41de lei)cam mare diferenta...probabil e o alta compensare acolo....si nu e prima data... daca o prind ca face asa ceva cu mine...i-arat eu!!!... chiar m-am enervat zau asa...vi s-a intamplat vreodata? pentru copii mei: “Te voi iubi mereu, te voi indragi pentru totdeauna Atit cit voi trai, Copilul meu vei fi." cu dragoste, mama
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 291
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

[hia] Zic si eu prezent daca tot e vorba de ceva [sm] [:D] Da Elena este peste tot diferenta asta dar nu e vorba de compensare, asta e la fel in toata tara, e vorba de tva-ul propriu, si dupa pretul farmaciei se face compensarea respectiva. De exemplu in Buhusi, farmacia de vis-a-vis de posta(aia mai mica) este cea mai scumpa din Buhusi... [pup]-icei
[url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/mihaela_amalya/my_photos"][foto][/url]
[url="http://tt.lilypie.com/FOZNp2?r=e0e4b87"][vampa][/url][url="http://www.tickercentral.com/view/4ufc/3.png"] Mihaela[/url] si [zana][url="http://www.tickercentral.com/view/4ufc/4.png"] Amalia[/url]
"Respecta-te pe tine insuti, caci, daca nu, respectul pe care-l dai altcuiva nu are nici o valoare..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bang]Moama fetelor cred ca o las balta cu acest subiect...vorba aia cu o(in cazul nostru 3 [:)]) floare nu se face primavara...
[url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/mihaela_amalya/my_photos"][foto][/url]
[url="http://tt.lilypie.com/FOZNp2?r=e0e4b87"][vampa][/url][url="http://www.tickercentral.com/view/4ufc/3.png"] Mihaela[/url] si [zana][url="http://www.tickercentral.com/view/4ufc/4.png"] Amalia[/url]
"Respecta-te pe tine insuti, caci, daca nu, respectul pe care-l dai altcuiva nu are nici o valoare..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu sper ca se va face...sa vezi ca o sa ne inmultim...simt eu asta...hai nu renunta( si mie mi-a venit de multe ori sa renunt) stiti ca ieri am vazut un stol de berze?...ei se pare ca vine primavara Maxima zilei : Stiu ca sunt prost, dar cand ma uit in jur prind curaj! *) Cand un barbat iti fura nevasta, nu e razbunare mai buna decat sa-l lasi sa o pastreze. (Sacha Guitry) *) O fi bine in Rai, dar cele mai interesante persoane nu ajung acolo. (Nietzsche) *) In viata nu conteaza daca pierzi sau castigi. Conteaza daca pierd sau castig eu... (Winston Churchill) *) Ce tie nu-ti place, altuia nu-i face. Ca nu toata lumea are aceleasi gusturi. (G.B. Shaw) *) Paradoxul homosexualilor este ca, desi nu reusesc sa se reproduca, sunt in fiecare an din ce in ce mai multi. (Tristan Bernard) *) Statisticile sunt precum costumele de baie: iti arata ce stie toata lumea si iti ascund exact ceea ce ai fi vrut sa afli. (Georges Vedel) *) Un barbat nu este complet daca nu este insurat. Abia atunci este terminat. (Robert Frost). *) Cine a zis ca sexul este un raspuns? Sexul este o intrebare. "Da" este raspunsul. (Woody Allen) *) Daca te lasi de fumat, de baut si de femei nu traiesti mai mult... doar ca ti se pare ca timpul trece prea incet. (Clement Freud) *) Nu e bine sa fii obligat sa alegi intre Rai si Iad. Prieteni buni gasesti in ambele locuri. (Mark Twain) *) Dragostea e oarba? Nu. E doar putin presbita: nu vede nici un defect pana nu se indeparteaza putin. (Drew Barrymore) *) Orice optimist nu e decat un prost fericit. Desigur, pesimistul e doar prost. (Louis Bernanos) *) Culmea lenei este sa te scoli la sase dimineata ca sa ai mai mult timp de stat degeaba. (Tristan Bernard) *) Primul barbat care s-a insurat poate fi iertat. Ca nu stia ce-l asteapta. Ceilalti n-au nici o scuza. (Sacha Guiry) pentru copii mei: “Te voi iubi mereu, te voi indragi pentru totdeauna Atit cit voi trai, Copilul meu vei fi." cu dragoste, mama
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

VINE WK-DUL... ce mai faceti fetelor? Mihaela ieri am oprit la tine dar erati plecate(tu si mandra)...sper sa se incalzeasca cat mai repede si poate iesim la un gratar...e lunga vara [pup]Amalia pentru copii mei: “Te voi iubi mereu, te voi indragi pentru totdeauna Atit cit voi trai, Copilul meu vei fi." cu dragoste, mama
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Prezent in aceasta dimineata,[;)] dar cam adormita,[ups] sper sa ma trezesc sa va povestesc aventurile printului meu.[bonjovi] Alina[cit] si printul Rares[pirat] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/alinatanasache/album"]Pozele noastre[/url] Cand un somnambul merge pe acoperis.....nu-l trezi...se poate prabusi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doi batranei la azil: -Cand eram tanar o aveam atat de tare incat nu puteam s-o indoi cu ambele maini. -Si acum? -Acum mi-a crescut puterea .. .si pot s-o indoi! La piata unul vindea un cocos,se apropie un cumparator: -Cat ceri pe el? -300.000 de lei ! -Da’ gainile le calca? -Calca gaini,calca rate, gaste, curci, cainele si ...porcu! -Pai si de ce il vinzi? -Pentru ca de la o vreme se uita lung la mine ... pentru copii mei: “Te voi iubi mereu, te voi indragi pentru totdeauna Atit cit voi trai, Copilul meu vei fi." cu dragoste, mama
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Un barbat evadeaza de la inchisoare, unde a stat 15 ani. Intra prin efractie intr-o casa, in speranta ca va gasi bani si arme si da peste un cuplu in pat. Ii cere tipului sa se ridice si il leaga de un scaun, apoi, in timp ce o lega pe femeie de pat, se apropie de ea, si o saruta pe gat, apoi se ridica si merge tinta la toaleta. In acest timp, barbatul ii spune femeii: "Draga mea, tipul asta e un evadat, uita-te la hainele lui! Probabil ca a stat multi ani la inchisoare si n-a mai vazut demult o femeie. Am vazut cum te-a sarutat pe gat. Daca vrea sex, sa nu te opui, sa nu tipi, sa faci tot ce-ti spune. Te implor, da-i satisfactie, chiar daca iti este sila de el. Tipul asta mai mult ca sigur e periculos, iar daca o sa se infurie, ne va ucide. Sa fii tare, iubita mea! Te iubesc!!" Femeia, uluita de spusele sotului ei, ii raspunde: "Nu ma saruta pe gat, ci imi soptea la ureche. Si mi-a spus ca e homosexual si ca crede ca esti dragut, apoi m-a intrebat daca avem vaselina in casa. Iar eu i-am spus ca este in baie. Fii tare, iubitule! Si eu te iubesc!!" Sotul tocmai termina de citit " Barbatul casei " o carte care ii invata pe barbati cum sa se impuna in relatia cu sotia . Vine direct la nevasta-sa si proptindu-se in fata ei, zice : - De acum inainte sa-ti intre in cap ca eu sunt barbatul in casa asta si cuvantul meu e lege !!! Ai inteles ??? Asa . Acum vreau sa-mi prepari cina, sa ma servesti, dupa care vreau ceva la desert. Dupa ce mananc, te duci sa-mi pregatesti baia, ca sa ma relaxez . Si dupa baie, ghici cine ma imbraca si imi face freza !!?? Nevasta zice : - Cei de la pompe funebre . Accident grav de circulatie. Soferii: unul ranit grav, unul ranit usor. La sosirea ambulantei, medicul il vede pe soferul ranit usor ca il f**e in c*r pe soferul ranit grav. La care intreaba: - Ce faci dom'le, esti nebun? - NU...doar ii acord primul ajutor! - Pai primul ajutor se acorda prin "gura la gura"... - Asa am inceput si noi, dar ne-am infierbantat! La un azil de nebuni o baba pe un scaun cu rotile prinde viteza pe coridor .. In curbe se inclina baba si se ridica in 2 roti .. O opreste un nebun si o intreaba: Aveti permis de conducere ? Baba ii da o hartie de la o ciocolata si merge mai departe .. O opreste un alt nebun si o intreaba: Aveti verificarea tehnica? Baba ii da o hartie de la un pachet de guma.. si merge mai departe .. Dupa colt vede pe dreapta un alt nebun gol., cu p**a sculata ... la care baba ofteaza: - Off ... iara trebuie sa suflu in fiola ... Un tip agata o femeie extrem de grasa si o duce acasa; ajung ei in pat si tipul se suie pe ea...Dupa cateva momente o intreaba: -Auzi draga, ai ceva impotriva sa sting lampa asta din tavan? -Nu, de ce, esti pudic? -A, nu, dar ma cam arde la buci!... pentru copii mei: “Te voi iubi mereu, te voi indragi pentru totdeauna Atit cit voi trai, Copilul meu vei fi." cu dragoste, mama
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...