Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Judetul BACAU (4)


Recommended Posts

Un om intra in dormitor, cu o capra in brate. Sotia era intinsa in pat, citind o carte. Omul spune: - Uite draga asta este vaca cu care fac sex cand tu ai migrene. Sotia raspunde: - Daca n-ai fi asa de prost poate ai realiza ca aceasta este o capra. La care omul zambeste: - Daca n-ai fi asa de proasta ai realiza ca vorbeam cu capra!!! Un cioban pastea cele 100 de oi intre doua parcele de porumb si cum statea el sprijinit in toiag si medita vine proprietarul si il intreaba: -Ce faci mai ciobane pe pamantu meu? -Nu vezi pazesc oile... -Vezi ca esti obraznic, poate iti f.. una! La care ciobanul ii raspunde: -Poti sa le f... pe toate, eu doar le pazesc... *********** Bush il suna pe Base pe firul rosu:- Traienel! Nu ma lasa! In urma crizei economice cu care ne confruntam America a ramas fara toate fabricile de prezervative. O adevarata catastrofa pentru poporul american!- Jorjel, - raspunde Base, - tu stii ca poporul roman este totdeauna gata sa-ti sara in ajutor. Vom face tot ce sta in puterile noastre.- Tot ce te rog, - zise Bush, - este sa ne trimiti 1 milion de prezervative cat mai curand posibil.- Da, vom rezolva imediat, - il linisteste Base - Minunat, - se bucura Bush, - da' ai putea sa mai faci ceva?- Ce anume?- Prezervativele sa fie cu dunga albastra, sa aiba lungimea 20 cm si diametrul de 5 cm?"Ia te uita ce penisuri la americanii astia !!" nu-si putu stapani un gand invidios, dar cu glas tare Base zise:- Fleacuri, Jorjel, Imediat dupa convorbirea cu Bush Base il suna pe responsabilul cu producerea prezervativelor:- Asculta, avem o comanda urgenta. Trebuie sa facem 1 milion de prezervative si sa le expediem la Washington.- Puteti considera ca deja a fost executata comanda! - raspunse omul.- Mai e o mica problema, - zise Base, - prezervativele sa fie cu dunga albastra, sa aiba lungimea de 20 cm si diametrul de 5 cm.- Asta-i simplu de facut, -spuse responsabilul. Mai este ceva?- Da, - spuse Base, - pe fiecare prezervativ sa se tipareasca vizibil "MADE IN ROMANIA. MEDIUM SIZE". Stateau o soparla si o koala intr-un copac... si fumau marijuana... La un moment dat i se face sete soparlei si se duce la un rau sa bea apa. In rau era un crocodil, si zice crocodilul la soparla: - Ce-i cu tine ma, ce esti asa de ametzita? Si soparla ii zice: - Io si cu koala stam si fumam marijuana. Se supara crocodilul si se duce la copac, sa o certe pe koala. Intr-un final, ajunge crocodilul la copac, se uita sus la koala, la care koala se uita la el uimita si zice: - CATA APA AI BAUT FA??? Un cavaler urma sa plece in cruciada. Isi facu bagajele, puse centura de castitate la nevasta si dadu cheia centurii celui mai bun prieten: - Daca nu ma intorc in 3 ani, o poti avea pe nevasta mea. Si isi vazu de drum. Dupa o ora de mers, prietenul il ajunse din urma: - Mi-ai dat alta cheie!! Un ziarist face o vizita la o stana, unde ciobanul e tocmai cu oile la pascut. - Ce faci, bace? - Uite, aice cu turma... - Pot sa vorbesc cu cainele tau? - Cainele nu vorbeste ! Ziaristul se apleaca la caine: - Ce mai faci, Azor? - Multzam, fain. (ciobanul ramane cu gura cascata) - Ciobanul te ingrijeste bine? - Nu ma plang. Imi da mancare buna, nu ma bate si din cand in cand ne mai jucam. Ciobanul sta stupefiat. - Bace! Pot sa vorbesc cu magarul tau? - Magarul nu vorbeste... Ziaristul se apropie de magar: - Ce mai faci, magare? - Nu ma plang. (ciobanul e-n stare de soc) - Ciobanul se comporta bine cu tine? - Da. Imi da fan, abrac, iar daca e vreme rea, ma baga in sura...Ciobanul cade pe spate. - Bace! Pot sa vorbesc cu oaia ta? - Apai, bagaboanta aia minte de rupe!!! O pereche sta pe banca in parc. El catre ea : - Pot sa-mi incalzesc miinile intre picioarele tale ? Ea : - La urechi nu ti-e frig ? O femeie cauta o carte in bibloteca. Sotul o intreaba: - Ce cauti draga? - Stii unde-i cartea aia "Cum sa traim pana la 140 de ani" ? - Da, tocmai am aruncat-o... - De ce ? - Incepuse ma-ta s-o citeasca ! Era o fetita care de la o vreme avea un permanent rinjet tembel pe figura. Parintii se duc cu ea la doctor: - Domnul doctor, nu stim ce are de rinjeste asa... Doctorul se uita si zice: - Ati incercat sa ii slabiti coditele ? Un batran sta pe o banca intr-un parc si se uita mirat la un tanar care avea parul vopsit in toate culorile. - Care-i treaba , mosule? nu ai facut niciodata ceva deosebit in viata ? - Pai odata m-am imbatat si am facut sex cu un papagal si ma intrebam daca nu cumva esti fiul meu - Ioane, cumparatu-ti-ai masina? - Cumparat, Vasile! - Ce culoare? - Pai ma Vasile, ai vazut ceriul la apusu' soarelui? - Vazut-am! - E, tot ase ni, numa' ca verde. unuia ii naste nevasta. cand aceasta vine de la maternitate acasa, el o invita pe mama lui sa vada copilul. aceasta ramane perplexa: mama:"mai baiete, dar copilul asta de ce este negru???" tipul:"pai mama, nevasta-mea a zis ca in maternitate a ramas fara lapte si l-a alaptat o negresa si s-a facut copilul negru...asa sa fie?" mama:"pai cred ca are dreptate! ca si eu cand erai mic am ramas fara lapte si ti-am dat lapte de vaca si vad ca tu ai devenit un bou!!!" pentru copii mei: “Te voi iubi mereu, te voi indragi pentru totdeauna Atit cit voi trai, Copilul meu vei fi." cu dragoste, mama
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 291
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

neat va spun si azi! pacat ca vorbesc de una singuar dar stiti ce?!?...inca nu mi-am pierdut rabdarea...sper sa reveniti...sau daca vreti sa renuntam spuneti...dragoste cu sila...hmmmm...eu nu renunt, sunt incapatinata fug la treaba dar revin[pup] pentru copii mei: “Te voi iubi mereu, te voi indragi pentru totdeauna Atit cit voi trai, Copilul meu vei fi." cu dragoste, mama
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am "venit" sa va urez o zi a indragostitilor cat mai minunata [pup][il][il][xinpat][:p][:I][:X][olala][dual][cina2][amoras] [s][s][s]LA MULTI ANI, VLAD PAUL (1 anisor), puisor de mami Monica.Sa cresti mare si frumos si sa ii bucuri pe parintii tai[pup][pup][pup]
[url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/mihaela_amalya/my_photos"][foto][/url]
[vampa][url="http://www.tickercentral.com/view/4ufc/3.png"] Mihaela[/url] si [zana][url="http://www.tickercentral.com/view/4ufc/4.png"] Amalia[/url]
"Respecta-te pe tine insuti, caci, daca nu, respectul pe care-l dai altcuiva nu are nici o valoare..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumim de urari mihaelaeu sunt racita si nu am intrat pe forum...sa nu va molipsesc[zz] in alta ordine de idei vreau sa va spun ca ieri mi-a sosit pachetul de la avon si a trebuit sa le impart...acum ma pregatesc ptr urmatoarea comanda...voi ce mai faceti?...se mai ocupa cineva din voi de avon,refan,amway?...sau de altele...intreb ca vad ca produsele de la avon si refan sunt cele mai cautate pentru copii mei: “Te voi iubi mereu, te voi indragi pentru totdeauna Atit cit voi trai, Copilul meu vei fi." cu dragoste, mama
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor scuzati absenta mea dar aceasta saptamana am fost internata si dupa banuielile mele s-ar putea sa mai urmeze inca o saptamana. V-am [pup]-acit pe toate.Multa sanatate
[url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/mihaela_amalya/my_photos"][foto][/url]
[vampa][url="http://www.tickercentral.com/view/4ufc/3.png"] Mihaela[/url] si [zana][url="http://www.tickercentral.com/view/4ufc/4.png"] Amalia[/url]
"Respecta-te pe tine insuti, caci, daca nu, respectul pe care-l dai altcuiva nu are nici o valoare..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] Amalia e bine, in schimb eu...Luni m-am internat in regim de urgenta suspecta de sarcina extrauterina...luni la echo vaginal nu se vedea nimic, desi testele de sarcina erau pozitive, sarcina nu era nicaieri, dupa un chiuretaj si un tratament antiinflamator vineri a iesit in sfarsit sarcina situata in trompa dreapta, oprita in evolutie. Totusi am iesit din spital(la cerere si cu aprobarea doctorei) deoarece starea mea generala mergea spre bine si in ideea ca se va resorbi de la sine...In seara asta merg din nou la spital(doc e de garda) pt un control...Nu stiu ce imi va rezerva sapt urmatoare, daca voi ajunge sau nu la cutit...eu una am incercat sa ma obisnuiesc cu ideea de operatie...voi trai si voi vedea. [pup]-icei si multa sanatate tuturor
[url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/mihaela_amalya/my_photos"][foto][/url]
[vampa][url="http://www.tickercentral.com/view/4ufc/3.png"] Mihaela[/url] si [zana][url="http://www.tickercentral.com/view/4ufc/4.png"] Amalia[/url]
"Respecta-te pe tine insuti, caci, daca nu, respectul pe care-l dai altcuiva nu are nici o valoare..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
of, mihaela, ce rau imi pare....Sper ca nu a fost nevoie de operatie.... Ai fost la dr. Zoican, nu? Of..... sanatate multa, multa...... fannna, am vazut subiectul nou deschis de tine, suna fain! alina, ai inceput serviciul? Atat pentru azi.....sunt chiauna de somn...Vlad are in continuare un somn haotic noaptea...SI ziua face patrula prin casa, ca, de, a descoperit ca poate sa mearga singurel in doua picioruse.....[bicla] Laurica, mamica fericita de Vlad - Paul!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...