Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Judetul BACAU (4)


Recommended Posts

bun banc getuto...tre sa fiu atenta la ce-mi doresc... mihaela mai bun ajutor nici nu se putea, faptul ca nu te incurca e demn de lauda...uite aici o [floare3] pentru amalia...e o dulceata de fetita...merita mai multe alina mai povesteste-ne de Rares...ce nazdravenii mai face? laura pe tine te-am lasat la sfarsit din 2 motive: 1.[s][s][s]pentru sotul tau[s][s][s] 2.am avut placuta [am] sa te aud in aceasta dimineata la radio...nu am prins de la inceput dar ai castigat ceva?...daca nu ai castigat aplauze de la mine si[floare3][floare3][floare3] . [fuga] la treaba dar revin...sper sa va gasese aici [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=82950&whichpage=1"]Sa o ajutam pe BARBYE[/url] Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima. Gabriel José García Márquez
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 291
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

aloooo...fetele....pai asa ne fu vorba? gata tre sa scot[sm][sm][sm][sm] si daca nu e suficient mai gasesc eu cate ceva [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=82950&whichpage=1"]Sa o ajutam pe BARBYE[/url] Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima. Gabriel José García Márquez
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fannna, sar'mana de urari pentru colegu'... de [blabla]viata...la radio nu fui eu, sunt timida [bang]dar ma tratez...si de aceea nu sun pe la televiziuni si radio sa ma dau in stamba...Oricum, am castigat de la tine ceva macar[bis] geta, nu vreau ceai...cola ai?Si tigari, neaparat...[jamaica]si bancuri, asta mi-a placut teribil!!! alina, "ce tu faci"? mihaela, buna sa-ti fie inima!!! Hai sa bem[alcool][alcool][alcool][alcool]!!! Laurica, mamica fericita de Vlad - Paul!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rares si-a schimbat programul, dar eu inca nu m-am adaptat cerintelor[alcool][alcool][alcool]...mai nou e ca vorbest muuuuuuult, dar intr-o limba pe care n-o inteleg eu[:D][:D], iar dupa fiecare "fraza" imi cere aprobarea- "mama, da?"[bis] Ieri ne-am plimbat prin expozitia de haine, a fost baiat tare cuminte, dar cand am iesit afara, m-a alergat in continuu[hot].... Acum, eu n-am inteles,[batcap] a cui e ziua ca sa stiu sa fac urarile....[:D] Alina[vampa] si printul Rares[sofer] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/alinatanasache/album"]Pozele noastre[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

geta, io am vazut frumos la sala atletism asta: era 19:30 si stateau niste "jandari" la usa si sotu' meu ( a carui persoana isi serbeaza ziua azi, alina, ca sa te lamurescu io)nu au vrut sa ne dea drumul inauntru...Domnul meu sot s-a certat cu ei ca programul din ziar era pana la 20...pana la urma, am intrat, dar am vazut niste scotch si perdele trase....[bang]ca plecasera majoritatea comerciantilor...Sper sa ajung mai devreme intr-o zi.... Laurica, mamica fericita de Vlad - Paul!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Geta, eu zic ca se merita, mai ales daca ai........ 90-60-90. [:D][:D][:D] Sunt oferte...am vazut si incaltaminte, in special cizme, lenjerii de pat, decorative, etc. E bine sa tragi o fuga, dar ca sa nu patesti ca lauramonica[:D], fii prezenta inainte de orele 18. [bis] Alina[vampa] si printul Rares[sofer] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/alinatanasache/album"]Pozele noastre[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult, fetelor! LAURAMONICA [bis] sa iti traiasca sotul [cina2] multi ani, fericit si sanatos, sa va dea Dumnezeu tot binele din lume,alaturi de cei dragi si de fetele de pe DC, bineinteles! Diseara, la meci, o sa beau un pahar de bere [berica] in cinstea voastra[cheers]. Va [pup], cu drag, Geta C
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...