Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Judetul BACAU (4)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 291
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare, fetelor! Buna dimineata! Cafeluta se face acuma, dar eu lansez invitatia, sa aveti timp sa veniti... Am avut un week-end plin; nimic deosebit, doar cele trebuincioase prin casa si oleaca de lucru pt serviciu, in plus o chestie ce seamana cu o raceala - din aia cu nas infundat, ochi plangaciosi, senzatii neputincioase de stranut si transpiratii din cand in cand. Azi imi e mai bine, slava Domnului! Vreau dupa amiaza sa trag o fuga pana la mama, in Neamt, sper sa nu intervina nimic. Va pup, va urez sa aveti o saptamana minunata si ... "O tipa în fusta strâmta si scurta vrea sa se urce în autobuz. Da sa ridice piciorul pe scara... dar intalneste privirea calatorilor atenti la miscare - se vedea cam totul. Asa ca discret, duce mâna la fermoarul de la spate si îl descheie putin sa-si coboare usor pe solduri fusta... Încearca din nou sa urce... tot asa.Se descheie mai mult la fusta - tot nimic. A treia oara - idem. În spatele ei - un cioban. Asta o ia de umeri si o urca. Tipa revoltata: - Nesimtitule, pui mâna pe mine?!!? Ciobanul: - Apoi domnuca draga, dupa ce m-ai descheiat de 3 ori la slit am crezut ca suntem prieteni..." Geta C.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. Bun bancul Geta. La mine e greu cu intratul joi si vineri ca merg la scoala dar ar fi frumos din partea mea macar sa va salut.Aici este o vreme nasoala ploua si e un frig ,numai buna vremea de stat in pat dar maimuta mea nu e de aceasi parere si asa suntem in fata tv. Multa sanatete la pitici bolnaviori si la cei care sunt mai mari tot multa sanatate si sa ne auzim cu bine. Si eu vreau portie dubla de cafea.Se poate? Miss Piggy mama lui Mara Augusta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] Geta buuuuun bancul [:-)))], mi-am mai descretit si eu putin fruntea. Am intrat doar sa va salut, ca sunt plina de treburi si plus de asta si de nervi pentru ca nu am apa, mi -a infundat teava pe undeva pe traseu (eu am apa de la un izvor si sambata s-a intepat un vecin si el in teava principala si ....acuma nu mai am apa [bang][:(!] ce l-as [bruta][duel] [mariaj][zid] [haibat][poc] [neand] pe respectivul )
[url="http://www.tickercentral.com/view/4ufc/3"]Mihaela[/url][mamica] si bb[copil][url="http://www.tickercentral.com/view/4ufc/4"] Amalia[/url]
"Nu-ti fie teama ca vei muri, ci ca nu ai inceput sa traiesti."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata Alina eu as putea sa iau 2 ca numai pot de somn of de ar avea ziua mai multe ore poate mi-ar ajunge si mie sa ma odihnesc mai mult.Cred ca visez prea mult. Mihaela lasa nervi ca nu fac bine[il]. Ma duc ca portia de cafea mi-am luat-o .mai revin pentru ceai. Miss Piggy mama lui Mara Augusta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Multam de cafea!!! Acuma e randul meu sa dau ceaiul...Poftiti de serviti ceai verde... Din fericire mi-a venit apa de vre-o 5 minute, in schimb m-am taiat de nu mai pot sa fac nimic (exact intre degete si ffff adanc [bang][bang][bang][bang]) asta de gospodina ce sunt [:D] O zi minunata...nu ca a mea [flo]
[url="http://www.tickercentral.com/view/4ufc/3"]Mihaela[/url][mamica] si bb[copil][url="http://www.tickercentral.com/view/4ufc/4"] Amalia[/url]
"Nu-ti fie teama ca vei muri, ci ca nu ai inceput sa traiesti."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

va salut si eu! n-am ajuns la cafeaua de dimineata...ne pregatim de audit..in rest e ok duminica ne-am pregatit si am sarbatorit-o pe mama soacra,Bogdan e ok cu scoala...chiar e fff incantat si are pretentii ca e baiat mare, Florin e baiat mare...a sunat aseara si a cerut ceva suplimentar de mancare...cica la cantina a dat mancare proasta aseara... In wk nu a fost acasa ca s-a intalnit cu pretena...doamne parca mai ieri ma intalneam eu si acum...asta e trecu vremea mea Acasa am fiert ghebele si le-am pus ptr iarna...tre sa fac o zacusca ca mor de pofta sambata culeg strugurii,cel mare cred ca ramane iar in bacau ca deh...sunt zilele bacaului in rest azi am muncit pe branci...sper sa ies bine la audit....si am vrut sa ma intalnesc cu o prietena de pe forum de la optimiste dar cand a putut ea nu am putut eu si invers...data viitoare sigur nu mai ratez Sper intr-o intalnire cu voi, bacauancele mele dragi. geta...poate cand vin la sedinta la cel mare dau ochii cu tine...daca nu cand mai raman in bacau ne intalnim....daca poti da nr de tel pe privat si mai vorbim ...a era sa uit am mai lucrat si la mica mea afacere si ma chinui sa vad de o pot scoate la capat sa cumpar o centrala pe lemne... hai ca v-am obosit [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=82950&whichpage=1"]Sa o ajutam pe BARBYE[/url] Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima. Gabriel José García Márquez
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, fetelooooor!!! E gata cafeluta, neagra si aburinda... va astept!!! M-am mai trezit un pic, ieri am fost cam adormita toata ziua; am si azi destula treaba si la serv si acasa, dar le fac eu pe toate. Sunt zilele Bacaului in weekendul asta? Care stiti mai multe amanunte spunet-ne si noua, va rugam, celor care alt drum decat serviciu - casa nu au mai apucat sa faca in ultima vreme... Si glumitele: "Era o zi superba de vara si indianul se intorcea acasa pe un cal alb, inspumat. In vale indianca spala rufele linistita. Si cum vine indianul in viteza opreste calul chiar pe marginea vaii. Dintr-o data o roca mare de calcar se desprinde si se rostogoleste pana ajunge la indianca si o face varza, la care indianul: - Sa-mi bag picioarele, e a treia masina de spalat distrusa de calcar!!!!!! Sotul citeste in programul TV ca pe data cutare va fi superfinala la categoria supergrea la box profesionist, meciul secolului. Hotaraste sa se pregateasca cum trebuie sa vada meciul: la data cutare cumpara bere, alune, pune berea la rece, curata alunele, se aseza comod in fotoliu, gata sa vada meciul. Numai ca doar ce incepe meciul si in secunda 7 K.O.! si lupta ia sfarsit! Omul nostru n-apucase sa ia nici macar o gura de bere! In moment ala apare nevasta din bucatarie si cu sarcasm ii zice: - Ei! Acum ma intelegi si pe mine?!" Sper ca v-am descretit fruntile... O zi minunata va urez, Geta C.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...