Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La ce varsta te-ai maritat? (2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 50
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Noi am stat impeuna 3 ani dupa care ne-am casatorit la 3 ani si 3 zile , eu am 26 de ani iar sotul meu 25 de ani.As vrea si un bebe dar nu cred ca este momentul.Ma mai gandesc si la alta problema, pentru faptul ca am citit la aspirante acum ma gandesc zi si noapte daca nu pot face nici eu un bebe?

 

Nunta noastra-16 iulie 2005

mihaela&adrian16iulie2005

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Ramonika

poate pot sa-mi spuna fetele care s-au maritat asa de repede, adica in cateva luni (pana intr-un an) cum s-a intamplat asta?


Ramonika [amoras] si pisicile Vladutz Tigrutz [pis] Alina Bubulina [pis] Fetitza Maritza [pis]Cei trei muschetari [colegi] Bebelusii [bibe]Omul traieste pentru bunastarea pisicii...
id="quote">id="quote">Ramonika, la noi a fost foarte interesant : simteam sa suntem facuti unul pentru altul ! In 6 luni ne-an luat la primarie si peste 10 il aveam pe bebe 1. Si povestea dureaza, caci am ajuns la bebe 3.Eu cred ca simti foarte bine daca e o alegere buna sau nu. Si mai ales nu trebuie sa te bazezi pe ce spune lumea : e asezat, e avut, e cel mai frumos din grupa sau din sat.Bafta si sa auzim curind un mars nuptial !Mik.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa cum spunea si Ramonik, simteam ca suntem facuti unul pentru altul. El tocmai terminase o relatie de 4 ani, eu una de 10. A fost o scanteie. Totul a venit de la sine. Parca ne cunosteam de o viata. Gandeam la fel, aveam aceleasi teluri in viata si ne doream multe lucruri comune. Si intradevar, in doi ani de casnicie am realizat destule si avem o fetita minunata. Pot spune ca sunt o norocoasa.

Bafta si mult noroc!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mei fetelor, vad ca tot insistati ca atunci cand il cunosti ai sa stii, ca iti spune inima si ale alea. dar daca tot astepti, astepti si inima nu-ti zice mare lucru? [alcool] ca io is cam pretentioasa de felul meu si nu mi-e usor sa accept pe careva asa de usor.[bang]

 


Ramonika [amoras] si pisicile Vladutz Tigrutz [pis] Alina Bubulina [pis] Fetitza Maritza [pis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cand ne-am casatorit de-abia implinisem 21 de ani, iar el avea aproape 22. prea tinerei dupa parerea tuturor. eram impreuna de 9 luni. casatoria a venit totusi firesc, desi nici eu, nici el, n-am fi crezut ca o sa ne casatorim fara sa avem casa, masina, cariera... [alcool]

 

acum suntem la 5 ani de atunci si il asteptam pe noul membru al familiei [bibe]. (peste vreo 2 luni)

 

cristina

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

 

la noi e o poveste mai....mai poveste:))

adica din ziua in care am iesit la o cafea (ne cunosteam deja)in fix 2 saptamani ne-am mutat impreuna, la vreo 2 luni de cand ne-am cunoscut eu eram deja insarcinata, cand aveam 6 luni de sarcina am facut nunta(eu aveam 23 de sni si el 24)..........iar acum am implinit 2 ani de cand suntem impreuna si 1 an si jumatatate de cand ne-am casatorit.......si relatia este exact la fel ca la inceput. ne iubim foarte mult, avem un baietel de 1 an si aproape 4 luni si suntem foarte fericiti impreuna.

daca ar fi sa o iau de la capat, as face exact la fel (sau poate nu as mai astepta 2 saptamani ca sa ne mutam impreuna....m-as muta cu el din prima zi:)))

 

consider ca atunci cand simti ca ti-ai gasit jumatatea nu trebuie sa mai stai pe ganduri.....

 

va pupam

 

ali, bodi si andrei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...