Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La ce varsta te-ai maritat? (2)


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 50
  • Creat
  • Ultimul răspuns

cand m-am casatorit aveam 21 de ani iar al meu sot 23. luna asta am implinit 3 ani de casatorie si avem o fetita superba de 1 an si trei luni.totul e minunat si speram la inca multi ani fericiti impreuna, lucru pe care vi-l doresc si voua din toata inima!id="red">id="Comic Sans MS">

 

printze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

anul trecut in mai ne-am casatorit si noi desi ne stiam de 6 luni eu aveam 21 de ani si el 24...a fost cam greu primul an dar nu regret nimic...este VISUL MEU

 

eu cred ca nu e importanta varsta la care te casatoresti atata timp cat simti ca este EL cel langa care iti doresti sa petreci tot restul vieti si ca numai impreuna cu el iti poti indeplini toate visele

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In 2004 ne-am casatorit civil, in vara asta religios. Eu aveam 23 anul trecut, el abia implinise 22. Deci avem 1 ani si 2 luni de la casatoria civila si 2 luni de la cea religioasa...Apropo, fetele care le-ati facut separat ( asa, ca noi la distanta de 1 an sau si mai mult, voi cum sarbatoriti aniversarea casatoriei? In functie de casatoria civila sau de cea religioasa?

 

http://community.webshots.com/user/elenas21

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...