Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de martie - aprilie 2005 (14)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns

in sfarsit am reusit sa intram din nou pe forum

dupa o lunga calatorie prin siria unde am stat cam o luna si unde conexiunea cu internetul este sub orice critica basca foarte scump cam 1 dolar ora am ajuns in grecia athens unde nici aici nu ne putem lauda cu o viteza foarte mare a internetului pentru ca folosim optiunea dial up si nu cablu. Aici este caldura mare..

iosif are deja 3 luni si 20 zile

fetele care hranesc bebelusii cu formula de cand incepeti sa le dati sucuri si piureuri?

uf am mult de recuperat dupa atata timp...

sper ca toate sunteti bine si cu bebelusi grasi si frumosi

by the way..iosif are 66cm si 8kg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai fetelor eu am facut baie cu bebe de la 2 luni

aici in grecia inca nu am cumparat baita...drept urmare pun un scutecel in cada si un prosopel la cap si l spal cu dusul

si ca sa nu uit..cat timp am stat in siria l am si circumscris pe iosif (este adevarat ca mai mult am plans eu decat el) fara nici un protocol religios...pur chirurgical. S a vindecat foarte repede.

eu nu l am mai dus pe iosif la doctor de cand am plecat din romania...trebuiesc ceva analize? Efectiv nu prea am pe cine sa intreb...Eu am cumparat vaccinul care se face la 4 luni si ceva medicamente pentr febra si cam atat

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele!

kathywsha si alessia,welcome back!

kathywsha,

uite aici de vaccinuri:

http://www.desprecopii.com/info.asp?id=77

alessia,am vazut grasutul !e un dulcic,sa ti traiasca!

catxo,

tinem pumnii sa fie bine cu puiuta ta!

mamacita,

sper sa fie totul ok,pupici mafiotului grasunel!

ADSEANA SI ARADNABR,

SA VA TRAIASCA PUII SI SA VA ADUCA NUMAI BUCURII!!!FELICITARI PT BOTEZ!!![bis][bis][bis]

danna_j,

sara e o dulceata!frumoase poze.poate ne vedem in octombrie...

 

noi suntem bine,cum va spuneam,caraiti rau in ultimele zile.azi a fost ceva mai relaxant.asta poate fiindca azi implinim 4 lunisoare![disco][disco][disco][bis]vineri avem programare la vaccin si vom vedea si cum stam cu greutatea si lungimea.tot dupa control vom incepe si diversificarea.asteptam sfaturile pediatrului,pe care vi le vom transmite si voua ulterior.sa vedem atunci mami ce [yami]personal va fi pt bubulin[il]

sunt intr o stare nu prea grozava...m a epuizat manzu zilele astea.

cu pregatirile de nunta stam bine[:D]adica vom face toate cumparaturile cu nasa cand ajung eu[bis]i am pus la punct cu invitatiile astea.vad ca nu mai fac pasi gresiti[:D]mi au zis la tel ca sala e superba,nou nouta cu mobilier din italia-nunta noastra va face inaugararea-.sper sa spun si eu acelasi lucru cand ajung si vad cu okii mei.

va pup si numai bine tuturor!

 

Nicole-mami de pici cu lipici (19.03.2005) http://pg.photos.yahoo.com/ph/nezdravana/my_photos

 

People see God every day, they just don't recognize him.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]

 

 

kathywshaid="red"> ,welcome back!

 

zuzunakiid="red"> multumim pentru urari si va dorim si noi, la randul nostru, LA MULTI ANI!, cu ocazia celor 4 luni pe care le impliniti azi![bum] Sa ne spui si noua ce sfaturi primesti de la [medic] cu privire la diversificare.

 

[pup]

 

 

[mamica]Adriana si [copil] Alexandra (15.04.2005)

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/adici_l/my_photos

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, poate apuc si eu sa scriu inainte sa se treaca la capitolul urmator.

 

Alessia, Cameron, Raluk, v-am vazut pozele, sint superbi copilasii.

 

Raluk, m-am prapadit cind am vazut cit de bine ii statea printesei tale in rochia rosie si cu palariuta asortata. Si nu cunosteam situl pe care ai pus pozele, mi se pare ingenioasa prezentarea.

 

Mamacita, tinem pumnii ca urmatoarele analize alei lui Alexutu sa iasa bine!

 

Ligia, multa sanatate!

 

CatXO, cu baietelul meu am incercat vreo 4-5 marci de lapte praf pina am gasit una care sa-i placa. De la 4 luni incearca sa-i dai iaurturi, poate le accepta.

 

Adseana si Ariadnabr, sa va traiasca micutele crestine!

 

Kathywsha, vacanta placuta in Grecia!

 

Rrox, pe unde esti?

 

Eu am inceput de ieri serviciul, cred ca o sa intru mai rar pe forum. Sotul meu si-a intrat in piine [:D], el o duce si o aduce pe Julia de la asistenta maternala, sta cu ea pina vin eu (o ora sau 2, depinde de zi), la nevoie ii pregateste un bibe.

 

Marox, mama lui Alex (n. 14.06.03) si a Juliei (n. 29.03.05)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...