Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de martie-aprilie2004 (62)


Recommended Posts

quote:Originally posted by Nedda

 

 

Dar hai ca ma intind prea mult si stiu eu ca mesajele lungi sunt greu de citit. Si nici n-am ajuns la capitolul "nazdravanii" desi in general cred ca am fetita cuminte.

 

 

Daniela si papusa LARA - 7 aprilie 2004id="blue">id="size2">


id="quote">id="quote">

 

Hi,hi,hi,...si tot nu ne-o arata pe Lara, ne-a dus cu vorba...[:D]

Sa fiti sanatosi,sa stapiniti sanatosi casa, si s-o umpleti de copii.Chiar ne e dor de Lara si de tine,sa te mai si vedem...Nu-i frumos sa insistam,asa ca va pupam si o zi buna!id="Comic Sans MS">id="teal">

 

Catalinaid="Comic Sans MS">id="green">, id="green"> [copil]id="orange"> Rid="orange">Oid="green">Bid="red">Eid="orange">Rid="green">Tid="red">id="size1"> si Cid="orange">Aid="green">Tid="red">Aid="brown">Lid="red">Iid="green">Nid="orange">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 143
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna dimineata!

Hai la cafea!!!

 

Clau, n-ai plecat,nu???id="Comic Sans MS">id="teal">

 

Catalinaid="Comic Sans MS">id="green">, id="green"> [copil]id="orange"> Rid="orange">Oid="green">Bid="red">Eid="orange">Rid="green">Tid="red">id="size1"> si Cid="orange">Aid="green">Tid="red">Aid="brown">Lid="red">Iid="green">Nid="orange">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Vreau sa spun [s] tuturor celor care azi isi serbeaza ziua numelui. La multi ani! Ilie, Iliuta! Avem printre noi sarbatoriti?

 

[pup] si o zi faina!

 

[8**] Marianaid="size2">, [hot] Stefanid="size2"> (20.04.2004) si [gravi] (34 sapt.)

 

pozicile noastreid="size2">id="blue">

O poveste de sufletid="size2">id="purple">

 

Sanatate Maxima!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

AVEM GAZE!!!wow cw bine-i sa ai apa calda ca-n tarile civilizate[:D].Am pus papica la cuptor,am facut dusuri la copii, fug si eu...

 

Mmmmm,o cola as dori si eu!id="Comic Sans MS">id="teal">

 

Catalinaid="Comic Sans MS">id="green">, id="green"> [copil]id="orange"> Rid="orange">Oid="green">Bid="red">Eid="orange">Rid="green">Tid="red">id="size1"> si Cid="orange">Aid="green">Tid="red">Aid="brown">Lid="red">Iid="green">Nid="orange">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Revine viata la normal. Bravo Cataid="red">, pentru rabdare, altii ar fi innebunit in locul tau !

Oanaid="red">, nu te-ai intors de la plimbare ? Ce face Alex ?id="Comic Sans MS">

 

[bis][bis][bis] bebelusa DARIA id="blue"> si mamica LAURAid="red"> id="Comic Sans MS">[bis][bis][bis]

Album MARTIEid="red">-APRILIEid="blue"> 2004id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Lauraid="brown">.A fost grea viata la lighean si butelie! De fapt pe timpul lu' Cesca, treaba asta era o normalitate.id="Comic Sans MS">id="teal">

 

Catalinaid="Comic Sans MS">id="green">, id="green"> [copil]id="orange"> Rid="orange">Oid="green">Bid="red">Eid="orange">Rid="green">Tid="red">id="size1"> si Cid="orange">Aid="green">Tid="red">Aid="brown">Lid="red">Iid="green">Nid="orange">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Din fericire ( pt mine ) am avut gaze dintotdeauna ( de combinatul nu doar ne polueaza ci ne da gaze si apa calda ), dar imi inchipui ce neplacut trebuie sa fie cu copii mici care trebuie spalati zilnic si hraniti zilnic [:D].id="Comic Sans MS">

 

[bis][bis][bis] bebelusa DARIA id="blue"> si mamica LAURAid="red"> id="Comic Sans MS">[bis][bis][bis]

Album MARTIEid="red">-APRILIEid="blue"> 2004id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...