Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de martie-aprilie2004 (62)


Recommended Posts

Oanaid="red">, cum e Alex?? Tot nu vrea sa pape?? [pup] Offf chiar nu stiu cum pot sa te ajut ca nu m-am confrutat cu astfel de probleme...sper din suflet ca totul sa se rezolve de la sine...o sugestie, daca nu vrea nu o forta![pup]

 

Fetelor eu nu ma mai pot uita la stiri ca imediat incep sa plang...ma omoara sa vad atatia oameni necajiti [q]

 

Kata id="red">cum sa ne suparam ca ai dat copy/paste la mesaj?? inteleg si suntem alaturi de tine si de familia ta![pup]id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy">

Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">

id="Script MT Bold">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 143
  • Creat
  • Ultimul răspuns

N-am rezistat si m-am dus la tara sa vad cu ochii mei ce-i acolo.

ASA arata casa bunicilor mei dupa ce s-au retras apele.Faceam poze,iar ea-imi spunea ca in 80 de ani n-a trait asa ceva.Dar macar ea a ramas cu casa, dar altii nu mai au NIMIC.

 

Va pup fetelor si aveti grija de voi.id="Comic Sans MS">id="teal">

 

Catalinaid="Comic Sans MS">id="green">, id="green"> [copil]id="orange"> Rid="orange">Oid="green">Bid="red">Eid="orange">Rid="green">Tid="red">id="size1"> si Cid="orange">Aid="green">Tid="red">Aid="brown">Lid="red">Iid="green">Nid="orange">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

katalina teribile pozele. [bang][bang] A intrat apa si a sricat totul [:(][:(][:(]. Dar parca ati fost mai norocosi (daca se poate spune asa[bang][bang]) in zona aia ca s-au retras apele repede.

Si tu cu fara aze cum te descurci cu mancaric ala copii?

 

MAre durere o sa ramana in urma apelor, doar putin m-am uitata la tv si nu am mai rezistat. Zicea o femeie ca greu de cei care s-au dus (murit),dar si mai greu de cei care raman, ca nu mai au nimic. dupa ce ca erau vai de capul lor cu banii nu o sa mai aiba nici ce sa manace, animale nu, culturi nu, apa nu. [:(][:(][:(]

 

Andreea puici lui Alexandru sa nu mai aveti evenimnete. Si sa va plimbati si pt noi pe faleza.

Si la noi ai intrat apa pe la pervaz, desi abia l-am refacut.

 

hana voi sunteti bine, nu?

 

pupici [pup]

Malina si[copil]Danutz id="blue"> (5 aprilie 2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Malina,noi suntem bine,multumesc pentru grija! Bine ar fi sa le fie si altora cum ne e noua!Vad la stiri ca oamenii din apropierea Siretului sunt inca ingroziti,se pregatesc pentru cei mai rau.Pentru ei e vai si amar,nu pentru noi care stam in oras,la bloc,cu toate conditiile.

Se intampla ceva cu Laura,cred.Dariuta avea o eruptie pe piele si Laura trebuia sa se duca ieri cu ea la dr.Am sunat-o si acasa si nu dau de ea.Aici nu a postat.Sper totusi sa nu fie ceva rau.Poate are de munca si nu a avut timp sa ne dea un semn de viata.Lauraaaaa...pe unde esti?

Hana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bang][bang][bang] M-a spart Raul...mi-a resetat Raul calculatorul si mesajul era gata de trimis si scrisesem ceva [bang] Uitati cum da fiu meu tarcoale la calculator

 

Kataid="red">, ingrozitor...Doamne prin ce au trecut oamenii astia[q]id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy">

Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">

id="Script MT Bold">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iubitelor , cum am lipsit putin cum v-ati speriat !

Hanaid="red"> draga nu s-a intamplat nimic grav, Daria e bine, bubitele sunt din cauza caldurii ( care caldura nu stiu ) singura explicatie logica pe care am gasit-o : seara i-am facut baie si i-am pus o pijama din aceea cu totul care se pare ca a fost cam grosuta. Ne-a dat un unguent ( tri,,,nu mi aduc aminte cum se numeste acum ) care i-a facut bine si spre uimirea mea costa 30.000 lei vechi !!!!!

Azi am intarziat pentru ca am avut treaba la banca, iar acasa n-ai gasit pe nimeni pentru ca au plecat la plimbare fetele ( dadaca si Daria ) . Multumesc de grija ! Bine ca nu a fost vreo boala a copilariei cum banuiam eu ieri !

Cataid="red">, m-am ingrozit la vederea fotografiilor. Azi pt ca am plecat mai tarziu am reusit si eu sa ma uit la stiri si ....am plans si eu. ( plang extrem de rar ) Oare o sa revenim la normal vreodata ? De la televizor pare totul groaznic, dar pe viu ??? Sa-ti vezi casa daramata sau cu apa de un metru in ea ??? Mirosul noroiului cred ca o sa lise intipareasca in creier saracilor oameni !

La Galati deja sunt trailere ale crucii rosii si erau oameni la coada care depuneau bani sau ajutoare pentru cei napastuiti.

Astazi ( pentru prima oara ) a plans Daria cand am plecat de acasa. BRRRR..Imi venea sama intorc ! Eu eram iesita din casa, iar ea din bratele dadacii ma tinea de gat plangand in hohote : Mami nu peca, mamiiiii.

Naspa tare, era mai bine cand plangea doar dupa dadaca ![:D]

Andreeaid="red">, nici pe tine nu te-a ocolit ploaia...Imi spunea pediatra ca si din cauza modificarilor presiunii atmosferice starea bebelusilor nostri este afectata.

Mickyyyid="red">, ce faci ?

 

Cam atat deocamadata, ma duc sa-mi si eu o cafea si apoi la munca ca tare mult mai am.id="Comic Sans MS">

 

[bis][bis][bis] bebelusa DARIA id="blue"> si mamica LAURAid="red"> id="Comic Sans MS">[bis][bis][bis]

Album MARTIEid="red">-APRILIEid="blue"> 2004id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am reusit si eu in sfarsit sa descarc pozele de la mare si de la tara.

La mare :http://pg.photos.yahoo.com/ph/contlaura/detail?.dir=mail&.dnm=2b7a.jpg&.src=phid="size1">

Revederea cu Daria :http://pg.photos.yahoo.com/ph/contlaura/detail?.dir=/19f1&.dnm=2c2b.jpg&.src=phid="size1">id="Comic Sans MS">

 

[bis][bis][bis] bebelusa DARIA id="blue"> si mamica LAURAid="red"> id="Comic Sans MS">[bis][bis][bis]

Album MARTIEid="red">-APRILIEid="blue"> 2004id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai LAura id="red"> da ce de poze ne-au pus[:D] Tare frumoase sunt...ba voi sunteti frumosi[flo]

Ma bucur ca Daria e bine acum...auzi tu da ce fetitz mare ai, sa vorbeasca ea deja[pup] Raul zice doar cuvinte dar nu leaga nimic[alcool]

 

Mai da ce calduri ne-au lovit iar[alcool] Cred ca sunt vreo 32 de grade[alcool]

 

Pe Raul l-a muscat un nenorocit tzantzar si asa de urat s-au facut...sunt niste bubuite cu apa[bang] Nenorocitul ala de tzantzar...a fost unu singur care n-a vrut sa moara de la pastile[bang] si mi-a atacat copcilu[bang]id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy">

Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">

id="Script MT Bold">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

No acum la ProTV sunt stiri speciale...un avion s-a prabusit[bang] in apropierea localitatii Tuzla....se pare ca unu dintre piloti e accidentat destul de grav[bang] Doamne numai nenorociri[bang]id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy">

Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">

id="Script MT Bold">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...